معرفی و دانلود PDF کتاب تانیا جادو می‌کند

عکس جلد کتاب تانیا جادو می‌کند
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب تانیا جادو می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تانیا جادو می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تانیا جادو می‌کند

کتاب تانیا جادو می‌کند نوشته کانیکا جی از مجموعه داستان‌های تانیا، درباره دو دوست است که به طور اتفاقی یک کتاب درباره طلسم و جادو پیدا می‌کنند و تصمیم می‌گیرند برای سرگرمی بخشی از دستورات نوشته شده در کتاب را انجام دهند.

موضوع کتاب تانیا جادو می‌کند چیست؟

تانیا و تانیشا دو دوست صمیمی هستند. آن‌ها از این که مورد تمسخر و اذیت یکی از همکلاسی‌هایشان به نام آبهیجیت قرار می‌گیرند، خسته شده‌اند. یک روز به طور اتفاقی تانیا کتابی درباره طلسم و جادو پیدا می‌کند و آن را نشان تانیشا می‌دهد. هر دو آن‌ها با خواندن کتاب که درباره جادوگری و خرافاتی از این دست بود، کنجکاو می‌شوند و تصمیم می‌گیرند فقط برای سرگرمی و تلافی یک از طلسم‌ها را روی آبهیجیت اجرا کنند. بعد از این که تانیا و تانیشا نقشه‌شان را عملی می‌کنند، اتفاقات ناگوار‌ی برای آبهیجیت می‌افتد. اما مگر طلسم و جادو، خرافاتی غیر واقعی بیشتر نیستند؟ برای پاسخ به این سوال با تانیا در این کتاب همراه شوید.

کتاب تانیا جادو می‌کند (Tania Casts A Spell) بیست و چهارمین کتاب از مجموعه داستان‌های تانیا است.

درباره مجموعه داستان‌های تانیا:

این مجموعه جذاب دوست داشتنی با استفاده از داستان‌هایی کوتاه، هم کودکان را سرگرم می‌کند و بین آن‌ها و شخصیت اصلی کتاب یعنی تانیا، ارتباط خوبی برقرار می‌کند و هم جنبه آموزشی دارد. پس از این جهت به یکی از دغدغه‌های والدین که فراهم کردن کتاب‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده برای کودکشان است، پاسخ می‌دهد.

شخصیت اصلی کتاب‌های این مجموعه تانیا نام دارد که الهام گرفته از فرزند نخست نویسنده آن یعنی کانیکا جی است. پِل فرزند کانیکا جی از کودکی به نوشتن علاقه‌ داشت و خانم جی، مادرش در این راه کمک بسیاری به او کرد. کانیکا با استفاده از بعضی داستان‌های نوشته شده توسط دخترش و تغییر آن‌ها توانست مجموعه داستان‌های تانیا (The Tania Series) را خلق کند. هر یک از کتاب‌های این مجموعه به موضوع خاصی می‌پردازد و در قالب یک داستان بامزه آموزش‌هایی هم در آن زمینه می‌دهد. نخستین کتاب از این مجموعه در سال 2014 منتشر شد.

کتاب تانیا جادو می‌کند مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای کودکان 7 تا 10 ساله که به داستان‌های کوتاه و در عین حال کمی آموزنده علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

با کانیکا جی بیشتر آشنا شویم:

او همیشه عاشق نوشتن و علم بوده است؛ برای مدت 10 سال در رشته فیزیک به تحصیل و تحقیق پرداخت و در دانشگاه ایالتی واشنگتن در این رشته تحصیل کرد و بر روی نظریات مختلفی کار کرد. بعد از ازدواج و هنگامی که فرزندش، پِل دو ساله شد هم‌زمان با رشد او، شروع به نوشتن داستان‌های کودک و آموزنده کرد تا بتواند مفاهیم مختلفی را با زبان قصه و ساده به او آموزش دهد. سپس نام هنری کانیکا جی (Kanika G) را برای خود برگزید و در طول سال‌ها فعالیتش در نویسندگی کتاب‌های داستان، کتاب‌های تصویری و مقالات تربیتی مختلفی را به رشته تحریر در آورد. او مقاله‌ها و نوشته‌هایی را که به عنوان کتاب منتشر نکرده در سایت شخصی‌اش بارگزاری نموده و در دسترس عموم قرار داده است.

در بخشی از کتاب تانیا جادو می‌کند می‌خوانیم:

صبح یک روز شنبه تانیا مشغول کمک به مامان برای تمیز کردن یکی از قفسه‌های انباری بود که خیلی وقت بود به سراغ آن نرفته بودند. در این قفسه وسایل با ارزش و بی ارزش مربوط به چندین سال انباشته شده بود.

چند عکس از دوران کودکی مامان در آن جا بود. همچنین چندین کتاب در آن جا وجود داشت که وقتی مامان همسن تانیا بود عاشقشان بوده است. تانیا به مامان کمک کرد تا لباس‌ها، کفش‌ها و وسایل تزئینی دیگر را تمیز کرده و در جعبه‌ای قرار دهند تا در امور خیریه به کاربرده شوند؛ اما او کتاب‌ها و عکس‌ها را برای خودش نگه داشت.

بعدازظهر همان روز تانیا کتاب‌ها را با خودش به باشگاه مطالعاتی بچه‌های کتابخوان برد. او یک کتاب را انتخاب کرد تا آن را بخواند و بقیه را در قفسه‌های کتاب قرار داد. کتابی که او انتخاب کرد داستان کوتاهی بود در مورد جادویی که دختربچه‌ای کوچک برای ایجاد بداقبالی برای پسری که او را مسخره می‌کرد به کاربرده بود. این جادو با شعر گفته شده بود. تانیا فکر کرد این واقعا سرگرم کننده است. او این را به تانیشا نشان داد. هر دو دختر همانطور که می‌خندیدند آن را نیز می‌خواندند:

با یک پیمانه آب جوشان شروع کن
دو قاشق چای خوری گل از جوی به آن اضافه کن
یک تکه نان کپک زده درون آن بریز
کمی مو از سر قربانی خود نیز به آن اضافه کن
مداد شمعی نیز موردنیاز هست

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تانیا جادو می‌کند
نویسنده
مترجمطوبی مردانی
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات21
زبانفارسی
شابک978-622-641957-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تانیا جادو می‌کند

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب تانیا جادو می‌کند

برای دریافت کتاب تانیا جادو می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.