معرفی و دانلود PDF کتاب نظارت بر فرزندان در فضای مجازی

عکس جلد کتاب نظارت بر فرزندان در فضای مجازی
قیمت:
۲۴۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نظارت بر فرزندان در فضای مجازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نظارت بر فرزندان در فضای مجازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نظارت بر فرزندان در فضای مجازی

در کتاب نظارت بر فرزندان در فضای مجازی، تالیف مقداد پوریانی، آموزش‌های کاربردی لازم برای خانواده‌ها آورده شده تا والدین بتوانند نظارت دقیق‌تری بر عملکرد فرزندان در خانواده داشته باشند.

موبایل و تبلت وقت فرزندانتان را تلف و از پیشرفت تحصیلی آنان جلوگیری می‌کند. (آسیب تحصیلی!؟!) امروزه کودکان به جای بازی کردن با هم سن و سالانشان، سرگرم بازی با تبلت و موبایل هستند که گاهی استفاده آن‌ها از این وسایل ساعت‌ها زمان می‌برد و ارتباط آن‌ها را با دنیای اطرافشان قطع می‌کند. (آسیب‌های رفتاری!؟!) این در حالیست که استفاده زودهنگام کودکان از تکنولوژی می‌تواند تبعاتی چون دسترسی به محتویات و تصاویر نامناسب رده سنی از وب سایت‌های مختلف را به همراه داشته باشد که گاهی والدین به علت مشغله‌های زیاد از آن‌ها غافلند. (آسیب‌های فرهنگی!؟!)

یکی از نگرانی‌های مهم والدین این است که آیا اشعه این ابزارها می‌تواند سلامت کودک را به خطر بیندازد و در سنین پایین که مغز او همچنوان در حوال رشد است، باعث بروز اختلال شود؟ و مسئله دیگر آسیب‌های چشم، انگشت و دست کودکان به دلیل استفاده طولانی مدت از صفحات لمسی ابزارهای الکترونیکی است. (آسیب جسمی!؟!)

ایمن نگاه داشتن کودکان در فضای سایبر برای والدین، همیشه کار آسانی نیست. مخصوصا والدینی که با فضای فناوری اطلاعات و ارتباطات چندان آشنا نیستند. ویژگی Parental Control، که در کتاب نظارت بر فرزندان در فضای مجازی، با آن آشنا می‌شویم گامی بزرگ در این جهت محسوب می‌گردد. این ویژگی به افراد بالغ امکان می‌دهد تا بر فعالیت‌های کودکان نظارت داشته و آن‌ها را مدیریت نمایند، بدون آنکه مجبور باشند از پشت شانه‌های آن‌ها به تماشای کارهایشان بپردازند. این ویژگی می‌تواند استفاده فرزندان شما از کامپیوتر را بر اساس مدت زمان، نرم‌افزارهای کاربردی قابل اجرا و رده‌بندی سنی بازی‌ها محدود نماید.

از بخش‌های آمده در کتاب نظارت بر فرزندان در فضای مجازی می‌خوانیم:

آموزش کاربردی انجام تنظیمات نظارتی در ویندوز در رابطه با:
- تعیین میزان ساعت مجاز برای استفاده از رایانه برای فرزندتان (در طول ۲۴ ساعت، در روزهای مشخصی در هفته)
- تعیین وب سایت‌های مشخص برای استفاده فرزندتان
- بلوکه کردن وب سایت‌های خاص به جهت عدم دسترسی به محتوای غیر اخلاقی
- بلوکه کردن بازی‌های نامتناسب با رده سنی فرزندتان بر اساس استانداردهای جهانی

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
آموزش کاربردی اجرای نظارت در ویندوز 7
راهنمای نظارت در ویندوز 8
راهنمای نظارت در سیستم عامل اندروید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نظارت بر فرزندان در فضای مجازی
نویسنده، ،
ناشر چاپیانتشارات پشتیبان
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۲
زبانفارسی
شابک978-600-8415-30-5
موضوع کتابکتاب‌های علوم تربیتی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب نظارت بر فرزندان در فضای مجازی

برای دریافت کتاب نظارت بر فرزندان در فضای مجازی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.