معرفی و دانلود PDF کتاب آلرژی: حساسیت

برای دانلود قانونی کتاب آلرژی: حساسیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آلرژی: حساسیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آلرژی: حساسیت

در این کتاب، عده‌ای از پزشکان متخصصی به همه ی نگرانی‌ها و پرسش‌هایی که به آلرژی و آسم مربوط میشود به زبان بسیار ساده و همه فهم پاسخ داده و تجربه های خود را در زمینه‌ای درمان کودکان و بزرگسالان بر اساس جدیدترین یافته‌های پژوهشی در اختیار همگان قرار می‌دهند. همچنین در این کتاب توضیحات جدیدی درباره ی دلایل بروز، شیوه مراقبت، چگونگی مداوا و راه‌های پیشگیری این بیماری غیرقابل تحمل که در بیشتر موارد تضعیف کننده و گاه کشنده‌است، ارایه شده است. نویسندگان، جواب را به شکل پرسش و پاسخ ساده و مستقیم به گونه‌ای ارایه می کنند که مردم درباره‌ی آلرژی در ذهن دارند.

این مجموعه اطلاعات، سؤال های ساده‌ای مانند حساسیت چیست و پرسش‌های پیچیده ای همانند این که آیا چای بابونه تسکین دهنده ی آلرژی است، را در بر می‌گیرد. این سؤال‌ها بیان شده است تا از طریق آنها اطلاعات لازم درباره ی تب یونجه، حساسیت پوستی، حساسیت‌های غذایی، حساسیت ناشی از گزیدگی حشرات، حساسیت‌های دارویی، گرده، ذرات گرد و غبار، موی حیوانات و بسیاری از موارد دیگر را به دست آورید.

در این کتاب حتی شیوه‌هایی برای حذف برنامه های غذایی بیان میشود که به منظور آزمایش حساسیت‌های غذایی به وسیله ی خود شخصی، صورت می گیرد. بهترین راهنما برای آلرژی، در برگیرنده ی جدیدترین منابع اطلاعاتی راجع به آلرژی و آسم و نیز داروها و دیدگاه‌های تازه‌ا‌ی در درمان این بیماری است. با استفاده از توصیه های آزمایش شده ی پزشکی، شما و خانواده تان در می یابید چگونه حساسیت خود را مهار کنید، چگونه قربانی طغیان بیماری خود نشوید و چگونه علایم این بیماری را کنترل کنید و زندگی سالم، پربار و سرشار از حیات داشته باشید.

کتاب آلرژی، به وسیله‌ای انبوه اطلاعات دیدگاهی ایجاد می کند که موجب خواهد شد شما به راحتی از سردرگمی‌های پیچیده رها شوید و بخش عمده‌ای نشانه‌های آلرژی را بشناسید.

(این کتاب دارای حجم بالایی می باشد. لطفا جهت اطمینان از نمایش در نسخه اندروید، قبل از خرید نسخه نمونه را دریافت نمایید.)

فهرست مطالب کتاب

پیش‌گفتار
آلرژی چیست؟
تب یونجه چیست؟
آسم
آلرژی پوستی
آلرژی غذایی
آلرژی به حشرات
شات های آلرژی
حساسیت های دارویی
مسایل بحث برانگیز و جدید سیستم های رفتاری و جسمی
از این جا به کجا می رویم؟
واژنامه
ضمیمه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آلرژی: حساسیت
نویسنده، ، ،
مترجمفریبا ارشد
ناشر چاپیانتشارات کتاب درمانی
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۶۳
زبانفارسی
شابک978-964-7108-53-9
موضوع کتابتخصص‌های پزشکی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آلرژی: حساسیت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب آلرژی: حساسیت

برای دریافت کتاب آلرژی: حساسیت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.