معرفی و دانلود PDF کتاب تانیا به عروسی می‌رود

عکس جلد کتاب تانیا به عروسی می‌رود
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب تانیا به عروسی می‌رود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تانیا به عروسی می‌رود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تانیا به عروسی می‌رود

کتاب تانیا به عروسی می‌رود نوشته کانیکا جی از مجموعه داستان‌های تانیا درباره دختر بچه‌ای است که به همراه خانواده به جشن عروسی خاله‌اش دعوت می‌شوند. او به عنوان عضو کوچکی در خانواده از تمام سنت‌های اجرا شده در جشن لذت می‌برد.

موضوع کتاب تانیا به عروسی می‌رود چیست؟

تانیا به همراه خانواده‌اش برای شرکت در مراسم عروسی خاله پونام به شهر دیگری می‌روند. تانیا از وقتی که یک سال و نیم بیشتر نداشت تاکنون خاله پونام را ندیده بود اما حالا به خاطر دیدن او و شرکت در مراسم عروسی‌اش بسیار خوشحال و هیجان زده است. مراسم عروسی خالم پونام یک جشن معمولی نیست، در این جشن مراسم و سنت‌های خاصی اجرا می‌شود که همه آن‌ها برای تانیا بسیار جالب هستند. اگر شرکت در یک جشن عروسی همراه با مراسم و سنت‌های زیبا برای شما هم خوشایند است، با تانیا همراه شوید.

کتاب تانیا به عروسی می‌رود (Tania Attends A Wedding) نوزدهمین کتاب از مجموعه داستان‌های تانیا است.

درباره مجموعه داستان‌های تانیا:

این مجموعه جذاب دوست داشتنی با استفاده از داستان‌هایی کوتاه، هم کودکان را سرگرم می‌کند و بین آن‌ها و شخصیت اصلی کتاب یعنی تانیا، ارتباط خوبی برقرار می‌کند و هم جنبه آموزشی دارد. پس از این جهت به یکی از دغدغه‌های والدین که فراهم کردن کتاب‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده برای کودکشان است، پاسخ می‌دهد.

شخصیت اصلی کتاب‌های این مجموعه تانیا نام دارد که الهام گرفته از فرزند نخست نویسنده آن یعنی کانیکا جی است. پِل فرزند کانیکا جی از کودکی به نوشتن علاقه‌ داشت و خانم جی، مادرش در این راه کمک بسیاری به او کرد. کانیکا با استفاده از بعضی داستان‌های نوشته شده توسط دخترش و تغییر آن‌ها توانست مجموعه داستان‌های تانیا (The Tania Series) را خلق کند. هر یک از کتاب‌های این مجموعه به موضوع خاصی می‌پردازد و در قالب یک داستان بامزه آموزش‌هایی هم در آن زمینه می‌دهد. نخستین کتاب از این مجموعه در سال 2014 منتشر شد.

کتاب تانیا به عروسی می‌رود مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای کودکان 7 تا 10 ساله که به داستان‌های کوتاه و در عین حال کمی آموزنده علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

با کانیکا جی بیشتر آشنا شویم:

او همیشه عاشق نوشتن و علم بوده است؛ برای مدت 10 سال در رشته فیزیک به تحصیل و تحقیق پرداخت و در دانشگاه ایالتی واشنگتن در این رشته تحصیل کرد و بر روی نظریات مختلفی کار کرد. بعد از ازدواج و هنگامی که فرزندش، پِل دو ساله شد هم‌زمان با رشد او، شروع به نوشتن داستان‌های کودک و آموزنده کرد تا بتواند مفاهیم مختلفی را با زبان قصه و ساده به او آموزش دهد. سپس نام هنری کانیکا جی (Kanika G) را برای خود برگزید و در طول سال‌ها فعالیتش در نویسندگی کتاب‌های داستان، کتاب‌های تصویری و مقالات تربیتی مختلفی را به رشته تحریر در آورد. او مقاله‌ها و نوشته‌هایی را که به عنوان کتاب منتشر نکرده در سایت شخصی‌اش بارگزاری نموده و در دسترس عموم قرار داده است.

در بخشی از کتاب تانیا به عروسی می‌رود می‌خوانیم:

خاله پونام بعد از چند هفته از بالتیمور بازگشت. او داشت ازدواج می‌کرد. او برای دیدن تانیا و دخترخواهرش سونیا هیجان زده بود. او تا به حال سونیا را ندیده بود و سونیا تقریبا یکساله شده بود!

خاله پونام دخترخاله بابا بود و تانیا او را پونتی صدا می‌زد. خاله پونام قبلا چند بار تانیا را در بمبئی دیده بود. در آن زمان تانیا فقط یک سال و نیم داشت و نمی‌توانست به درستی اسم خاله پونام را ادا کند؛ بنابراین اسم او را کوتاه می‌کرد و می‌گفت پونتی و بعد از آن نیز همین طور او را صدا زد.

جشن عروسی بعدازظهر روز بعد برگزار می‌شد، اما کارهای زیادی بود که باید انجام می‌گرفت. مادر پونتی، که مامان و بابا او را چاچی صدا می‌زدند، در حال آماده کردن جهاز عروس بود. وسایل او شامل ساری‌های زیبا، سرویس‌های چینی و جواهرات می‌شدند. مامان در آماده‌سازی یک سرویس چای خوری ژاپنی زیبا کمک می‌کرد. همه این وسایل باید در کاغذ بسته بندی رباندار قرار می‌گرفتند. تانیا با دادن تکه‌های ربان و چسب به چاچی کمک می‌کرد

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تانیا به عروسی می‌رود
نویسنده
مترجمطوبی مردانی
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۷
زبانفارسی
شابک978-622-641950-5
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تانیا به عروسی می‌رود

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب تانیا به عروسی می‌رود

برای دریافت کتاب تانیا به عروسی می‌رود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.