معرفی و دانلود PDF کتاب آشنایی با خودرو هیبریدی

عکس جلد کتاب آشنایی با خودرو هیبریدی
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آشنایی با خودرو هیبریدی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آشنایی با خودرو هیبریدی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آشنایی با خودرو هیبریدی

کتاب آشنایی با خودرو هیبریدی نوشته‌ی محمدرضا صوفیوند و محسن توکلی، شما را با نحوه‌ی طراحی و ساخت اتومبیل‌های برقی دوگانه و موتورهای برقی آشنا می‌کند و اطلاعات جذاب و جالبی را درباره‌ی این نوع خودروها به شما ارائه می‌دهد.

درباره‌ی کتاب آشنایی با خودرو هیبریدی:

توسعه روزافزون علم شرایطی را به وجود آورده که هر روز شاهد تحولات اساسی و چشمگیر در صنایع هستیم؛ بنابراین افزایش نیاز به منابع مختلف ازجمله کتاب، به‌عنوان قدیمی‌ترین و راحت‌ترین راه دستیابی به اطلاعات و اطلاع‌رسانی، بیش‌ از پیش احساس می‌شود. با توجه به بحران شرایط محیط‌زیست از یک‌سو و اهمیت جایگاه انرژی و نیاز روزافزون بشر به وسایل حمل‌ونقل از سوی دیگر، خودروهای هیبریدی از حوزه‌های پیشرو موردتوجه محققان و صاحبان صنایع برای رفع مشکلات خودروهای بنزینی هست.

همان‌طور که می‌دانید، طراحی خودرو نیازمند تیمی از کارشناسان خبره از رشته‌های مختلف مهندسی ازجمله انواع گرایش مهندسی مکانیک شامل حرارت و سیالات، جامدات، ساخت و تولید، طراحی صنعتی و همچنین سایر رشته‌های مهندسی بوده و خود به چندین رشته‌ی تخصصی دانشگاهی در مقاطع مختلف تحصیلی تقسیم می‌شود؛ بنابراین اطلاعات مربوط به آن در چندین جلد کتاب نیز نمی‌گنجد اما در این کتاب سعی شده تا اطلاعات کلی به‌منظور آشنایی با انواع خودروهای هیبریدی برای علاقه‌مندان ارائه شود.

کتاب آشنایی با خودرو هیبریدی برای چه کسانی مناسب است؟

دانشجویان و محققان حوزه‌ی مکانیک و طراحی صنعتی و سیالات از این کتاب بسیار بهره خواهند برد.

در بخشی از کتاب آشنایی با خودرو هیبریدی می‌خوانیم:

در خودروهای هیبرید برقی، برق مصرفی موتوربرقی از طریق نسل جدید باتری‌ها، یعنی باتری‌های دوقطبی حاصل می‌شود. موتور سوختی منبع اصلی انرژی محرکه ماشین بوده و باتری به‌عنوان یک منبع کمکی عمل می‌کند و در مواقعی که خودرو به انرژی بالایی برای حرکت و یا شتاب گرفتن نیاز دارد، موتوربرقی نیز به‌صورت خودکار به کار می‌افتد.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: خودروهای هیبریدی
فصل دوم: قسمت‌های مختلف یک خودروی هیبریدی
فصل سوم: نگاهی به آینده
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آشنایی با خودرو هیبریدی
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات آریا دانش
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۷۰
زبانفارسی
شابک978-622-7492-57-6
موضوع کتابکتاب‌های خودرو، کتاب‌های دانشگاهی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آشنایی با خودرو هیبریدی

فرشید لگزیان
۱۴۰۱/۲/۲۱
دوستانی که میخوان درباره خودرو‌های هیبریدی و الکتریکی تحقیق و توسعه انجام بدن خواندن این کتاب توصیه میشه اطلاعات خوبی در اختیار میده
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب آشنایی با خودرو هیبریدی

برای دریافت کتاب آشنایی با خودرو هیبریدی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.