معرفی و دانلود کتاب تاریخ ناگفته و پنهان آمریکا

عکس جلد کتاب تاریخ ناگفته و پنهان آمریکا
قیمت:
3000 تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب تاریخ ناگفته و پنهان آمریکا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تاریخ ناگفته و پنهان آمریکا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تاریخ ناگفته و پنهان آمریکا

کتاب تاریخ ناگفته و پنهان آمریکا نوشته عدنان اکتار، دربردارنده تاریخ شکل‌گیری و تحولات سیاسی، اجتماعی و فکری پانصد ساله تمدن صلیبی، صهیونی غرب است.

آمریکا در حال حاضر بزرگ‌ترین قدرت شیطانی است که عبودیت و ربوبیت "الله" را به چالش کشیده است. قدرت شیطانی‌ای که خود دعوی ربوبیت و جانشینی خداوند را داشته و مردم را به جای اطاعت از خداوند به اطاعت از خود می‌خواند. و جهان را به سوی جنگ جهانی دیگری سوق می‌دهد. هیأت حاکمه فعلی آمریکا که دارای ایدئولوژی صهیونیستی، مسیحی است، با طرح پروژه‌های آماده‌سازی جهان برای بازگشت و یا آمدن مسیح و برپایی دولت یهودی مسیح در حال فرو بردن جهان در ورطه نا امنی، ترور، وحشت، جنگ و خونریزی است. مسیحی که به هیچ وجه چهره الهی نداشته و شخصیتی کاملا قومی دارد. مسیحی که نه برای ایجاد عدالت و استقرار عبودیت و ربوبیت خداوند، که برای آقایی و سروری قوم یهود خواهد آمد.

در بخشی از کتاب تاریخ ناگفته و پنهان آمریکا می‌خوانید:

ناتوانی حکومت کارتر در آزاد سازی گروگان‌های آمریکایی در «تهران» باعث شد، رونالد ریگان، کاندیدای جمهوری‌خواهان در انتخابات سال 1980 م. برنده شود. در دوران حکومت ریگان کمک‌هایی که به اسرائیل داده شد، از هیچ حیث با آنچه در حکومت‌های قبلی انجام شده بود، قابل مقایسه نبود و این کمک‌ها به ارقام نجومی بدل شد.

کمک‌های بی‌سابقه ریگان به اسرائیل ناشی از فشار لابی نبود و ریگان در راستای تمایل شخصی خود برای کمک به اسرائیل، برای راضی کردن کنگره از «آیپاک» یاری می‌طلبید (هر چند در بسیاری از مواقع، قضیه بر عکس بود و آیپاک، کنگره را علیه رئیس جمهور، برای کمک به اسرائیل بر می‌انگیخت).

دلیل دیگر حمایت ریگان از دولت یهود این بود که وی همچون پیوریتان‌های بنیان‌گذار آمریکا، حکومت فعلی اسرائیل را به مثابه نمایندگان بنی‌اسرائیلی که در عهد عتیق از آن سخن گفته شده، می‌دانست و یهودیان فعلی را همان «قوم برگزیده خداوند» قلمداد می‌کرد که بنا بود با آمدن مسیح مجدّداً بر کلّ دنیا حاکم شوند. وی اعتقاد داشت برای تحقق این حاکمیت وقوع آرمگدون ضروری و حتمی است و مسئولیت فراهم کردن تجهیزات و تسلیحات مورد نیاز اسرائیل در آرمگدون بر عهده او نهاده شده است.

فهرست مطالب کتاب

درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: به سوی دنیای جدید
یک سؤال مهم
حکایت ناگفته کریستف کلمب
آمریکا، جمهوری ماسونی و کابالایی دنیا
منشأ نژادپرستی انگلیسی آمریکایی آموزه‌ای یهودی
شعار نژادگرایان انگلو ساکسون
نفوذ پشت پرده یهود بر امپریالیسم آمریکا
تأسیس CFR  و گروه مشاوران رییس جمهوری ویلسون
کلنل هاوس و رئیس جمهوری ویلسون
نخستین اعضای CFR
قدرت CFR
سخن آخر: فساد بنی‌اسرائیل در روی زمین
فصل دوم: نظام حاکم بر آمریکا
نظم نوین جهانی
آمریکا و یهودیان
ماجرای فیندلی و کتاب او
آیپاک، سلطان واشینگتن
مغضوبان آیپاک
لابی و کاخ سفید
دعوای کندی و اسرائیل
قاتلان واقعی کندی
حمله به ناو جنگی «لیبرتی»
ناگفته‌های رسوایی واترگیت
اختلاف در کابینه نیکسون
کودتای دوم
کارتر در میانه یهودیان
ریگان در کاخ سفید
موساد به دنبال ترور جرج بوش
رسوخ تا اعمال وجود آمریکا

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تاریخ ناگفته و پنهان آمریکا
نویسنده
مترجمنصیر صاحب خلق
ناشر چاپینشر موعود عصر
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات222
زبانفارسی
شابک978-964-6938-41-0
موضوع کتابکتاب‌های علوم سیاسی
قیمت نسخه الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب تاریخ ناگفته و پنهان آمریکا

برای دریافت کتاب تاریخ ناگفته و پنهان آمریکا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.