معرفی و دانلود کتاب مدیریت موفق با فناوری اطلاعات - جلد سوم

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت موفق با فناوری اطلاعات - جلد سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت موفق با فناوری اطلاعات - جلد سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیریت موفق با فناوری اطلاعات - جلد سوم

کتاب مدیریت موفق با فناوری اطلاعات - جلد سوم، شیوه‌ی بررسی پیشرفت کارکنان را در سطح فردی یا جمعی به مدیران آموزش می‌دهد.

درباره‌ی کتاب مدیریت موفق با فناوری اطلاعات - جلد سوم:

متأسفانه افراد بسیاری در دهه اخیر مدیریت استعداد را یک هزینه فرآیندی مطلوب تلقی نمی‌کنند و الزاماً از دید آن‌ها یک سرمایه‌گذاری تجاری محسوب نمی‌شود. یک سیستم خودکار نه‌ تنها به جمع‌آوری و گردآوری داده‌ها بلکه به بررسی ویژگی‌های استعدادی افراد بی‌شماری کمک می‌نماید.

اکثر سازمان‌های بزرگ دارای برنامه‌ریزی برای انتخاب ارشدترین کارکنانشان هستند، اما یک سیستم مدیریت استعداد که به‌ درستی ساختار یافته است بسیار فراتر می‌رود و نظارت بیشتری را در شرکت ممکن می‌سازد و این امر به سازمان اجازه می‌دهد افراد کلیدی خود را در اکثر سطوح تأمین کند.

کتاب مدیریت موفق با فناوری اطلاعات - جلد سوم از مجموعه ارزیابی استعداد شیوه نوین برای مدیریت در سازمان ها و کسب و کار (Talent assessment: a new strategy for talent management) به دنبال ارائه یک طرح کلی از ساختار یک پایگاه داده‌ی احتمالی برای یک سیستم فناوری اطلاعات مدیریت استعداد است که برنامه‌ریزی و نظارت بر پیشرفت فردی و ارائه گزارش‌های مدیریتی را ممکن می‌سازد. این ساختار به‌ عنوان یک نسخۀ کامل تلقی نمی‌شود، اما هدف آن ارائه نقطه عطفی برای سازمان‌ها است که آن‌ها را نسبت به اصلاح و بهبود کاربرد آن سازمان، با توجه به نیازهای خاصشان سوق می‌دهند.

کتاب مدیریت موفق با فناوری اطلاعات - جلد سوم برای چه کسانی مناسب است؟

خواندن این کتاب به تمام مدیران و کارآفرینانی که قصد دارند برای بهبود شرایط محیط کاری خود نکاتی را یاد بگیرند، توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب مدیریت موفق با فناوری اطلاعات - جلد سوم می‌خوانیم:

یکی از دشوارترین موارد دستیابی، در هر محیط آموزشی، حفظ اطلاعات آموزشی توسط کارآموز است. افراد بسیاری به جزء افراد شرکت‌کننده در برنامۀ مدیریت و استعداد، در دوره‌های آموزشی شرکت می‌کنند و هنگامی‌که به سرکار خود برمی‌گردند، می‌گویند: خوب بود، اما من نمی‌توانم صبر کنم تا به دنیای واقعی برگردم.

حقیقت این است که آموزش باید دنیای واقعی را منعکس کند، حتی بیشتر شرکت‌کنندگان باید قدردان باشند که آن‌ها پس از یک دوره زمانی معین مجدداً ارزیابی خواهد شد تا دریابند که چگونه موارد فراگرفته در دورۀ آموزشی را جذب و تلفیق کرده‌اند.

در عمل، این سناریو را تصور کنید:

یک شرکت‌کننده در برنامۀ مدیریت استعداد با روش‌های مختلف ذکر شده در این کتاب ارزیابی می‌شود. یکی از این روش‌ها دانش لازم برای انجام شغل است که یک ارزیابی علمی و دانش است. بر همین اساس، مدیر سطح 1 کسی که ارزیابی را برای تعیین مواد آموزشی لازم (TNA) مشخص می‌کند در نظر بگیرید. می‌توان گفت که سه حوزه برای مدیریت تضاد، کار تیمی و رهبری تعیین می‌شوند.

مدیر شغلی، شرکت‌کننده حضور در دوره‌ها را بر اساس یک مقیاس زمانی طراحی‌شده برای پرداختن به این مسائل بر طبق مقرارت KA و احتمالاً بعضی از طرح‌های مرتبط، مانند مهارت‌های ارتباطات و مذاکره سازمان‌دهی می‌کند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
ساختار پایگاه داده
گزارش‌ها
فاکتورهای ارزیابی: شکل 2
تجزیه‌وتحلیل فردی و گروهی
کاربردهای توسعه‌یافته

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مدیریت موفق با فناوری اطلاعات - جلد سوم
نویسنده، ، ، ،
مترجمنسیم زاهدی دوست، حمیدرضا کاظمیان حیدری
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۸
زبانفارسی
شابک978-622-641956-7
موضوع کتابکتاب‌های تئوری سازمان، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مدیریت موفق با فناوری اطلاعات - جلد سوم

زهره چگنی
۱۴۰۰/۳/۲۷
این کتاب یکی از کاربردی‌ترین آثار در حوزه مدیریت است که نقش و تاثیر مثبت فناوری اطلاعات و اهمیت آن را در ایجاد گروهی از نیروهای انسانی قوی و پرفایده در سازمان مورد بررسی قرار می‌دهد.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب مدیریت موفق با فناوری اطلاعات - جلد سوم

برای دریافت کتاب مدیریت موفق با فناوری اطلاعات - جلد سوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.