معرفی و دانلود PDF کتاب تانیا عینک می‌زند

عکس جلد کتاب تانیا عینک می‌زند
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب تانیا عینک می‌زند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تانیا عینک می‌زند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تانیا عینک می‌زند

کتاب تانیا عینک می‌زند نوشته کانیکا جی از مجموعه داستان‌های تانیا، ماجرای دختر بچه‌ای را به تصویر می‌کشد که به تازگی متوجه ضعیف شدن چشمانش شده است اما علاقه‌ای به عینک زدن ندارد.

درباره کتاب تانیا عینک می‌زند:

یک روز تانیا به همراه بقیه اعضای گروهش در آخر کلاس می‌نشیند تا تکلیفی را که معلمش به آن‌ها محول کرده است، انجام دهد. اما او در این کار دچار مشکل می‌شود چرا که نمی‌تواند مطالبی که بر روی تخته سیاه کلاس نوشته شده را از آنجا بخواند. این اتفاق معلم تانیا را به شدت نگران می‌کند برای همین در یادداشتی کوتاه موضوع را به والدین تانیا اطلاع می‌دهد.

مادر و پدر تانیا زمانی که از ضعیف شدن چشمان دخترشان با خبر می‌شوند تصمیم می‌گیرند او را به چشم پزشکی ببرند، اما این موضوع تانیا را غمگین می‌کند، زیرا او اصلا به عینک زدن علاقه‌ای ندارد.

درباره مجموعه داستان‌های تانیا:

این مجموعه جذاب و شیرین با بهره‌گیری از قصه‌هایی کوتاه، هم کودکان را سرگرم می‌کند و هم جنبه آموزشی دارد. به همین خاطر به یکی از دغدغه‌های مهم والدین که فراهم کردن کتاب‌هایی آموزشی و در عین حال سرگرم کننده برای کودکشان است، پاسخ می‌دهد.

شخصیت اصلی کتاب‌های این مجموعه تانیا نام دارد که الهام گرفته از فرزند نخست نویسنده آن یعنی کانیکا جی است. پِل فرزند کانیکا جی از کودکی به نوشتن علاقه‌ داشت و خانم جی، مادرش در این راه کمک زیادی به او کرد. کانیکا با استفاده از بعضی قصه‌های نوشته شده توسط دخترش و تغییر آن‌ها توانست مجموعه داستان‌های تانیا (The Tania Series) را خلق کند. هر یک از کتاب‌های این مجموعه به موضوع خاصی می‌پردازد و در قالب یک داستان بامزه آموزش‌هایی هم در آن زمینه می‌دهد. نخستین کتاب از این مجموعه در سال 2014 چاپ شد.

کتاب تانیا عینک می‌زند مناسب چه کسانی (Tania get spectacles) است؟

مطالعه این کتاب برای همه کودکان 7 تا 10 ساله که به قصه‌های کوتاه و در عین حال کمی آموزنده علاقمند هستند، توصیه می‌شود.

با کانیکا جی بیشتر آشنا شویم:

او از همان کودکی عاشق نوشتن و علم بود؛ برای مدت 10 سال در رشته فیزیک به تحصیل و تحقیق پرداخت و در دانشگاه ایالتی واشنگتن در این رشته تحصیل کرد و بر روی نظریات گوناگونی کار کرد. بعد از ازدواج و هنگامی که فرزندش، پِل دو ساله شد هم‌زمان با رشد او، شروع به نوشتن داستان‌های کودک و آموزنده کرد تا بتواند موضواعات متفاوت را با زبان قصه و ساده به او آموزش دهد. سپس نام هنری کانیکا جی (Kanika G) را برای خود برگزید و در طول سال‌ها فعالیتش در عرصه نویسندگی آثار مختلفی را به رشته تحریر در آورد. او اکنون مقاله‌ها و نوشته‌هایی را که به عنوان کتاب منتشر نکرده را در سایت شخصی‌اش بارگزاری نموده و در دسترس عموم قرار داده است.

در بخشی از کتاب تانیا عینک می‌زند می‌خوانیم:

خانم گاپا داشت کلاس تفکر خلاق را رهبری می‌کرد. او لیستی از شخصیت‌ها را روی تخته سیاه نوشت. سپس خانم گاپا 15 کودک درون کلاس را به سه گروه 5 تایی تقسیم کرد و از آن‌ها خواست داستانی را بسازند که شامل همه شخصیت‌هایی که در لیست نام برده شده‌اند باشد.

بچه‌ها در گروه‌های خود نشسته بودند و داشتند از لیست رونوشت برمی‌داشتند. تانیا و 4 هم گروهی دیگرش در آخر کلاس نشسته بودند. تانیا به نزدیک تخته سیاه رفت تا از لیست رونوشت بردارد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تانیا عینک می‌زند
نویسنده
مترجمطوبی مردانی
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۰
زبانفارسی
شابک978-622-641962-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تانیا عینک می‌زند

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب تانیا عینک می‌زند

برای دریافت کتاب تانیا عینک می‌زند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.