معرفی و دانلود PDF کتاب تانیا در جستجوی گنج

عکس جلد کتاب تانیا در جستجوی گنج
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب تانیا در جستجوی گنج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تانیا در جستجوی گنج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تانیا در جستجوی گنج

کتاب تانیا در جستجوی گنج نوشته کانیکا جی از مجموعه داستان‌های تانیا درباره دختر بچه‌ای است که مادرش برای جشن تولد چهار سالگی‌ او یک برنامه‌ی هیجان انگیز تدارک دیده است.

موضوع کتاب تانیا در جستجوی گنج چیست؟

تانیا قرار است به زودی چهار ساله شود. مادر و پدرش برای جشن تولدش یک نقشه گنج به او می‌دهند تا با استفاده از آن و حل کردن معماها و دنبال کردن سرنخ‌ها بتواند کادوی تولدش را که توسط پدر و مادرش در جایی پنهان شده، بیابد. به نظر شما تانیا موفق می‌شود هدیه‌اش را پیدا کند؟

کتاب تانیا در جستجوی گنج (Tania's Treasure Hunt) چهارمین کتاب از مجموعه داستان‌های تانیا است.

درباره مجموعه داستان‌های تانیا:

این مجموعه جذاب دوست داشتنی با استفاده از داستان‌هایی کوتاه، هم کودکان را سرگرم می‌کند و بین آن‌ها و شخصیت اصلی کتاب یعنی تانیا، ارتباط خوبی برقرار می‌کند و هم جنبه آموزشی دارد. پس از این جهت به یکی از دغدغه‌های والدین که فراهم کردن کتاب‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده برای کودکشان است، پاسخ می‌دهد.

شخصیت اصلی کتاب‌های این مجموعه تانیا نام دارد که الهام گرفته از فرزند نخست نویسنده آن یعنی کانیکا جی است. پِل فرزند کانیکا جی از کودکی به نوشتن علاقه‌ داشت و خانم جی، مادرش در این راه کمک بسیاری به او کرد. کانیکا با استفاده از بعضی داستان‌های نوشته شده توسط دخترش و تغییر آن‌ها توانست مجموعه داستان‌های تانیا (The Tania Series) را خلق کند. هر یک از کتاب‌های این مجموعه به موضوع خاصی می‌پردازد و در قالب یک داستان بامزه آموزش‌هایی هم در آن زمینه می‌دهد. نخستین کتاب از این مجموعه در سال 2014 منتشر شد.

مجموعه داستان‌های تانیا برای بلندخوانی و گروهی خوانی توسط والدین، معلم‌ها یا خود کودکان در جمع و برای بحث و گفتگو نوشته شده‌اند، به همین دلیل مصور نیستند.

کتاب تانیا در جستجوی گنج مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای کودکان 7 تا 10 ساله که به داستان‌های کوتاه و در عین حال کمی آموزنده علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

با کانیکا جی بیشتر آشنا شویم:

او همیشه عاشق نوشتن و علم بوده است؛ برای مدت 10 سال در رشته فیزیک به تحصیل و تحقیق پرداخت و در دانشگاه ایالتی واشنگتن در این رشته تحصیل کرد و بر روی نظریات مختلفی کار کرد. بعد از ازدواج و هنگامی که فرزندش، پِل دو ساله شد هم‌زمان با رشد او، شروع به نوشتن داستان‌های کودک و آموزنده کرد تا بتواند مفاهیم مختلفی را با زبان قصه و ساده به او آموزش دهد. سپس نام هنری کانیکا جی (Kanika G) را برای خود برگزید و در طول سال‌ها فعالیتش در نویسندگی کتاب‌های داستان، کتاب‌های تصویری و مقالات تربیتی مختلفی را به رشته تحریر در آورد. او مقاله‌ها و نوشته‌هایی را که به عنوان کتاب منتشر نکرده در سایت شخصی‌اش بارگزاری نموده و در دسترس عموم قرار داده است.

در بخشی از کتاب تانیا در جستجوی گنج می‌خوانیم:

مامان یک صبح به خصوص را برای روز تولد تانیا برنامه ریزی کرده بود. او هر سال بعد از صبحانه هدیه تولد تانیا را به او می‌داد. امسال او تصمیم گرفت مقداری هیجان را به این تشریفات بیفزاید. او گفت: "تانیا، هدیه تولدت یه جایی در خانه پنهان شده. باید یه بازی به اسم جستجوی گنج انجام بدی تا اون رو پیدا کنی. می‌دونی این بازی چیه؟

تانیا گفت: "نه مامان. این بازی چیه؟"

مامان گفت: "گنج چیزیه که تو خیلی دوست داری و برات مهمه. با این بازی تو به دنبال گنج می‌ری. من بهت یه نشانه می‌دم. یه نشانه یه معماست. تو باید معما رو حل کنی. اولین نشانه به تو میگه دومین نشانه رو در کجا پیدا کنی، دومین نشانه، کجا نشانه سومی رو پیدا کنی. این بازی ادامه پیدا می‌کنه تا اینکه به آخرین نشانه برسی. آخرین نشانه به تو می‌گه گنج کجاست. امروز اون گنج هدیه تولد تو از طرف بابا و مامانه.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تانیا در جستجوی گنج
نویسنده
مترجمطوبی مردانی
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات13
زبانفارسی
شابک978-622-641959-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تانیا در جستجوی گنج

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب تانیا در جستجوی گنج

برای دریافت کتاب تانیا در جستجوی گنج و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.