معرفی و دانلود رایگان PDF کتاب رهیافت های نوین پیشگیری از جرم - جلد سوم

عکس جلد کتاب رهیافت های نوین پیشگیری از جرم - جلد سوم
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب رهیافت های نوین پیشگیری از جرم - جلد سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رهیافت های نوین پیشگیری از جرم - جلد سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رهیافت های نوین پیشگیری از جرم - جلد سوم

پیشگیری مؤثر از جرایم منوط به تقویت مبانی علمی و نظری آن از رهگذر تضارب آراء و پاسخ به اشکالات و ابهامات موجود در فرایند پیشگیری از جرم می­باشد. برگزاری همایش­های علمی، یکی از ابزارهای مفید برای بهره­مندی از آراء و نظریات اندیشمندان و صاحب­ نظران در این حوزه­ می­باشد.

در این راستا دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با تلاشی قابل تقدیر اقدام به برگزاری «همایش علمی- کاربردی پیشگیری از وقوع جرم» نمود. همایش مذکور با سه محور اصلی «مدیریت پیشگیری از جرم در ایران و مطالعه تطبیقی»، «پیشگیری اختصاصی» و «دولت، شهر، مردم و پیشگیری از جرم» برگزار گردید.

مرکز مطالعات اجتماعی و جرم‌شناسی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه نیز در راستای وظیفه حمایت از فعالیت­های علمی و پژوهشی و انتشار دستاوردهای آن در حوزه جرمشناسی پیشگیری و با همکاری دادگستری کل استان خراسان رضوی، اقدام به انتشار سایر مقالات این همایش در سلسله مجموعه مقالات خود با عنوان «رهیافت‌های نوین پیشگیری از جرم»نموده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رهیافت های نوین پیشگیری از جرم - جلد سوم
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۰۰
زبانفارسی
شابک9786005772739
موضوع کتابکتاب‌های حقوقی جزا و جرم شناسی
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب رهیافت های نوین پیشگیری از جرم - جلد سوم

مجتبی اصغری زاده مجاوری
۱۴۰۰/۱۲/۹
من هر سه جلد از این کتاب رو از کتابراه تهیه کردم و خوندم و واقعاً در زمینه پیشگیری از جرائم مطالب جالب و کاربردی رو بیان کرده، کسانی که در این زمینه فعالیت دارن مطمئنم که به دردشون میخوره، ممنون از کتابراه
سیدرضا موسوی فاضل
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
مجموعه‌ای ازاطلاعات وآمارجرائم پیشرفته متکی به تکنولوژی حاکم برجامعه بخصوص روشنگری نسبت به پیشگری ازجرائم خاص ودامنگیرفعلی اجتماع ونقش انسان باروشنگری بربازدارندگی جرائم
rramezani007 null
۱۳۹۸/۵/۲۷
از اینکه می‌بینیم هنوز در گوشه‌ای از ایران عزیز مان کسانی هستن تا با تلاش خود، احدی از همنوع و هموطنی را آگاه سازند، پس بخود میبالیم
سپاسگزارم
شادی sh
۱۳۹۴/۱۲/۲۴
خوبی این کتاب اینه که مطالبش کمتر و توضیحات جامعتری داره و اگه ادلمشو بخوایم جلد بعدیشو میتونیم دان کنیم. ممنونم
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۳/۱۴
کتاب خوبی است. مناسب برای هر قشر جامعه می‌باشد.
مهشید فرهادی
۱۳۹۵/۸/۱۱
مناسب برای جامعه حقوقدانان
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب رهیافت های نوین پیشگیری از جرم - جلد سوم

برای دریافت کتاب رهیافت های نوین پیشگیری از جرم - جلد سوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.