معرفی و دانلود PDF کتاب چکیده بیماری‌های زنان برک و نواک 2020

عکس جلد کتاب چکیده بیماری‌های زنان برک و نواک 2020
قیمت:
۵۵۰۰۰ تومان - 16.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چکیده بیماری‌های زنان برک و نواک 2020 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چکیده بیماری‌های زنان برک و نواک 2020 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چکیده بیماری‌های زنان برک و نواک 2020

کتاب چکیده بیماری‌های زنان برک و نواک 2020 نوشته‌ی جاناتان برک، به صورت خلاصه مطالب درسی دانشجویان کارشناسی مامایی مانند فیزیولوژی تولید مثل، فیبروئید رحمی، اندومتریوز، بیماری‌های خوش خیم پستان، سرطان رحم و... را دربردارد.

از آن‌جا که یکی از روش‌های ساده و موفق جهت افزایش قدرت یادگیری و حافظه، مرور خلاصه مطالب کتاب می‌باشد و کتاب بیماری‌های زنان برک و نواک به دلیل مرجع بودن، اثری مفصل و قطور است، لذا مرور تمام مطالب کتاب در فرصت زمانی محدود، کاری دشوار است. بنابراین به منظور کمک به دانشجویان، همچنین افرادی که مایل به شرکت در آزمون‌های ورودی کارشناسی ارشد و دکتری می‌باشند، چکیده‌ای از کتاب بیماری‌های زنان برک و تواک (Berek & Novak's gynecology) تهیه شده است.

کتاب چکیده بیماری‌های زنان برک و نواک 2020 برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب تمام مطالب درسی بیماری‌های زنان دانشجویان کارشناسی مامایی را بر اساس سرفصل اعلام شده از سوی وزارت بهداشت دربردارد. با توجه به این که مخاطبین کتاب حاضر، دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و داوطلبین آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری می‌باشند، محتوای آن به نحوی تهیه شده که هم برای دانشجویان دوره کارشناسی به عنوان یکی از کتب درسی مورد استفاده قرار گیرد و هم در دوره‌های آمادگی آزمون‌های ورودی قابل استفاده باشد.

در بخشی از کتاب چکیده بیماری‌های زنان برک و نواک 2020 می‌خوانیم:

تخمدان‌ها یک جفت گناد هستند که در بین دیوارۀ لگن و رحم توسط رباط انفوندیبولوپلویک از قسمت جانبی و رباط رحمی - تخمدانی از قسمت داخلی آویزان شده‌اند. در بخش تحتانی، سطح نافی هر تخمدان توسط مزانتر آن (مزواواریوم) که در سطح خلفی مزوسالپنکس و لوله فالوپ قرار دارد به رباط پهن اتصال می‌یابد. ساختمان‌های عصبی عروقی اولیه از طریق رباط انفوندیبولوپلویک به تخمدان رسیده و از طریق مزواواریوم وارد آن می‌شوند. اندازه طبیعی تخمدان متغیر و تا 3×3×5 سانتی ‌متر می‌رسد. هر تخمدان دارای یک کورتکس و یک مدولا است و توسط لایه‌ای منفرد از اپی تلیوم مکعبی صاف یا استوانه‌ای کوتاه پوشیده می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: آناتومی و رویان‌شناسی
فصل دوم: فیزیولوژی تولید مثل
فصل سوم: بلوغ
فصل چهارم: ژنیکولوژی کودکان و نوجوانان
فصل پنجم: ژنیکولوژی بزرگسالان: دوران باروری
فصل ششم: فیبروئید رحمی
فصل هفتم: درد لگن و دیس منوره
فصل هشتم: اندومتریوز
فصل نهم: روش‌های پیشگیری از بارداری
فصل یازدهم: عفونت‌های ادراری تناسلی و مقاربتی
فصل دوازدهم: فعالیت جنسی و اختلال عملکرد جنسی
فصل سیزدهم: یائسگی
فصل چهاردهم: بیماری‌های خوش خیم پستان
فصل پانزدهم: خشونت علیه زنان
فصل شانزدهم: مشکلات شایع روانپزشکی
فصل هفدهم: طب مکمل و جایگزین
فصل هجدهم: ارزیابی‌های پیش از عمل و اقدامات پس از عمل جراحی
فصل نوزدهم: اندوسکوپی در ژنیکولوژی
فصل بیستم: هیسترکتومی
فصل بیست و یکم: جراحی روبوتیک
فصل بیست و دوم: اختلالات دستگاه ادراری تحتانی
فصل بیست و سوم: پرولاپس اعضای لگنی
فصل بیست و چهارم: اختلال عملکرد آنورکتال
فصل بیست و پنجم: خاتمه یافتن زود هنگام بارداری و بارداری نابجا
فصل بیست و ششم: سقط راجعه
فصل بیست و هفتم: آمنوره
فصل بیست و هشتم: اختلالات اندوکرین
فصل بیست و نهم: ناباروری
فصل سی ام: سرطان رحم
فصل سی و یکم: سرطان سرویکس و واژن
فصل سی و دوم: سرطان تخمدان و لوله فالوپ
فصل سی و سوم: سرطان ولو
فصل سی و چهارم: بیماری‌های تروفوبلاستیک حاملگی
فصل سی و پنجم: سرطان پستان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چکیده بیماری‌های زنان برک و نواک 2020
نویسنده
مترجممریم قراچه، زهرا شاهواری، خدیجه اسدی چهارراه گشین
ناشر چاپیانتشارات بشری
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۶۷
زبانفارسی
شابک978-964-399617-8
موضوع کتابتخصص‌های پزشکی، کتاب‌های دانشگاهی
قیمت نسخه الکترونیک
۵۵۰۰۰ ت - 16.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب چکیده بیماری‌های زنان برک و نواک 2020

برای دریافت کتاب چکیده بیماری‌های زنان برک و نواک 2020 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.

بیماری زنان، بیماری زنان چیست، پزشکی زنان، رشته پزشکی زنان، پزشکی زنان و زایمان، عوارض بارداری، عواقب بارداری، زنان و زایمان، زنان و زایمان تخصص، رویان شناسی، رویان شناسی پزشکی، فیزیولوژی تولید مثل، فیزیولوژی تولید مثل انسان، فیزیولوژی تولید مثل در انسان، سن بلوغ، عوامل موثر در بلوغ، ژنیکولوژی، ژنیکولوژی چیست، فیبروئید رحمی، فیبروئید رحمی چیست، فیبروئید رحمی در بارداری، فیبروئیدهای رحمی در بارداری، علائم فیبروئید رحمی چیست، فیبروئیدهای رحمی چیست، دیس منوره، دیس منوره چیست، اندومتریوز، اندومتریوز علائم، اندومتریوز و بارداری طبیعی، اندومتریوز چیست، روش های پیشگیری از بارداری، روش پیشگیری از بارداری، pdf روش های پیشگیری از بارداری، عفونت های مقاربتی، علائم عفونت های مقاربتی، انواع عفونت های مقاربتی، عفونت های مقاربتی چیست، یائسگی، علائم یائسگی، درمان یائسگی، مهمترین علائم یائسگی، جلوگیری از یائسگی، سرطان واژن، سرطان واژن علائم، سرطان واژن چه علائمی دارد، سرطان واژن در زنان، سرطان پستان، علائم و نشانه های سرطان پستان، pdf سرطان پستان، Berek and Novaks gynecology، Jonathan S Berek، بیماری زنان نواک، کتاب بیماری زنان نواک، دانلود pdf کتاب چکیده بیماری های زنان برک و نواک 2020، Concise of berek and Novaks Gynecology 2020، دانلود کتاب چکیده بیماری های زنان برک و نواک 2020 pdf