معرفی و دانلود رمان پسران دوزخ: فرزندان قابیل

عکس جلد رمان پسران دوزخ: فرزندان قابیل
قیمت:
۵۵۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی رمان پسران دوزخ: فرزندان قابیل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی رمان پسران دوزخ: فرزندان قابیل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی رمان پسران دوزخ: فرزندان قابیل

"پسران دوزخ فرزندان قابیل" رمانی در ارتباط با گروهک داعش است و در آن یک شخصیت ایرانی به نام فاطمه برای سخنرانی به عراق می‌رود که توسط گروهک داعش اسیر می‌شود و اتفاقاتی در دل داستان برای وی می‌افتد و... که خواندن آن تجربه‌ای متفاوت از گروهک داعش برای خواننده رقم خواهد زد و تصویری صحیح از این گروهک و جنایت‌های آن‌ها را نشان می‌دهد.

قرار است با دست‌های خودم زنی را بِکُشم و سحرگاه پاییزی در مه او را زیر درخت سیب دفن کنم. کشتن یک آدم خیلى سخت است. «خیلی سخت» واژه‌ای است که از ترکیب حروف الفبایی به وجود آمده است؛ حروفی که قادر نیستند حق مطلب را ادا کنند و حقیقت یک واقعه را، آن‌طور که هست، نشان دهند. اصلاً حقیقت یک واقعه هرگز نشان داده نمی‌شود! حقیقت هر واقعه‌ای فهمیدنی است! گفتنش سخت است. نوشتنش سخت است. تجربه‌اش سخت است. اما فکر کنم از آن سخت‌تر روزهای بعدش باشد. نه... چرا می‌گویم روزهای بعد؟! همان ثانیه‌های بعد... همان اولین ثانیه. درست به ‌اندازۀ یک تیک از عقربۀ ثانیه‌شمار ساعت‌ها! سخت‌تر از کُشتَن آن است که مجبوری تا آخر عمر دربارة اتفاقی که در چند ثانیه رخ داده است فکر کنی و هر‌بار که درباره‌اش فکر می‌کنی انگار که قرار است از نو دوباره همان آدم را به همان شکل ابتدایی بِکُشی! حسّ غریب و کشف‌ناشده‌ای است که نه به نوشتن می‌آید و نه به روایت‌کردن. حس گنگ و مبهمی که تا دچارش نباشیم و تجربه‌اش نکنیم هرگز نمی‌توانیم به اعماق تاریک و مجهول و مخوفش راه پیدا کنیم. دالان هزار‌توی ناپیدایی که اگر کسی پا به درونش بگذارد دیگر هیچ‌وقت... هیچ‌وقت... قادر به خروج از این دالان نیست! «کُشتن» یک شناسنامۀ جدید است؛ یک برگِ هویّت تازه.....

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابرمان پسران دوزخ: فرزندان قابیل
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات عماد فردا
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۳۶
زبانفارسی
شابک978-600-6360-55-3
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۵۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات رمان پسران دوزخ: فرزندان قابیل

مریم گلی
۱۳۹۵/۵/۸
خیلی جالب بود. من واقعا خوشم اومد گرچه هرلحظه با اضطراب قتل فاطمه بودم. اما مسایلی که راجع به عقیده داعش و وهابیون نسبت به پیامبر بود برام جالب بود اونم با معرفی اسناد و کتابهاش.. حالا بیشتر ازین گروه به لجن کشیده متنفرم. بیشتر ازین عربهای وهابی مارمولک خور متنفرم
فرشته پرواز
۱۳۹۹/۲/۵
وقتی دبیرستان بودم اینو خوندم نمیدونم سنم کم بود یا چی اونقدر هیجانی شدم که دو بار پشت هم خوندم بعدشم چند نفر دیگرو مجبور کردم بخونن با اینکه اصلا ادم معتقدی نبودم ولی خیلی دوس داشتم
فیس نما کتابی
۱۳۹۷/۳/۲۰
واقعا قشنگ بود عالی بود ولی آخرش بد تموم شد بهتر میتونست تمام بشه من خودم به شخصه خیلی چیزها دستگیرم شد از اسلام واقعی و مذهب شیعه و از اسلام سنی ها. 👍
F H.Sh
۱۳۹۸/۳/۹
این کتاب بسیار عالیه چون بدعت‌ها و شبهاتی که وهابیون به اسلام وارد کردن رو با احادیث و کتب خودشون و بر مبنای قرآن زیر سوال میبره.
فرشید هوشمند
۱۳۹۶/۳/۲۷
داستان ایده‌ی بسیار جالب وپردازش جذابی دارد و بسیار تاثیرگذار است. از آن کتابهایی است که زمین نخواهید گذاشت.
علی عبدلی
۱۳۹۸/۲/۱۲
کتاب تا جایی که هنوز وارد بحث نشده‌اند از نطر ادبی خوب بود ولی بعد از ان صرفا مباحث اعتقادی بود و اخرش هم نیاز به چکش کاری بیشتری داشت.
zahra m
۱۳۹۵/۵/۹
خیلی خوبه از این نظر که با تفکرات پوچشون آشنا میکنه البته کاش از روی تفکر بودن!!!
سوزان محمد نژاد
۱۳۹۶/۳/۲۸
خیلی خیلی خوب بود و بشدت جذاب بود و برای خواندش بی‌وقفه اسرار داشتم
farhad farhad
۱۳۹۹/۶/۱۶
منکه بشدت از داستانش خوشم اومد توصیه میکنم 🌹
لیلا فرضی
۱۳۹۸/۱۱/۱۳
خوب بود
توضیحات بسیار به روز بود
دوست داشتم
گلی رحیمی
۱۳۹۹/۸/۲۲
کتاب با بیان عالی و مناظره عالی
¹²乙 💜
۱۳۹۸/۸/۱۹
این عالیع!
این کتاب پر از استدلال‌های قانع کنندس!
حسن حبیب پور
۱۳۹۷/۶/۵
کتاب تأثیرگذار و با محتوایی است.
null null
۱۳۹۶/۳/۳
خیلی خوب و تاثیر برانگیز بود
تبسم کیایی
۱۳۹۵/۴/۴
بسیار عالی بود زندگی با داعشو تجربه کردم
مشاهده همه نظرات ۲۶

راهنمای مطالعه رمان پسران دوزخ: فرزندان قابیل

برای دریافت رمان پسران دوزخ: فرزندان قابیل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.