معرفی و دانلود کتاب دختران بیش فعال و صد پرسش

عکس جلد کتاب دختران بیش فعال و صد پرسش
قیمت:
25000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب دختران بیش فعال و صد پرسش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دختران بیش فعال و صد پرسش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دختران بیش فعال و صد پرسش

اکثر قربانیان (ADHD) به طور خودکار درگیر مشکلات و اختلالاتی چون افسردگی، اضطراب، یاغیگری، سرکشی و مشکلات یادگیری می‌شوند با این همه در صورتی که فرد مسلح به مکانیسم‌های مهاری باشد می‌توان گفت که ضایعات و عوارض پیش گفته به قربانی تحمیل نمی‌شود.

متأسفانه همانطور که گفته شد هنوز هم نه تنها جامعه این مشکل زنان را به مثل مردان به رسمیت نمی‌شناسد بلکه این نوع تاریک اندیشی، ذهنیت بسته و مغرضانه در بین صاحب نظران و درمانگران نیز به چشم می‌خورد لذا بدین علت است که در صورت ابتلای زن به این اختلال، قربانی به علت کج‌اندیشی جامعه باید در قیاس با مردان بهای مضاعفی را برای این اختلال بپردازد چون از عوارض و نشانه‌های این اختلال، پرتحرکی، بیش فعالی، رقابت جویی، ریسک پذیری، پرخاشگری و مخاطره‌جویی است و این در حالی است که انتظارات جنسیتی از زنان متوقع است که آدم هایی منظم، قانون‌گرا، خودگذر و بردبار باشند. این در حالی است که جامعه در برابر این ویژگی‌های رفتاری پسران و مردان از خود بردباری و انعطاف بیشتری نشان می‌دهد. لذا بدین علت است که قربانی مونث در این موقعیت از دو سو تحت فشار است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دختران بیش فعال و صد پرسش
نویسنده
مترجمبهزاد رحمتی
ناشر چاپیانتشارات فرهنگ و دانش
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات216
زبانفارسی
شابک978-964-5874-50-4
موضوع کتابکتاب‌های روانشناسی کودک و نوجوان، کتاب‌های روانشناسی بزرگسالان
قیمت نسخه الکترونیک
25000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دختران بیش فعال و صد پرسش

soo vafa
۱۴۰۰/۱۲/۱۲
کتاب بر پایه تحقیقات جدید و به روز میباشد مدتها درجستجوی کتابی در این زمینه بودم این کتاب بینش خوبی به من داد مخصوصا اینکه با تاکید بر تجربیات شخصی نویسنده بود و روانشناس بودن خود نویسنده و مادر یک دختر بیش فعال بودن همه و همه کمک زیادی در تاثیر گذاری کتاب داشت
حتما توصیه میکنم مادران این کتاب رو بخوانند و همه زنان و دختران شاید علت خیلی از مشکلاتتان بیش فعالی تشخیص داده نشده باشد
Sam J
۱۴۰۱/۶/۲۹
کتاب خوبی هاست برای افرادی که کورکان بیش فعال دارن خوبه، یکسری سوال و جوابها که جالب بود.
N n
۱۴۰۲/۱/۸
کتاب نسبتا خوبی بود نسبت به اینکه درباره این موضوع مطالب و کتاب ترجمه شده کنه
Soniya B
۱۴۰۰/۵/۸
عالی و کامل ومفید بود من دنیال همچین کتاب کاملی بودم خیلی ممنونم.
مریم بنایی
۱۴۰۰/۸/۱۴
کتاب خوبیست واقعا لازمه زندگی همه ماست
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب دختران بیش فعال و صد پرسش

برای دریافت کتاب دختران بیش فعال و صد پرسش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.