معرفی و دانلود کتاب آخرین خون آشام

عکس جلد کتاب آخرین خون آشام
قیمت:
۶۹۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آخرین خون آشام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آخرین خون آشام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آخرین خون آشام

کتاب آخرین خون آشام نوشته‌ی علی پاینده به ماجرای ورود جوانی هنرمند به دنیای خون آشام‌ها می‌پردازد. جان که دیگر عضوی از دنیای موجودات تاریک شده، باید با برادرش که یک شکارچی خون آشام است مبارزه کند و این موضوع باعث ایجاد وقایعی عجیب می‌شود.

جان اسمیت به تازگی دانشگاه هنر را به پایان رسانده و برای گذراندن تعطیلات به خانه‌ی برادر بزرگترش می‌رود. روزی در جنگل نزدیک خانه‌ی برادرش با مردی اسرارآمیز برخورد می‌کند که بعدها متوجه می‌شود که او یک خون آشام بوده، چرا که از آن زمان اتفاقات بسیار عجیبی برای شخصیت اصلی داستان رخ می‌دهد و او به تدریج متوجه می‌شود که در حال تبدیل شدن به یک خون آشام است.

خون آشام شدن جان اتفاق ساده‌ای به شمار نمی‌رود، چون او عضو یک خانواده‌ی معمولی نیست؛ خانواده‌ی او نسل‌ها مشغول مبارزه با خون آشام‌ها بوده‌اند و این موضوع مشکلات پیش روی جان را چند برابر می‌کند. در این میان جان وادار به یک مبارزه‌ی سخت و دراماتیک با بردار بزرگترش بیل می‌شود؛ چون برادرش مجبور است او را از روی وظیفه‌شناسی از بین ببرد.

کتاب آخرین خون آشام مناسب چه کسانی است؟

اگر شما نوجوان یا جوان هستید و به کتاب‌های هیجان‌انگیز و داستان‌های مربوط به خون آشام‌ها علاقه‌مندید، این رمان را حتماً بخوانید. البته حتی افرادی که سن بیشتری هم دارند به این کتاب اشتیاق نشان می‌دهند.

با شخصیت‌های کتاب آخرین خون آشام آشنا شوید:

جان اسمیت: دانشجویی که بی‌خبر از همه جا صرفاً برای تعطیلات نزد برادرش می‌رود و در آنجا با مردی فراری روبرو شده و به خاطر گاز او به تدریج تبدیل به یک خون آشام می‌شود.

بیل اسمیت: برادر بزرگتر جان که نسل‌ها خانواده‌اش مسئول مبارزه با خون آشام‌ها بوده‌اند و حالا برادر کوچکترش خود تبدیل به یک خون آشام شده و مجبور است او را نابود کند.

ماریا جانسون: دختر روانپزشکی که با بیماری عجیب به نام جان روبرو می‌شود و به تدریج عاشق او شده و در راه دفاع از جان کشته می شود.

پروفسور اندرسون: یکی از سران سازمان جهانی مبارزه با خون آشام‌ها است و برای رسیدن به جاودانگی، آزمایش‌های عجیبی بر روی خود با استفاده از خون خون آشام‌ها انجام داده است.

در بخشی از متن کتاب آخرین خون آشام می‌خوانید:

ماریا به طبقه‌ی بالا رفت. جان از جایش بلند شده بود و تلو تلوخوران جلو می‌آمد. ماریا او را گرفت.
_ فکرمی کنی کجا داری می‌ری؟
جان با صدای ضعیفی گفت:
_ از کمکت متشکرم... ولی حضور من اینجا خطرناکه. دیگه باید برم.
_ البته وقتی که واقعاً بتونی بری.
ماریا با زحمت جان را به تختش برگرداند. خواست برگردد ولی جان دست او را گرفت.
_ ماریا خواهش می‌کنم به حرفام گوش کن. من خیلی ازت ممنونم. اما موضوعی هست که تو ازش سر در نمی‌یاری.
_ چرا امتحانم نمی‌کنی؟
_ خب... تو یه روانپزشکی. علوم جدید رو خوندی. فکر نمی‌کنم حتی یه کلمه از حرفامو باور کنی.
ماریا با حالت خاصی ابروهایش را بالا برد.
_ خب... خب... من دارم به یه...
جان مدتی مکث کرد و بعد به سرعت اضافه نمود:
_ به یه خون آشام تبدیل میشم.
ماریا یک حرفه‌ای بود. عکس العمل خاصی نشان نداد. با خود اندیشید: «درچنین شرایطی بدون داروهای خاص، چه کار می‌شود کرد.» ناگهان فکری به ذهنش رسید.
_ می‌دونی جان، برای هر دردی درمانی هست.
ماریا دست جان را با دو دستش محکم فشرد. سپس آرام و موقر اتاق را ترک کرد. وقتی به پاگرد رسید، به سرعتش افزود. به طبقه‌ی پایین برگشت. شروع به جستجوی کشوی کمد اتاق‌ها کرد. تمام کشوها را به هم ریخت تا اینکه سرانجام گمشده‌اش را یافت. زنجیر نقره‌ای را در جلوی چشمانش تکان داد. درته زنجیر یک صلیب نقره‌ای بسیار زیبا به چشم می‌خورد که انتهای آن به گونه‌ای استثنایی تیز بود. جواهر قرمز زیبایی بر روی دسته‌ی آن خودنمایی می‌کرد. صلیب را برداشت و به طبقه‌ی بالا برگشت. در پشت در اتاق جان ایستاد. موهایش را مرتب کرد. سعی کرد قیافه‌ی متینی به خود بگیرد. آن گاه در اتاق را گشود.
_ جان، نگاه کن. راه حل مشکلت اینجاست.
ماریا صلیب را جلوی روی جان گرفت. رنگ از رخسار جان پرید.
_ خواهش می‌کنم اونو از من دور کن.
جان سعی کرد جلوی ماریا را بگیرد ولی خیلی ضعیف بود. ماریا زنجیر نقره‌ای را به دور گردن جان انداخت و صلیب را درون پیراهن او قرار داد.
فریاد جان به آسمان بلند شد. ماریا کاملاً دستپاچه شده بود. بوی سوختگی شدیدی به مشامش رسید. صلیب را به سرعت با دو دستش گرفت. کاملاً سرد بود. اما درست در جای تماس صلیب با پوست بدن جان، یک سوختگی بسیار شدید به چشم می‌خورد. رنگ ماریا مثل گچ سفید شد. تاکنون چنین چیزی ندیده بود. صلیب را به روی پیراهن جان انداخت. صلیب بر روی پیراهن نازک کوچک‌ترین تأثیری نداشت، درحالی که جان از درد بیهوش شده بود.

فهرست مطالب کتاب

بخش اول
داستان اول: دگردیسی
خانواده‌ی اسمیت
غریبه‌ای در مهتاب
خواب یا بیداری
مصاحبه
بیمار اتاق شماره‌ی بیست و دو
شب کریسمس
عمارت دور افتاده
سوگواری گرگ
جان و اَلِکس
راز پروفسور اندرسون
سرانجام
بخش دوم
خلاصه‌ی داستان دگردیسی
داستان دوم: مرد دو چهره

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آخرین خون آشام
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۱۰
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۶۹۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آخرین خون آشام

Setayesh Momen
۱۴۰۰/۷/۲
سلام خدمت همگی و کتابراه.
کتاب خوبی برای من بود.
اگر از داستان‌هایی راجب خون‌آشام‌ها خوش‌تون میاد، این کتاب خیلی خوبیه.
فصل بعد از درگدیسی رو ممکنه اوایلش نفهمید.
فصل مرد دو چهره (فصل بعد از دگردیسی)
راجع به ۷ سال بعد از تبدیل جان به خون‌آشام بود که سعی داشتن از یک اتفاق وحشتناک که شرکت و
اندرسون در حال انجامش بود جلو گیری کنن که من نمیگم چی بود تا داستان لو نره.
نام شخصیت‌ها ایرانی نبودن که باعث شده بود داستان جذاب تر باشه. اگر ایرانی بود داستان یک جوری می‌شد. آخه اصلا خون‌آشام این چیزا در ایران وجود نداره.
در کل به نظرم برای افرادی که علاقه به شرارت و مبارزه و خون‌آشام رو دارن کتاب خیلی خوبیه.
با تشکر از کتابراه.
میلاد حلمی
۱۳۹۸/۱۱/۹
چون ایرانی جماعت خون آشام نمیشه از اسم‌های خارجی استفاه کرده. 😂
Mohamad Milani
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
آنچنان که باید به نظرم قوی نبود نویسنده از هر منبعی الهام گرفته و بعضی از کاراکترهای داستان‌های دیگر را عیناً کپی کرده و متاسفانه این دیدگاهها در جاهایی تناقض ایجاد میکنه. البته ایشون زیاد هم روی یک سری اسامی که شاید خودشون نوشتن هم دقت کافی نداشتن و اسامی کاملا کلیشه‌ای که در بیشتر فیلم‌های هالیوودی دیده میشه رو استفاده کردند
امیرحسین خوش اهنگ
۱۳۹۹/۷/۳
با سلام خدمت اقای پاینده عزیز. این کتاب شما واقعا کتابی عالی با نثر روان و تفکر بی نظیر است. کتااب‌های دیگری نظیر میدگارد منتشر شده‌اند که مورد توجه خوانندگان قرار گرفته اند، اما کتاب شما با درک بی نظیر از فکر، هوش، و خلاقیت نوشته شده که هم سطح با میدگارد وحتی در بعضی نقاط بهتر از میدگارد عملکرده. لطفا جلد 2 را منتشر کنید
یحیی خ
۱۳۹۹/۱/۳۰
واله اونجوری که دلم میخواست نبود بیشتر بدلیل استفاده از اسمهای خارجی کل داستان تو ذوق میزد که از چند تا داستان خارجی کپی شده، کلا این ژانر خون آشام اینقدر فیلماش زیاد شد که دیگه جذابیت نداره
Samaneh Ahmadi
۱۳۹۸/۱۲/۹
ممنون از نویسنده‌ی خلاق کتاب آقای پاینده و همچنین شما کتابراه عزیز. راستش واسه من که بیشتر سبک درام و تخیلی می‌خونم و می‌پسندم یکم این کتاب کسل کننده بود. ولی داستان متن روان و خوبی داشت.
Nasrollah Sadeghnezhad
۱۳۹۹/۸/۱۰
این جمله آخرش یعنی چی؟ من نفهیمدم چطور شد؟ قسمت دو داره؟ این یعنی چی باید دو داشته باشه با کلی ذوق و شوق که بالاخره یه کتاب پیدا کردم که خوشم می‌آد هیچی نفهمیدم از داستان
سینا معارف وند
۱۳۹۸/۱۱/۱۱
کتاب خیلی خوبی بود نکته قابل توجه این بود که نویسنده از توصیف دقیق اشخاص و مکان‌ها استفاده کرده وبه همین دلیل تصویر سازی ذهنی راحت تر شده بود و کمی هم غلط املایی داشت
مشاهده همه نظرات ۴۵

راهنمای مطالعه کتاب آخرین خون آشام

برای دریافت کتاب آخرین خون آشام و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.