معرفی و دانلود PDF کتاب تشخیص‌های شایع پزشکی با رویکرد الگوریتمی

عکس جلد کتاب تشخیص‌های شایع پزشکی با رویکرد الگوریتمی
قیمت:
۲۹۰۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تشخیص‌های شایع پزشکی با رویکرد الگوریتمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تشخیص‌های شایع پزشکی با رویکرد الگوریتمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تشخیص‌های شایع پزشکی با رویکرد الگوریتمی

پاتریک ام. هیلی و ادوین ج. جاکوبسن در کتاب تشخیص‌های شایع پزشکی با رویکرد الگوریتمی با استفاده از تازه‌ترین یافته‌های علمی به پزشکان کمک می‌کنند تا در تشخیص امراض بیماران خود بهترین عملکرد را داشته باشند.

درباره‌ی کتاب تشخیص‌های شایع پزشکی با رویکرد الگوریتمی:

امروزه به دلیل رشد روزافزون شاخه‌های پزشکی، دیگر مطالعه کتب مطول این رشته امکان‌پذیر نیست. بنابراین پزشک معالج باید بر اساس مطالعات جدید، منابع در دسترس و شرایط بیمار و قضاوت بالینی خود، درمان مناسب را انتخاب نماید. بدین ترتیب جهت تسهیل در این امر، لازم است تشخیص بیماری‌ها بر اساس یک الگوی از پیش تعیین شده، انجام شود.

اهمیت این موضوع سبب شده تا پاتریک ام. هیلی (Patrice M. Healey) و ادوین ج. جاکوبسن (Edwin J. Jacobson) با بیانی ساده و روان در کتاب تشخیص‌های شایع پزشکی با رویکرد الگوریتمی (Common medical diagnoses: an algorithmic approach)، نحوه رسیدن به تشخیص و درمان صحیح بیماری‌ها را به صورت الگوریتمی به شما نشان دهند.

در این کتاب، برای هر شکایت یا نشانه‌ی بالینی الگوریتم خاصی طراحی شده است که فهرست کاملی از تشخیص افتراقی را پوشش می‌دهد. همچنین در مسیر هر الگوریتم از آخرین تست‌های بالینی و آزمایشگاهی استفاده می‌شود تا تشخیصی دقیق به دست آید.

در نهایت باید بدانید، کتاب تشخیص‌های شایع پزشکی با رویکرد الگوریتمی بر اساس آخرین ویرایش کتاب‌های مرجع اصلی پزشکی (اصول طب داخلی هاریسون و اصول طب داخلی سیسیل) به‌روز شده است.

کتاب تشخیص‌های شایع پزشکی با رویکرد الگوریتمی مناسب چه کسانی است؟

این اثر به دانشجویان و پزشکان کشیک در بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها کمک می‌کند تا در کمترین زمان، بیشترین اطلاعات را کسب کنند.

در بخشی از کتاب تشخیص‌های شایع پزشکی با رویکرد الگوریتمی می‌خوانیم:

خستگى یکى از شایع‌ترین شکایات جسمانى است و بیش از 55% تمامى شکایات اصلى را در مراجعه به پزشکان تشکیل می‌دهد. اگر چه هر کسى در برخى مواقع در طى زندگی‌اش این احساس را پیدا می‌کند. علل خستگى اغلب عبارت است از استرس، فعالیت فراوان، شرایط ضعف فیزیکى یا خواب ناکافى. برخى مواقع ممکن است خستگى شدت یابد، زمانى که خستگى بیش از چند روز ادامه یابد یا عملکرد طبیعى فرد را در زندگى روزانه‌اش مختل کند، اختلال زمینه‌ای جدی‌ترى ممکن است وجود داشته باشد و در نتیجه ارزیابى کامل ضرورى است.

فهرست مطالب کتاب

فصل 1: اختلالات عمومی
فصل 2: بیماری‌های تنفسی
فصل 3: بیماری‌های قلبی و عروقی
فصل 4: بیماری‌های دستگاه گوارشی
فصل 5: اختلالات کلیوی
فصل 6: اختلالات الکترولیتی و اسیدی
فصل 7: اختلالات هماتولوژیک
فصل 8: اختلالات نورولوژیک
فصل 9: اختلالات اندوکرین
فصل 10: اختلالات پوستی
فصل 11: اختلالات عضلانی اسکلتی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تشخیص‌های شایع پزشکی با رویکرد الگوریتمی
نویسنده،
مترجمسلمان اتوکش
ناشر چاپیانتشارات تیمورزاده
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۵۱
زبانفارسی
شابک978-600-2388-728
موضوع کتابتخصص‌های پزشکی، کتاب‌های دانشگاهی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تشخیص‌های شایع پزشکی با رویکرد الگوریتمی

Parzhin Saroghi
۱۴۰۰/۲/۶
تازه از کتابراه دانلود کردم کتاب رو. هنوز نخوندم ولی با یک نگاه تقریبا مختصر و روزنامه وار به نظرم کتاب جامعی هست. امیدوارم بودم که فصلی در رابطه با اپروچ‌های مهم به زنان باردار داشته باشه
flash fox
۱۴۰۰/۵/۱۷
کتابی بسیار کارآمد و مناسب جهت تشخیص بیماری‌های شایع حتی برای افرادی که دانشجوی پزشکی نیستند و اطلاعات پزشکی ندارند.
نرگس ❤
۱۳۹۹/۱۱/۱۰
عالیه خیلی خوبه😍😍😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛
جواد قویدل
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
بدردنخور بود. اصلا اپروچ هاش با رفرنس فرق داشت
فائزه حسینی راد
۱۳۹۹/۱۱/۸
بسیار عالیییی👌😄
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب تشخیص‌های شایع پزشکی با رویکرد الگوریتمی

برای دریافت کتاب تشخیص‌های شایع پزشکی با رویکرد الگوریتمی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.

پزشکی عمومی، معاینه پزشکی، تشخیص پزشکی، تشخیص بیماری های قلبی، تشخیص بیماری های قلبی و عروقی، علائم بیماریهای قلبی، استفاده از الگوریتم در تشخیص بیماری، تشخیص بیماری های شایع با استفاده از الگوریتم، علائم و نشانه های بیماری پوستی، علائم بیماری های گوارشی، راه تشخیص بیماری های قلبی، بیماری های تنفسی، بیماری تنفسی، بیماری عفونی دستگاه تنفسی، دستگاه تنفسی، اختلالات تنفسی، بیماری های قلبی، بیماری های قلبی و عروقی، عوامل بروز بیماری های قلبی، بیماری های گوارشی، اختلالات گوارشی، درمان مشکلات گوارشی، تشخیص بیماری پوستی، بیماری های پوستی، تشخیص بیماریهای پوستی، تشخیص های شایع پزشکی، تشخیص بیماری ها، الگوریتم های بالینی، کتاب تشخیص بیماریهای شایع با روش الگوریتم، کتاب تشخیص بیماری های شایع با روش الگوریتم، اصول طب داخلی هاریسون 2018 طب داخلی سسیل 2020، پاتریک م هیلی، ادوین ج جاکوبسون، پاتریک هیلی، ادوین جاکوبسون، کتاب تشخیص های شایع پزشکی با رویکرد الگوریتمی pdf، دانلود pdf کتاب تشخیص های شایع پزشکی با رویکرد الگوریتمی، ادوین جاکوبسن، Patrice M Healey، Edwin J Jacobson، Common medical diagnoses، an algorithmic approach