معرفی و دانلود PDF کتاب رباتیک من 1

عکس جلد کتاب رباتیک من 1
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب رباتیک من 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رباتیک من 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رباتیک من 1

کتاب رباتیک من 1 نوشته‌ی فاطمه شیراز میهن، اولین جلد از مجموعه کتاب‌های آموزشی روبوفن، این فرصت را به کودکان می‌بخشد تا علم شیرین رباتیک را یاد بگیرند و با آگاهی و دانش کافی در عرصه صنعت پا بگذارند.

درباره‌ی کتاب رباتیک من 1:

در قرن جاری تحولاتی رخ خواهد داد که ذهن بشر از درک و پیش‌بینی آن‌ها ناتوان است. ربات‌ها به سرعت رشد می‌کنند، در دهه‌های آینده بیش از هر وسیله‌ای به ما خدمت خواهند کرد، تبدیل به اجزای بدن ما می‌شوند و در نهایت تمام ذهنیات فعلی بشر را تغییر خواهند داد. ربات دستگاهی است که در آینده به طرق مختلف نیازهای انسان را برآورده می‌سازد.

برای ربات تعاریف بسیاری وجود دارد که همه‌ی آن‌ها از دیدگاه‌های مختلف درست می‌باشند، اما به طور ساده به ماشینی که قدرت احساس، تفکر و عمل داشته باشد، ربات می‌گویند. برای مثال وقتی به وسیله‌ای شبیه انسان می‌نگرید، کلمه ربات را استفاده می‌کنید. امروزه برخی ربات‌ها توانایی فکر کردن، یادگیری و تصمیم‌گیری در زمان را دارند: همچنین برخی از ربات‌های صنعتی می‌توانند به انسان‌ها در سر هم‌بندی انواع ماشین‌ها کمک کنند. ریشه کلمه ربات در اصل به معنای کارگر بی‌مزد است.

درباره‌ی مجموعه کتاب‌های آموزشی روبوفن:

این مجموعه توسط مؤلفین حاذق با هدف بالا بردن آگاهی کودکان و نوجوانان در زمینه‌ی علم رباتیک به نگارش درآمده است تا بخش اعظمی از نیازهای آنان را در رابطه با یادگیری در این زمینه‌ی علمی برآورده کند.

با اینکه رباتیک رشته‌ای کاملاً تخصصی است و نیازمند آموزش جدی از طریق مربیان حرفه‌ای می‌باشد، اما آموزش آن در تمام نقاط سرزمین‌مان میسر نیست و بسیاری از کودکان و نوجوانان در این زمینه‌ی علمی ناکام مانده‌اند. بنابراین تلاش مؤلفین این مجموعه بر آن بوده که هر کتاب به صورت جداگانه برای گروه‌های سنی متفاوتی طراحی شود تا تمام فرزندان سرزمین‌مان قادر به استفاده از آن‌ها باشند. امروزه ربات‌ها در صنعت کاربرد جدی‌تری دارند و اکثر کارخانه‌ها در اقصی نقاط جهان مجهز به این ماشین‌ها هستند، پس نوگلان عزیزمان برای پا گذاشتن در عرصه‌ی علم و صنعت باید از آن‌ها آگاهی داشته باشند.

کتاب رباتیک من 1 برای چه کسانی مناسب است؟

مطالعه‌ی این کتاب به کودکان سنین 6 تا 8 ساله‌ی علاقمند به ربات‌ها پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب رباتیک من 1 می‌خوانیم:

یکی از جذاب‌ترین ربات‌ها به خصوص در سطح دانش آموزی می‌باشد. ربات‌های فوتبالیست هم مثل یک بازیکن فوتبال واقعی باید بتوانند توپ را شوت کنند یا آن را پاس بدهند؛ برای این کار، ربات نیاز به یک بازوی مکانیکی دارد تا در مواقع لزوم، توپ را با قدرت دلخواه به سمت مقصد مورد نظر شوت کند. این بازو فقط کافیست بتواند توپ را از جلوی ربات با سرعت هل بدهد. شدت شوت را می‌توان با کنترل قدرت این بازوی مکانیکی تعیین کرد.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: رباتیک
بخش آشنایی با چند ربات
قسمت‌های تشکیل دهنده ربات
فصل دوم: مکانیک ربات
بدنه
سیستم حرکتی ربات
فصل سوم: الکترونیک
قطعات الکترونیکی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رباتیک من 1
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات تحول
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۵
زبانفارسی
شابک978-622-622648-6
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رباتیک من 1

محمدمهدی زاهدیان
۱۴۰۱/۳/۳
سلام عمق و ترتیب مطالب می‌توانست بهتر باشد
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب رباتیک من 1

برای دریافت کتاب رباتیک من 1 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.