معرفی و دانلود کتاب خواهر خاموش

عکس جلد کتاب خواهر خاموش
قیمت:
۲۶۰۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب خواهر خاموش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب خواهر خاموش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خواهر خاموش

کتاب خواهر خاموش نوشته‌ی دایان چمبرلین به زندگی رایلی می‌پردازد که تصور می‌کرد خواهرش خودکشی کرده است اما اکنون پس از بیست سال متوجه می‌شود که ماجرای مرگ خواهرش پیچیده‌تر از یک خودکشی ساده است. این کتاب جذاب در زمره‌ی پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز قرار دارد.

در رمان خواهر خاموش (The Silent Sister) خواهر بزرگتر رایلی که لیزا نام داشته خودکشی کرده است. رایلی زندگی خود را بر همین اساس شکل داده و این موضوع بر تمامی ابعاد زندگی وی تأثیر گذاشته است. پس از گذشت بیست سال، رایلی مدارک جدیدی پیدا می‌کند که حقایق دیگری را به او نشان می‌دهد و او متوجه می‌شود که مرگ خواهرش صرفاً یک خودکشی ساده نبوده است و رازها و معماهای پیچیده‌تری را با خود به همراه دارد. این حقایق زندگی رایلی را زیر و رو می‌کند و او متوجه می‌شود که به هیچ وجه خانواده‌ی خود را نشناخته است. اکنون رایلی است که باید تصمیم بگیرد که گذشته چه تأثیری می‌تواند بر امروز بگذارد.

دایان چمبرلین (Diane Chamberlain) نویسنده‌ای آمریکایی است که در اکثر کتاب‌های خود به جنبه‌های روانی شخصیت‌ها، روابط و رازهای خانوادگی افراد می‌پردازد و رمان معروف و خواندنی خواهر خاموش نیز از این قاعده مستثنی نیست اما آنچه کتاب حاضر را با دیگر آثار وی متمایز می‌کند، پیچیدگی و هیجان داستان آن است.

در بخشی از کتاب خواهر خاموش می‌خوانیم:

دلم یک برادر عادی می‌خواست. برادری که بتوانم خیلی منطقی دربارۀ صحبت‌هایم با سوزان با او گفت‌وگو کنم. برادری که بتوانم با او برای پدرم عزاداری کنم؛ اما هرگز چنین برادری نمی‌داشتم و اگرچه موفق شده بودم با تحریک وجدانش او را وادارم که تا خانه همراهی‌ام کند؛ اما اضطرابی که داشت، در مسیر پارک تا خانه درست مثل نفر سومی فضای ماشین را سنگین کرده بود. گفته بود بنزین ماشینش‌ تمام شده و پول ندارد بنزین بزند. به همین خاطر به دنبالش رفتم. سعی کردم یک صددلاری، که از حساب خودش برداشت کرده بودم، به او بدهم؛ اما با چهره‌ای عبوس آن را رد کرد. نمی‌توانستم سرزنشش کنم. این رفتارش ناشی از غرورش بود که نمی‌خواست برای مخارجش به خواهر کوچک‌ترش وابسته باشد.

کنار رستوران ام.جی توقف کردم و مقداری میگوی سوخاری و سیب‌زمینی سرخ ‌شده خریدم. در تمام مدتی که منتظر بودم غذا آماده شود قلبم تند می‌زد از شدت نگرانی درباره‌ اینکه مبادا وقتی به سراغ ماشینش برمی‌گردم دنی رفته باشد؛ اما نرفته بود و بلکه فضای داخل ماشین را با دود سیگارش پر کرده بود. چیزی نگفتم. اگر سیگار تسکینش می‌داد تا از پس این کار برآید، اشکالی نداشت. حتی اگر نیاز به نوشیدن داشت، باز هم مشکلی نبود. آن روز یک بسته شش‌تایی آبجو خریده بودم. حاضر بودم هر کاری بکنم.

پیش از آنکه ماشین را روشن کنم، دست در کیفم کردم و گوشی تلفن همراه موقتی را که همان روز خریده بودم، بیرون کشیدم. آن را به‌سمتش گرفتم و گفتم: «این تلفن اعتبارش پره. دستت باشه تا فعلاً بتونیم در تماس باشیم.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب خواهر خاموش
نویسنده
مترجمالهام عبادی
ناشر چاپیانتشارات کتاب کوله پشتی
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۵۶
زبانفارسی
شابک978-600-461-194-7
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۶۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب خواهر خاموش

m z
۱۴۰۰/۷/۲۰
کتاب داستان خواهر خاموش از اون سری داستانهایی هست که اوایل شروع میکنی به خوندن یه سری ابهاماتی پیش میاد که دوس داری تا انتها اونو بخونی وحقیقت ماجرا رو کشف کنی اما اونچه در این داستان مشاهده میکنی کمی تو رو غافلگیر میکنه واین داستان در اوج احساسات قرار میگیری که ببینی واکنشها چگونه جریان پیدا که رو میکنه، احساساتی کمابیشتو تحت تاثیر قرار میدن، اما خخب خوندن این کتاب هم برای ما تجربه‌ای بود تا بهتر فرهنگ‌ها رو بشناسیم وببینیم در در جاهای دیگه مردم چگونه زندگی تا کرده ان وزندگی رو در چه اعمال وعقایدی معنی کرده‌اند واونو زندگی میکنن خوندن این رمان هم شاید سرگرمی باشه اما در حد جریانات واحساسات ووقایع کارکترها با اونها زندگی خواهید کرد
تیما اطایا
۱۴۰۰/۵/۱
من کتاب “ دروغ‌هایی که گفتیم” رو ازین نویسنده خونده بودم. در مقایسه با اون کتاب این یه پسرفت بود. داستان کتاب معمایی بود اما پزیرفتنی نبود. شخصیت پردازی کتاب ضعیف بود. نفرت برادر از خواهر منطقی نبود. ازین نویسنده انتظار کار قویتری رو داشتم.
Zoha Nve
۱۳۹۹/۵/۷
اول از همه ترجمه روان و خوب.
موضوع داستان فکر میکردم جنابی معمایی باشه ولی بیشتر معمایی بود اما تا آخرش نتونستم حدس بزنم.
هرچند برام عجیب بود بیان و‌ سانسور نکردن لِزبین بودن رابطه دو‌زن رو اما در مجموع من ۵ دادم.
یاسمین زارع دزفولی
۱۳۹۹/۳/۱۲
سلام.
روند ماجرا تا وقتی شخص اول دنبال خواهرش نمیگشت خوب بود ولی بعدش فساد زیادی وارد کتاب شد که من اصلا خوشم نمیومد. آخر داستان هم مثل کتاب‌های کودکانه همه به خوبی و خوشی در کنار هم زندگی کردند!!! ولی ترجمه روانی داشت.
شهره آقاسیان
۱۳۹۹/۴/۱۷
خیلی موضوع ضعیفی داشت
اونم در کشوری مثل امریکا به همین سادگی پلیس نفهمه با اینهنه مدارک!!!!
خانواده ایی که همه رو قربانی یه دختر کنن
به نظرم این توضیح که عده زیادی استقبال کردن ووو فقط تبلیغ است و بس
علی یوسفی
۱۴۰۱/۹/۱
کتاب عالی و خواندنی، داستانی جذاب، غیرقابل پیش بینی، واقعا وسطاش ابهامات خاصی پیش میاد و دوست داری پیش بینی کنی و جذابیت و هیجانات داستان خیلی من رو تحت تاثیر قرار داد.
زینب حسین پور
۱۴۰۱/۷/۱۵
فوق العاده بود. کتابی بسیار جذاب و خواندنی که کاملا مجذوبش شدم. از سری کتابهای غافلگیر کننده که اصلا نمیشه پایانش رو‌حدس زد. از خواندنش خیلی لذت بردم
Raha BTL
۱۳۹۹/۳/۲۸
اوایل داستان جذاب بنظر می‌رسید روندش طوری بود که انتظار داشتی اخرش واقعا شوکه بشی ولی به اخراش ک میرسه میخوره تو ذوقت سوژه تکراری و قابل پیشبینی.
Fateme Ab
۱۳۹۹/۳/۳
واقعا عالی بود نمیشه خوندنش متوقف کرد هر لحظه دلت میخواد بفهمی چه اتفاقی منتظرته البته از ترجمه روان ایی هم ک داشت نمیشه غافل بود عالی بود
مادر کوروش رفیعی
۱۳۹۹/۳/۱
من الان نمونه‌اش را خواندم هم ترجمه خوب هست و هم موضوع. ممنونم از کتابراه. لطفا کتابهای دیگر از این نویسنده را بگذارید
Behnaz Asad
۱۳۹۹/۳/۹
واقعا قشنگ بود من فهمیدم که نباید زود قضاوت کرد کتابراه لطفا کتاب‌های دیگر این نویسنده رو بذارید
غزل مولا
۱۳۹۹/۳/۶
خوب بود دوست داشتم ولی بیشتر معمایی بود و خیلی غافلگیری نداشت
روند داستان خوب جلو‌ می‌ره ولی اگر غافل گیری بیشتری میخوای د...
الهام. ت
۱۳۹۹/۳/۴
با وجود تکراری بودن اصل سوژه و با وجود ایرادهایی در ماجرای داستان اما نمیشه از خوندنش لذت نبرد
ممنونم کتابراه
Zeinab Cheldavi
۱۳۹۹/۳/۲
واقعا عالی وبینظیر من همیشه رمان عاشقانه میخوندم ولی این کتاب بعنوان یه سبک جدید برای من عالی بود ممنون از کتابراه🌹
فاطمه فرامرزی
۱۳۹۹/۶/۱۷
میتونست بهتر ازاین هم تموم بشه. ولی در کل خوندنش خالی از لطف نیست
مشاهده همه نظرات ۲۵

راهنمای مطالعه کتاب خواهر خاموش

برای دریافت کتاب خواهر خاموش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.