معرفی و دانلود PDF کتاب اکتشاف جدید تانیا

عکس جلد کتاب اکتشاف جدید تانیا
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب اکتشاف جدید تانیا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اکتشاف جدید تانیا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اکتشاف جدید تانیا

کتاب اکتشاف جدید تانیا نوشته کانیکا جی از مجموعه داستان‌های تانیا ماجرای دختر بچه‌ای را به تصویر می‌کشد که هنگام کمک به مادرش در کارهای باغبانی در میان خاک باغچه جعبه‌ای اسرار‌آمیز پیدا می‌کند.

درباره کتاب اکتشاف جدید تانیا:

یک روز مادر تانیا تصمیم می‌گیرد تا مقداری گوجه پرورش دهد. او از قبل دانه‌ها و گلدان‌ها را خریده است، اما کمی گِل نیاز دارند. تانیا که همیشه به مادرش در کارهای باغبانی کمک می‌کند پیشنهاد می‌دهد تا برای او گل و خاک بیاورد، اما هنگامی که به باغ کوچک محل می‌رود تا از قطعه زمین نزدیک به تاب گل بردارد در اعماق حفره‌ای که می‌کند متوجه چیزی عجیب می‌شود. در ته حفره چیزی قرمز می‌درخشد....

به نظر شما آن جعبه‌ی قرمز در داستان اکتشاف جدید تانیا (Tania's Discovery) چه چیزی می‌تواند باشد؟

درباره مجموعه داستان‌های تانیا:

این مجموعه جذاب و شیرین با بهره‌گیری از قصه‌هایی کوتاه، هم کودکان را سرگرم می‌کند و هم جنبه آموزشی دارد. به همین خاطر به یکی از دغدغه‌های مهم والدین که فراهم کردن کتاب‌هایی آموزشی و در عین حال سرگرم کننده برای کودکشان است، پاسخ می‌دهد.

شخصیت اصلی کتاب‌های این مجموعه تانیا نام دارد که الهام گرفته از فرزند نخست نویسنده آن یعنی کانیکا جی است. پِل فرزند کانیکا جی از کودکی به نوشتن علاقه‌ داشت و خانم جی، مادرش در این راه کمک زیادی به او کرد. کانیکا با استفاده از بعضی قصه‌های نوشته شده توسط دخترش و تغییر آن‌ها توانست مجموعه داستان‌های تانیا (The Tania Series) را خلق کند. هر یک از کتاب‌های این مجموعه به موضوع خاصی می‌پردازد و در قالب یک داستان بامزه آموزش‌هایی هم در آن زمینه می‌دهد. نخستین کتاب از این مجموعه در سال 2014 چاپ شد.

کتاب اکتشاف جدید تانیا مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب برای همه کودکان 7 تا 10 ساله که به قصه‌های کوتاه و در عین حال کمی آموزنده علاقمند هستند، توصیه می‌شود.

با کانیکا جی بیشتر آشنا شویم:

او از همان کودکی عاشق نوشتن و علم بود؛ برای مدت 10 سال در رشته فیزیک به تحصیل و تحقیق پرداخت و در دانشگاه ایالتی واشنگتن در این رشته تحصیل کرد و بر روی نظریات گوناگونی کار کرد. بعد از ازدواج و هنگامی که فرزندش، پِل دو ساله شد هم‌زمان با رشد او، شروع به نوشتن داستان‌های کودک و آموزنده کرد تا بتواند موضواعات متفاوت را با زبان قصه و ساده به او آموزش دهد. سپس نام هنری کانیکا جی (Kanika G) را برای خود برگزید و در طول سال‌ها فعالیتش در عرصه نویسندگی آثار مختلفی را به رشته تحریر در آورد. او اکنون مقاله‌ها و نوشته‌هایی را که به عنوان کتاب منتشر نکرده را در سایت شخصی‌اش بارگزاری نموده و در دسترس عموم قرار داده است.

در بخشی از کتاب اکتشاف جدید تانیا می‌خوانیم:

دو دختر مقداری چوب محکم پیدا کردند. آن‌ها که تا حدودی از خودشان راضی بودند به سمت زمین گلی نزدیک تاب بازگشتند. تانیا و تانیشا شروع به کندن زمین کردند. آن‌ها همان طور که زمین را می‌کندند باهم در مورد مسائل مختلف گپ زدند و شوخی کردند. خیلی زود آن‌ها توانستند مقداری زیادی گِل جمع‌آوری کنند.

تانیا و تانیشا به مقدار گِلی که جمع کرده بودند نگاه کردند و فکر کردند این مقدار برای پر کردن سطل کافی است. آن‌ها داشتند کندن را متوقف می‌کردند و حفره را صاف می‌کردند که تانیا متوجه چیزی عجیب شد. در ته حفره چیزی قرمز می‌درخشید. تانیا آن را لمس کرد و آن چیز مثل پلاستیک نرم بود. تانیشا و تانیا کنجکاو شدند و زمین را بیشتر کندند. آن چه چیزی می‌توانست باشد؟ تانیا و تانیشا که کنجکاوی‌شان به اوج رسیده بود زمین را خوب کندند و گِل و خاک را سریع کنار زدند، در آن جا بود که یک جعبه پلاستیکی قرمز نمایان شد.

آن جعبه کمی سنگین بود اما تانیا و تانیشا توانستند عرق‌ریزان و نفس‌زنان آن را باهم بیرون بیاورند. آن‌ها از چیزی که پیدا کرده بودند شگفت‌زده شدند و بدون وقفه آن را باز کردند. آن‌ها با سه شماره درب جعبه را باز کردند و محتویات آن را بیرون آوردند. چه مجموعه عجیبی آن‌ها پیدا کردند!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اکتشاف جدید تانیا
نویسنده
مترجمطوبی مردانی
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۲
زبانفارسی
شابک978-622-641979-6
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اکتشاف جدید تانیا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب اکتشاف جدید تانیا

برای دریافت کتاب اکتشاف جدید تانیا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.