معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول

عکس جلد کتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول

کتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول نوشته‌ی محمدمهدی رئیسی، 40 درس به شما ارائه می‌دهد و در هر درس موضوع خاصی را در نظر می‌گیرد و لغات اسپانیایی سطح مبتدی مربوط به آن را برایتان توضیح می‌دهد. نویسنده تلاش کرده است تا تمامی لغات و نکات ضروری را در این کتاب شرح دهد.

زبان اسپانیایی که از خانواده‌ی زبان‌های رومی است، در زمره‌ی پرگویش‌ترین زبان‌های زنده‌ی دنیا قرار دارد. اسپانیایی، زبان مادری 425 میلیون نفر در سطح جهان است و یکی از زبان‌های رسمی ایالات متحده‌ی آمریکا به شمار می‌آید. این زبان در کشور آمریکا جایگاه ویژه‌ای دارد؛ چرا که نزدیک به 42 میلیون اسپانیایی زبان در آن زندگی می‌کند. با این اوصاف می‌توان چنین برداشت کرد که زبان اسپانیایی یکی از زبان‌های مهم است و یادگیری آن، اقدامی مهم جهت رشد فردی و شغلی محسوب می‌شود.

به هنگام یادگیری زبان، حفظ لغات جدید یکی از مشکلات بزرگ زبان‌آموزان است و بسیاری تلاش می‌کنند با ارائه‌ی روش‌های جدید این بخش از زبان را برای خود آسان‌تر کنند. کتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول نیز بر همین موضوع تمرکز دارد و شما را به درک بهتری نسبت به واژگان زبان اسپانیایی می‌رساند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کتاب دانیال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۸۲
زبانفارسی
شابک978-600-813654-5
موضوع کتابکتاب‌های آموزش زبان‌ها
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول

نهال منصوری
۱۴۰۰/۱۱/۱۶
من واقعا از این کتاب استقاده کردم و بسیار توضیحات جامع و کامل و خط به خط داشت
خسته نباشن مترجم کتاب
کاشکی برای کتاب گرامر anayaهم داشند
نازنین رستمی
۱۳۹۹/۶/۸
عالیییییییییییی
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول

برای دریافت کتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.