معرفی و دانلود PDF کتاب رباتیک من 2

عکس جلد کتاب رباتیک من 2
قیمت:
28000 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب رباتیک من 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رباتیک من 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رباتیک من 2

کتاب رباتیک من 2 نوشته‌ی فاطمه شیراز میهن، دومین جلد از مجموعه کتاب‌های آموزشی روبوفن، با آموزش علم شیرین و کاربردی ربات‌ها، به کودکان این فرصت را می‌بخشد تا با آگاهی کافی وارد عرصه‌ی کار و صنعت شوند و رویاهایشان را دنبال کنند.

درباره‌ی کتاب رباتیک من 2:

در قرن جاری تحولاتی رخ خواهد داد که ذهن بشر از درک و پیش‌بینی آن‌ها ناتوان است. ربات‌ها به سرعت رشد می‌کنند، در دهه‌های آینده بیش از هر وسیله‌ای به ما خدمت خواهند کرد، تبدیل به اجزای بدن ما می‌شوند و در نهایت تمام ذهنیات فعلی بشر را تغییر خواهند داد. ربات دستگاهی است که در آینده به طرق مختلف نیازهای انسان را برآورده می‌سازد.

برای ربات تعاریف بسیاری وجود دارد که همه‌ی آن‌ها از دیدگاه‌های مختلف درست می‌باشند، اما به طور ساده به ماشینی که قدرت احساس، تفکر و عمل داشته باشد، ربات می‌گویند. برای مثال وقتی به وسیله‌ای شبیه انسان می‌نگرید، کلمه ربات را استفاده می‌کنید. امروزه برخی ربات‌ها توانایی فکر کردن، یادگیری و تصمیم‌گیری در زمان را دارند: همچنین برخی از ربات‌های صنعتی می‌توانند به انسان‌ها در سر هم‌بندی انواع ماشین‌ها کمک کنند. ریشه کلمه ربات در اصل به معنای کارگر بی‌مزد است.

درباره‌ی مجموعه کتاب‌های آموزشی روبوفن:

این مجموعه توسط مؤلفین حاذق با هدف بالا بردن آگاهی کودکان و نوجوانان در زمینه‌ی علم رباتیک به نگارش درآمده است تا بخش اعظمی از نیازهای آنان را در رابطه با یادگیری در این زمینه‌ی علمی برآورده کند.

با اینکه رباتیک رشته‌ای کاملاً تخصصی است و نیازمند آموزش جدی از طریق مربیان حرفه‌ای می‌باشد، اما آموزش آن در تمام نقاط سرزمین‌مان میسر نیست و بسیاری از کودکان و نوجوانان در این زمینه‌ی علمی ناکام مانده‌اند. بنابراین تلاش مؤلفین این مجموعه بر آن بوده که هر کتاب به صورت جداگانه برای گروه‌های سنی متفاوتی طراحی شود تا تمام فرزندان سرزمین‌مان قادر به استفاده از آن‌ها باشند. امروزه ربات‌ها در صنعت کاربرد جدی‌تری دارند و اکثر کارخانه‌ها در اقصی نقاط جهان مجهز به این ماشین‌ها هستند، پس نوگلان عزیزمان برای پا گذاشتن در عرصه‌ی علم و صنعت باید از آن‌ها آگاهی داشته باشند.

کتاب رباتیک من 2 برای چه کسانی مناسب است؟

مطالعه‌ی این کتاب به کودکان سنین 8 تا 10 ساله‌ی علاقمند به ربات‌ها پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب رباتیک من 2 می‌خوانیم:

یکی از استفاده‌های ربات در محیط‌های خطرناک، استفاده از آن‌ها در حوادث آتش سوزی است. در بسیاری از آتش‌سوزی‌هایی که روزانه به دلایل مختلف روی می‌دهند. امکان دسترسی نیروی انسانی به تمامی نقاط و اقدام جهت خاموش کردن آتش وجود ندارد. در این گونه حوادث، هر لحظه امکان دارد نیروهای امداد و آتش نشانی نیز گرفتار آتش بشوند؛ به همین دلیل ربات‌های آتش نشان برای خاموش کردن آتش از اهمیت بسیاری برخوردار می‌باشند. پس هدف ساخت رباتی است که به صورت خودکار وارد محیط حادثه زده شده و به بررسی دقیق آن بپردازد. منطقه‌ی آتش گرفته را پیدا کند و بدون دخالت نیروی انسانی نسبت به خاموش کردن آن اقدام نماید.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: رباتیک
بخش آشنایی با چند ربات
قسمت‌های تشکیل‌دهنده ربات
فصل دوم: مکانیک ربات
بدنه
سیستم حرکتی بدنه
فصل سوم: الکترونیک
قطعات الکترونیکی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رباتیک من 2
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات تحول
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات29
زبانفارسی
شابک978-622-6226-49-3
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک
28000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رباتیک من 2

Zahra.gh
۱۴۰۲/۸/۵
برای پسر خواهرشوهرم گرفتم و نمونه شماره یک رو قبلا گذرانده بود و راضی بود وبه من گفت اینو براش بگیرم منم از کتابراه دانلود کردم و براش فرستادم واقعا چه قیمتهای عالی و چه تخفیف‌های خوبی دارید متشکرم از همه بزرگواران دست اندر کار
سید حافظ
۱۴۰۲/۴/۲۸
اطلاعات خیلی خوبی داشت و مورد پسند من بود و این کتاب رو به دیگران هم پیشنهاد می‌کنم
یزدان فروتن
۱۴۰۲/۱/۵
من بیشترش رو خوندم
نکته‌ی مثبتش‌ای بود که اطلاعات جالبی داخلش هست و چند تا چیز جدید هم یاد میده
حجت حبیب اللهی
۱۴۰۲/۸/۲۶
تکرار بود بد بد بدبد
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب رباتیک من 2

برای دریافت کتاب رباتیک من 2 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.