معرفی و دانلود PDF کتاب تانیا دردسرساز می‌شود

عکس جلد کتاب تانیا دردسرساز می‌شود
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تانیا دردسرساز می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تانیا دردسرساز می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تانیا دردسرساز می‌شود

کتاب تانیا دردسرساز می‌شود نوشته کانیکا جی از مجموعه داستان‌های تانیا، درباره دختر بچه‌ای است که دوست دارد مادرش تمام وقتش را با او بازی کند و هیچ کار دیگری انجام ندهد.

درباره کتاب تانیا دردسرساز می‌شود:

یک روز بعد از ظهر وقتی تانیا از مدرسه به خانه بازگشت، مادرش به نظر خیلی شاد می‌آمد. او توانسته بود برای خود یک کار پیدا کند. مادر تانیا قرار بود از خانه برای یک وب‌سایت مقاله بنویسد. اما این موضوع دختر کوچکش را به شدت ناراحت کرد، چرا که تانیا دوست داشت مادرش تمام وقتش را با او بگذراند.

در ادامه داستان ناراحتی تانیا از شرایط جدید باعث شد تا او نگذارد مادرش به کارهای خود برسد، اما نمی‌دانست که این شغل چقدر برای مادرش ارزش دارد و چقدر برایش زحمت کشیده است.

درباره مجموعه داستان‌های تانیا:

این مجموعه جذاب و شیرین با بهره‌گیری از قصه‌هایی کوتاه، هم کودکان را سرگرم می‌کند و هم جنبه آموزشی دارد. به همین خاطر به یکی از دغدغه‌های مهم والدین که فراهم کردن کتاب‌هایی آموزشی و در عین حال سرگرم کننده برای کودکشان است، پاسخ می‌دهد.

شخصیت اصلی کتاب‌های این مجموعه تانیا نام دارد که الهام گرفته از فرزند نخست نویسنده آن یعنی کانیکا جی است. پِل فرزند کانیکا جی از کودکی به نوشتن علاقه‌ داشت و خانم جی، مادرش در این راه کمک زیادی به او کرد. کانیکا با استفاده از بعضی قصه‌های نوشته شده توسط دخترش و تغییر آن‌ها توانست مجموعه داستان‌های تانیا (The Tania Series) را خلق کند. هر یک از کتاب‌های این مجموعه به موضوع خاصی می‌پردازد و در قالب یک داستان بامزه آموزش‌هایی هم در آن زمینه می‌دهد. نخستین کتاب از این مجموعه در سال 2014 چاپ شد.

کتاب تانیا دردسرساز می‌شود مناسب چه کسانی (Tania makes trouble) است؟

مطالعه این کتاب برای همه کودکان 7 تا 10 ساله که به قصه‌های کوتاه و در عین حال کمی آموزنده علاقمند هستند، توصیه می‌شود.

با کانیکا جی بیشتر آشنا شویم:

او از همان کودکی عاشق نوشتن و علم بود؛ برای مدت 10 سال در رشته فیزیک به تحصیل و تحقیق پرداخت و در دانشگاه ایالتی واشنگتن در این رشته تحصیل کرد و بر روی نظریات گوناگونی کار کرد. بعد از ازدواج و هنگامی که فرزندش، پِل دو ساله شد هم‌زمان با رشد او، شروع به نوشتن داستان‌های کودک و آموزنده کرد تا بتواند موضواعات متفاوت را با زبان قصه و ساده به او آموزش دهد. سپس نام هنری کانیکا جی (Kanika G) را برای خود برگزید و در طول سال‌ها فعالیتش در عرصه نویسندگی آثار مختلفی را به رشته تحریر در آورد. او اکنون مقاله‌ها و نوشته‌هایی را که به عنوان کتاب منتشر نکرده را در سایت شخصی‌اش بارگزاری نموده و در دسترس عموم قرار داده است.

در بخشی از کتاب تانیا دردسرساز می‌شود می‌خوانیم:

پس از شام، مامان تانیا و سونیا را ترک کرد تا باهم بازی کنند، تانیا مشغول خواندن یک داستان برای سونیا شد. او نمی‌دانست چگونه معنی کلمه «تخیل» را برای سونیا توضیح دهد، بنابراین رفت تا از مامان سؤال کند.

او می‌خواست در بزند، ولی در نیمه باز بود. تانیا شنید که مامان می‌گوید: "من فکر می‌کنم باید این کار رو ترک کنم. من امروز نتونستم هیچ کاری رو انجام بدم. من فکر کردم سونیا روال خوبی داره، اما او وسط خوابش بیدار شد. سپس تانیا یک بهم‌ریختگی به وجود آورد و زمانی را نیز صرف تمیز کردن اون کردم. حتی کازو هم امروز آشفتگی به بار آورد."

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تانیا دردسرساز می‌شود
نویسنده
مترجمطوبی مردانی
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۶
زبانفارسی
شابک978-622-641961-1
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تانیا دردسرساز می‌شود

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب تانیا دردسرساز می‌شود

برای دریافت کتاب تانیا دردسرساز می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.