معرفی و دانلود PDF کتاب تانیا به بازدید یک نمایشگاه هنری می‌رود

عکس جلد کتاب تانیا به بازدید یک نمایشگاه هنری می‌رود
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب تانیا به بازدید یک نمایشگاه هنری می‌رود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تانیا به بازدید یک نمایشگاه هنری می‌رود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تانیا به بازدید یک نمایشگاه هنری می‌رود

کتاب تانیا به بازدید یک نمایشگاه هنری می‌رود نوشته کانیکا جی از مجموعه داستان‌های تانیا، ماجرای بازدید دختر کوچکی از نمایشگاه مورد علاقه‌اش را بازگو می‌کند. تانیا در این نمایشگاه نه تنها آثار هنری زیبایی را می‌بیند بلکه با برخی از فنون هنری هم آشنا می‌شود.

موضوع کتاب تانیا به بازدید یک نمایشگاه هنری می‌رود چیست؟

در مسیر بازگشت تانیا از مدرسه به خانه‌اش، تبلیغ برگزاری یک نمایشگاه هنری از آثار مختلفی چون نقاشی‌ها، طراحی‌ها، سرامیک و... از زنان هنرمند معروف هندی، توجهش را جلب می‌کند. او به محض اینکه به خانه می‌رسد از مادر خواهش می‌کند تا با همدیگر برای بازدید به این نمایشگاه بروند. از آنجایی که تانیا مهارت خوبی در نقاشی و استفاده از آبرنگ و مداد رنگی در کارهایش داشت، مادر با خود فکر می‌کند این نمایشگاه حتما می‌تواند دید خوبی به تانیا بدهد.

کتاب تانیا به بازدید یک نمایشگاه هنری می‌رود (Tania Visits An Art Exhibition) بیست و ششمین کتاب از مجموعه داستان‌های تانیا است.

درباره مجموعه داستان‌های تانیا:

این مجموعه جذاب دوست داشتنی با استفاده از داستان‌هایی کوتاه، هم کودکان را سرگرم می‌کند و بین آن‌ها و شخصیت اصلی کتاب یعنی تانیا، ارتباط خوبی برقرار می‌کند و هم جنبه آموزشی دارد. پس از این جهت به یکی از دغدغه‌های والدین که فراهم کردن کتاب‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده برای کودکشان است، پاسخ می‌دهد.

شخصیت اصلی کتاب‌های این مجموعه تانیا نام دارد که الهام گرفته از فرزند نخست نویسنده آن یعنی کانیکا جی است. پِل فرزند کانیکا جی از کودکی به نوشتن علاقه‌ داشت و خانم جی، مادرش در این راه کمک بسیاری به او کرد. کانیکا با استفاده از بعضی داستان‌های نوشته شده توسط دخترش و تغییر آن‌ها توانست مجموعه داستان‌های تانیا (The Tania Series) را خلق کند. هر یک از کتاب‌های این مجموعه به موضوع خاصی می‌پردازد و در قالب یک داستان بامزه آموزش‌هایی هم در آن زمینه می‌دهد. نخستین کتاب از این مجموعه در سال 2014 منتشر شد.

کتاب تانیا به بازدید یک نمایشگاه هنری می‌رود مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای کودکان 7 تا 10 ساله که به داستان‌های کوتاه و در عین حال کمی آموزنده علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

با کانیکا جی بیشتر آشنا شویم:

او همیشه عاشق نوشتن و علم بوده است؛ برای مدت 10 سال در رشته فیزیک به تحصیل و تحقیق پرداخت و در دانشگاه ایالتی واشنگتن در این رشته تحصیل کرد و بر روی نظریات مختلفی کار کرد. بعد از ازدواج و هنگامی که فرزندش، پِل دو ساله شد هم‌زمان با رشد او، شروع به نوشتن داستان‌های کودک و آموزنده کرد تا بتواند مفاهیم مختلفی را با زبان قصه و ساده به او آموزش دهد. سپس نام هنری کانیکا جی (Kanika G) را برای خود برگزید و در طول سال‌ها فعالیتش در نویسندگی کتاب‌های داستان، کتاب‌های تصویری و مقالات تربیتی مختلفی را به رشته تحریر در آورد. او مقاله‌ها و نوشته‌هایی را که به عنوان کتاب منتشر نکرده در سایت شخصی‌اش بارگزاری نموده و در دسترس عموم قرار داده است.

در بخشی از کتاب تانیا به بازدید یک نمایشگاه هنری می‌رود می‌خوانیم:

روز شنبه بعد از ناهار مامان و تانیا به سمت هتل ویلمونت حرکت کردند. بعد از پرداخت ورودی، مامان و تانیا به سمت یکی از اتاق‌های کنفرانس کوچکی که در آن کارهای هنری به نمایش گذاشته شده بود حرکت کردند. مامان گفت: تانیا، تو می‌تونی تا هر وقت که بخوای به این کارهای هنری نگاه کنی، اما نمی‌تونی به آن‌ها دست بزنی.

تانیا گفت: بله مامان. قول میدم که بهشون دست نزنم. اول مامان و تانیا خیلی سریع دور سالن راه رفتند تا همه آثار را مرور کرده باشند. سپس به بعضی از تصاویر بهطور جزئی تر نگاه کردند. تانیا به سمت یک نقاشی با رنگ‌های شاد جذب شد که اسمش «برکه» بود. مامان اسم هنرمند را خواند «سوبحا چادهوری.»

یادداشت‌هایی نیز در مورد هنرمند و کارهای او وجود داشت. مامان آن یادداشت‌ها را خواند و به تانیا گفت:"سوبها می‌گه که دوست داره سبک رنگ زنی غلیظ را تجربه کنه.

تانیا با هیجان پرسید: این چه سبکیه؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تانیا به بازدید یک نمایشگاه هنری می‌رود
نویسنده
مترجمطوبی مردانی
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات13
زبانفارسی
شابک978-622-641972-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب تانیا به بازدید یک نمایشگاه هنری می‌رود

برای دریافت کتاب تانیا به بازدید یک نمایشگاه هنری می‌رود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.