معرفی و دانلود PDF کتاب تانیا یک کارآگاه است

عکس جلد کتاب تانیا یک کارآگاه است
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب تانیا یک کارآگاه است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تانیا یک کارآگاه است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تانیا یک کارآگاه است

کتاب تانیا یک کارآگاه است نوشته کانیکا جی از مجموعه داستان‌های تانیا ماجرای دختر بچه‌ی دوست داشتنی را به تصویر می‌کشد که عروسک خود را در پارک گم کرده و به دنبال آن می‌گردد.

درباره کتاب تانیا یک کارآگاه است (Tania is a detective):

یک روز مادر تانیا او را به پارک برد تا چرخ و فلک سوار شود، اما بارانی شدید شروع به باریدن کرد و آن‌ها مجبور شدند به خانه بازگردند. در این میان تانیا، آنه، عروسک مورد علاقه‌اش را در پارک جا گذاشت.

تانیا بعد از اتمام باران به همراه مادرش به پارک رفت تا عروسکش را به خانه بازگرداند، اما آنه سرجایش نبود. اکنون تانیا باید کشف می‌کرد چه کسی او را برداشته است؟

درباره مجموعه داستان‌های تانیا:

این مجموعه جذاب دوست داشتنی با استفاده از داستان‌هایی کوتاه، هم کودکان را سرگرم می‌کند و بین آن‌ها و شخصیت اصلی کتاب یعنی تانیا، ارتباط خوبی برقرار می‌کند و هم جنبه آموزشی دارد. پس از این جهت به یکی از دغدغه‌های والدین که فراهم کردن کتاب‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده برای کودکشان است، پاسخ می‌دهد.

شخصیت اصلی کتاب‌های این مجموعه تانیا نام دارد که الهام گرفته از فرزند نخست نویسنده آن یعنی کانیکا جی است. پِل فرزند کانیکا جی از کودکی به نوشتن علاقه‌ داشت و خانم جی، مادرش در این راه کمک بسیاری به او کرد. کانیکا با استفاده از بعضی داستان‌های نوشته شده توسط دخترش و تغییر آن‌ها توانست مجموعه داستان‌های تانیا (The Tania Series) را خلق کند. هر یک از کتاب‌های این مجموعه به موضوع خاصی می‌پردازد و در قالب یک داستان بامزه آموزش‌هایی هم در آن زمینه می‌دهد. نخستین کتاب از این مجموعه در سال 2014 منتشر شد.

کتاب تانیا یک کارآگاه است مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب برای کودکان 7 تا 10 ساله که به قصه‌های کوتاه و در عین حال کمی آموزنده علاقمند هستند، توصیه می‌شود.

با کانیکا جی بیشتر آشنا شویم:

او همیشه عاشق نوشتن و علم بوده است؛ برای مدت 10 سال در رشته فیزیک به تحصیل و تحقیق پرداخت و در دانشگاه ایالتی واشنگتن در این رشته تحصیل کرد و بر روی نظریات مختلفی کار کرد. بعد از ازدواج و هنگامی که فرزندش، پِل دو ساله شد هم‌زمان با رشد او، شروع به نوشتن داستان‌های کودک و آموزنده کرد تا بتواند مفاهیم مختلفی را با زبان قصه و ساده به او آموزش دهد. سپس نام هنری کانیکا جی را برای خود برگزید و در طول سال‌ها فعالیتش در نویسندگی کتاب‌های داستان، کتاب‌های تصویری و مقالات تربیتی مختلفی را به رشته تحریر در آورد. او مقاله‌ها و نوشته‌هایی را که به عنوان کتاب منتشر نکرده در سایت شخصی‌اش بارگزاری نموده و در دسترس عموم قرار داده است.

در بخشی از کتاب تانیا یک کارآگاه است می‌خوانیم:

مامان داشت قفل در را باز می‌کرد که تانیا با تعجب فریاد زد: "نگاه کن مامان! این دکمه لباس آنه است. شما ماه قبل آن را دوختید، یادتون میاد؟ این یعنی او اینجا بوده مامان."
مامان گفت: "اما تانیا، ممکنه این دکمه وقتی ما اون رو با خودمون به پارک می‌بردیم افتاده باشه."
تانیا گفت: "نه. وقتی من روی چرخ فلک نشستم دکمه روی لباسش بود. من یادمه."
مامان گفت: "مطمئنی؟"
تانیا گفت: "بله. این یعنی یک نفر اون رو آورده اینجا."

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تانیا یک کارآگاه است
نویسنده
مترجمطوبی مردانی
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۰
زبانفارسی
شابک978-622-746520-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تانیا یک کارآگاه است

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب تانیا یک کارآگاه است

برای دریافت کتاب تانیا یک کارآگاه است و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.