معرفی و دانلود PDF کتاب تانیا یک ایده دارد

عکس جلد کتاب تانیا یک ایده دارد
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تانیا یک ایده دارد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تانیا یک ایده دارد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تانیا یک ایده دارد

کتاب تانیا یک ایده دارد نوشته کانیکا جی از مجموعه داستان‌های تانیا، درباره دختر بچه‌ی خلاقی است که به مناسبت تولد مادرش می‌خواهد هدیه‌ای زیبا برای او درست کند.

درباره کتاب تانیا یک ایده دارد (Tania has an idea):

هفته آینده تولد مادر تانیا است، او 33 ساله می‌شود. به همین خاطر تانیا می‌خواهد تا یک کار به خصوص برای مادرش انجام دهد. اما او هنوز پول تو جیبی نمی‌گیرد، پس نمی‌تواند برای مادرش هدیه‌ای بخرد. بنابراین او تصمیم می‌گیرد تا خودش یک هدیه آماده کند.

درباره مجموعه داستان‌های تانیا:

این مجموعه جذاب دوست داشتنی با استفاده از داستان‌هایی کوتاه، هم کودکان را سرگرم می‌کند و بین آن‌ها و شخصیت اصلی کتاب یعنی تانیا، ارتباط خوبی برقرار می‌کند و هم جنبه آموزشی دارد. پس از این جهت به یکی از دغدغه‌های والدین که فراهم کردن کتاب‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده برای کودکشان است، پاسخ می‌دهد.

شخصیت اصلی کتاب‌های این مجموعه تانیا نام دارد که الهام گرفته از فرزند نخست نویسنده آن یعنی کانیکا جی است. پِل فرزند کانیکا جی از کودکی به نوشتن علاقه‌ داشت و خانم جی، مادرش در این راه کمک بسیاری به او کرد. کانیکا با استفاده از بعضی داستان‌های نوشته شده توسط دخترش و تغییر آن‌ها توانست مجموعه داستان‌های تانیا (The Tania Series) را خلق کند. هر یک از کتاب‌های این مجموعه به موضوع خاصی می‌پردازد و در قالب یک داستان بامزه آموزش‌هایی هم در آن زمینه می‌دهد. نخستین کتاب از این مجموعه در سال 2014 منتشر شد.

مجموعه داستان‌های تانیا برای بلندخوانی و گروهی خوانی توسط والدین، معلم‌ها یا خود کودکان در جمع و برای بحث و گفتگو نوشته شده‌اند، به همین دلیل مصور نیستند.

کتاب تانیا یک ایده دارد مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب برای کودکان 7 تا 10 ساله که به قصه‌های کوتاه و در عین حال آموزنده علاقمند هستند، توصیه می‌شود.

با کانیکا جی بیشتر آشنا شویم:

او همیشه عاشق نوشتن و علم بوده است؛ برای مدت 10 سال در رشته فیزیک به تحصیل و تحقیق پرداخت و در دانشگاه ایالتی واشنگتن در این رشته تحصیل کرد و بر روی نظریات مختلفی کار کرد. بعد از ازدواج و هنگامی که فرزندش، پِل دو ساله شد هم‌زمان با رشد او، شروع به نوشتن داستان‌های کودک و آموزنده کرد تا بتواند مفاهیم مختلفی را با زبان قصه و ساده به او آموزش دهد. سپس نام هنری کانیکا جی را برای خود برگزید و در طول سال‌ها فعالیتش در نویسندگی کتاب‌های داستان، کتاب‌های تصویری و مقالات تربیتی مختلفی را به رشته تحریر در آورد. او مقاله‌ها و نوشته‌هایی را که به عنوان کتاب منتشر نکرده در سایت شخصی‌اش بارگزاری نموده و در دسترس عموم قرار داده است.

در بخشی از کتاب تانیا یک ایده دارد می‌خوانیم:

تانیا کابینت‌ها را زیر و رو کرد تا یک دستمال سفره تمیز پیدا کرد. این دستمال یکی از سه دستمالی بود که در یک بسته قرار داده شده بود و تا به حال استفاده نشده بود. مامان از دوتا دستمال دیگر برای خشک کردن تانیا وقتی نوزاد بود استفاده کرده بود، اما فراموش کرده بود که از این یکی استفاده کند. تانیا دستمال را شست و گذاشت تا خشک شود.

روز بعد شنبه بود و مامان موقع بعد از ظهر برای خرید به بیرون رفته بود؛ بنابراین تانیا تصمیم گرفت از زمان استفاده کند و کیسه‌های چای را درست کند. او پارچه‌ها را با قیچی کوچک خود به اندازه مستطیل‌های بلند برید، اما قطعات پارچه خیلی مچاله بودند و به سختی می‌شد آن‌ها را تا زد. تانیا می‌دانست اجازه ندارد از اتو استفاده کند، بنابراین او تکه‌های پارچه را به بابا داد و از او خواست تا آن‌ها را برایش اتو کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تانیا یک ایده دارد
نویسنده
مترجمطوبی مردانی
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-622-641967-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تانیا یک ایده دارد

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب تانیا یک ایده دارد

برای دریافت کتاب تانیا یک ایده دارد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.