معرفی و دانلود PDF کتاب تانیا در مدرسه

عکس جلد کتاب تانیا در مدرسه
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تانیا در مدرسه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تانیا در مدرسه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تانیا در مدرسه

کتاب تانیا در مدرسه نوشته کانیکا جی از مجموعه داستان‌های تانیا درباره دانش‌آموز باهوش و منظمی است که تنها یک اشکال دارد؛ او خیلی صحبت می‌کند حتی موقعی که معلم در حال درس دادن است.

موضوع کتاب تانیا در مدرسه چیست؟

تانیا عاشق مدرسه‌اش بود. او از تمام کلاس‌هایش لذت می‌برد و نقاشی را از همه بیشتر دوست داشت. معلم از تانیا و نحوه انجام دادن تکالیفش راضی بود. به همین دلیل او باعث افتخار خانواده و مدرسه‌اش بود و به عنوان دانش‌آموزی پرتلاش شناخته می‌شد. با این وجود تانیا یک ویژگی اخلاقی داشت که باعث رنجش معلمانش می‌شد. او در کلاس خیلی صحبت می‌کرد و گاهی اوقات حتی متوجه گفته‌های معلمش نمی‌شد. از آنجایی که تانیا خیلی باهوش بود به هر نحوی بالاخره منظور معلم‌ها را متوجه می‌شد. اما آیا این روند می‌توانست برای همیشه ادامه پیدا کند؟

کتاب تانیا در مدرسه (Tania At School) شانزدهمین کتاب از مجموعه داستان‌های تانیا است.

درباره مجموعه داستان‌های تانیا:

این مجموعه جذاب دوست داشتنی با استفاده از داستان‌هایی کوتاه، هم کودکان را سرگرم می‌کند و بین آن‌ها و شخصیت اصلی کتاب یعنی تانیا، ارتباط خوبی برقرار می‌کند و هم جنبه آموزشی دارد. پس از این جهت به یکی از دغدغه‌های والدین که فراهم کردن کتاب‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده برای کودکشان است، پاسخ می‌دهد.

شخصیت اصلی کتاب‌های این مجموعه تانیا نام دارد که الهام گرفته از فرزند نخست نویسنده آن یعنی کانیکا جی است. پِل فرزند کانیکا جی از کودکی به نوشتن علاقه‌ داشت و خانم جی، مادرش در این راه کمک بسیاری به او کرد. کانیکا با استفاده از بعضی داستان‌های نوشته شده توسط دخترش و تغییر آن‌ها توانست مجموعه داستان‌های تانیا (The Tania Series) را خلق کند. هر یک از کتاب‌های این مجموعه به موضوع خاصی می‌پردازد و در قالب یک داستان بامزه آموزش‌هایی هم در آن زمینه می‌دهد. نخستین کتاب از این مجموعه در سال 2014 منتشر شد.

مجموعه داستان‌های تانیا برای بلندخوانی و گروهی خوانی توسط والدین، معلم‌ها یا خود کودکان در جمع و برای بحث و گفتگو نوشته شده‌اند، به همین دلیل مصور نیستند.

کتاب تانیا در مدرسه مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای کودکان 7 تا 10 ساله که به داستان‌های کوتاه و در عین حال کمی آموزنده علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

با کانیکا جی بیشتر آشنا شویم:

او همیشه عاشق نوشتن و علم بوده است؛ برای مدت 10 سال در رشته فیزیک به تحصیل و تحقیق پرداخت و در دانشگاه ایالتی واشنگتن در این رشته تحصیل کرد و بر روی نظریات مختلفی کار کرد. بعد از ازدواج و هنگامی که فرزندش، پِل دو ساله شد هم‌زمان با رشد او، شروع به نوشتن داستان‌های کودک و آموزنده کرد تا بتواند مفاهیم مختلفی را با زبان قصه و ساده به او آموزش دهد. سپس نام هنری کانیکا جی (Kanika G) را برای خود برگزید و در طول سال‌ها فعالیتش در نویسندگی کتاب‌های داستان، کتاب‌های تصویری و مقالات تربیتی مختلفی را به رشته تحریر در آورد. او مقاله‌ها و نوشته‌هایی را که به عنوان کتاب منتشر نکرده در سایت شخصی‌اش بارگزاری نموده و در دسترس عموم قرار داده است.

در بخشی از کتاب تانیا در مدرسه می‌خوانیم:

یک بار در صبح روز چهارشنبه، تانیا به همراه تانیشا و سونالی منتظر اتوبوس مدرسه ایستاده بودند. سونالی گفت: "من واقعاً از انجام تکالیفم لذت بردم. ما معمولاً تکالیف هنری و نقاشی داریم. اینکه اینبار تکلیفمون تغییر کرد و فکر خلاق بود جالب به نظر می‌اومد.

تانیا که به نظر وحشت زده می‌آمد گفت: "تکلیف! کدوم تکلیف؟ مال امروز بود؟" تانیشا گفت: بله. خانم گاپتا دو روز پیش یه تکلیف بهمون داد. باید امروز تحویل بدیم. نمی‌دونستی؟ اتوبوس مدرسه رسید و دخترها داخل
شدند.

تانیا گفت: "نه! تکلیف چی هست؟ به من بگو."

تانیشا جواب داد: ما باید 5 استفاده غیرمعمول از یه چتر رو مشخص کنیم. فکر کنم تو داشتی آخر کلاس با کاریشما حرف می‌زدی و نشنیدی خانم گاپتا بهمون تکلیف داد. تانیا با التماس گفت: تانیشا خواهش می‌کنم بذار از روی تکلیفت بنویسم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تانیا در مدرسه
نویسنده
مترجمطوبی مردانی
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-622-6419-60-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تانیا در مدرسه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب تانیا در مدرسه

برای دریافت کتاب تانیا در مدرسه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.