معرفی و دانلود کتاب ایران هراسی و دین ستیزی

برای دانلود قانونی کتاب ایران هراسی و دین ستیزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ایران هراسی و دین ستیزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ایران هراسی و دین ستیزی

کتاب ایران هراسی و دین ستیزی، به تالیف محمد کربلایی تاج‌الدین و محمدرضا نایبی پور و حسن محمدنژاد، از مجموعه کتاب‌های «یادداشت‌های موضوعی در حوزه جنگ نرم» است که در آنها سعی شده است با بررسی و تشریح ابعاد جنگ نرم به ارتقاء آگاهی عمومی در این حوزه کمک نماید.

با توجه به بررسی به‌عمل آمده از تاریخچه‌ی زندگی بشر از ابتدای خلقت تا کنون، اهمیت استفاده از عملیات‌روانی به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین حربه‌ها به منظور ایجاد روحیه و انگیزه بین نیروهای خودی، پیشبرد و موفقیت آن‌ها در جبهه‌ی جنگ، حفظ روحیه‌ی مردم برای انجام دادن پشتیبانی‌های همه جانبه و از‌سوی دیگر ایجاد شک و تردید در بین مردم طرف مقابل و از بین‌بردن انگیزه‌ی نیروهای نظامی آنها اجرا می‌گردد.

در کتاب ایران هراسی و دین ستیزی، مشخص شده که اهمیت فوق‌العاده‌ی عملیات‌ روانی در پیشبرد اهداف مورد‌نظر بر هیچکس پوشیده نیست و در طول تاریخ، عملیات‌روانی به‌عنوان یکی از شیوه‌های شکست دادن حریف و کاهش توان رزمی او همواره مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین عملیات‌روانی می‌تواند به عنوان پشتوانه‌ی عملیات نظامی در راستای ارتقاء روحیه و آمادگی نیروهای مسلح و مردم یک کشور موثر باشد. با توجه به اینکه پژوهش‌های فراوانی در حوزه‌های دشمن‌شناسی، تهدید شناسی و عملیات روانی و شیوه‌های تهدیدات نرم انجام پذیرفته و کتب و مقالات فراوانی نیز در این زمینه منتشر شده است، لیکن جهت آشنایی با گستره موضوعات مرتبط با عملیات روانی، جنگ نرم و دشمن‌شناسی به صورت خلاصه و موجز، مجموعه یادداشت‌های موضوعی عملیات روانی تهیه گردید.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
یادداشت 1: اهداف جنگ نرم با جمهوری اسلامی
یادداشت 2: ایران هراسی نمونه‌ای از جنگ روانى آمریکا
یادداشت3: شیوه‌های اسلام‌هراسی و اسلام ستیزی غرب
یادداشت4: براندازی تشیع، نمونه‌ای دیگر از جنگ روانى آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران
منابع و ماخذ

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ایران هراسی و دین ستیزی
نویسنده، ،
ناشر چاپیانتشارات پشتیبان
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۸
زبانفارسی
شابک978-600-8415-04-6
موضوع کتابکتاب‌های علوم سیاسی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب ایران هراسی و دین ستیزی

برای دریافت کتاب ایران هراسی و دین ستیزی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.