معرفی و دانلود PDF کتاب تانیا به جشن لباس‌های خاص می‌رود

عکس جلد کتاب تانیا به جشن لباس‌های خاص می‌رود
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تانیا به جشن لباس‌های خاص می‌رود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تانیا به جشن لباس‌های خاص می‌رود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تانیا به جشن لباس‌های خاص می‌رود

کتاب تانیا به جشن لباس‌های خاص می‌رود نوشته کانیکا جی از مجموعه داستان‌های تانیا درباره دختری است که به یک مهمانی لباس دعوت می‌شود. مادرش به او می‌گوید که هر لباسی که دوست دارد بپوشد اما تانیا برای انتخاب سردرگم می‌شود.

موضوع کتاب تانیا به جشن لباس‌های خاص می‌رود چیست؟

تانیا به جشن تولد دوستش کاریشما دعوت می‌شود. اما این یک جشن تولد معمولی نیست بلکه جشن لباس‌های خاص یا محلی است. تانیا از مادرش برای این که چه بپوشد راهنمایی می‌خواهد. مادر توضیحات مفصلی به او می‌دهد و از تانیا می‌خواهد هر وقت تصمیم نهایی‌اش را گرفت به او بگوید تا با کمک هم لباس مورد نظر تانیا را درست کنند. تانیا برای انتخاب لباس گیج می‌شود و سعی می‌کند برای این کار از دوستان و پدر و مادرش کمک بگیرد اما در نهایت این خود تانیا است که باید تصمیم آخر را بگیرد.

کتاب تانیا به جشن لباس‌های خاص می‌رود (Tania's Costume Party) هشتمین کتاب از مجموعه داستان‌های تانیا است.

درباره مجموعه داستان‌های تانیا:

این مجموعه جذاب دوست داشتنی با استفاده از داستان‌هایی کوتاه، هم کودکان را سرگرم می‌کند و بین آن‌ها و شخصیت اصلی کتاب یعنی تانیا، ارتباط خوبی برقرار می‌کند و هم جنبه آموزشی دارد. پس از این جهت به یکی از دغدغه‌های والدین که فراهم کردن کتاب‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده برای کودکشان است، پاسخ می‌دهد.

شخصیت اصلی کتاب‌های این مجموعه تانیا نام دارد که الهام گرفته از فرزند نخست نویسنده آن یعنی کانیکا جی است. پِل فرزند کانیکا جی از کودکی به نوشتن علاقه‌ داشت و خانم جی، مادرش در این راه کمک بسیاری به او کرد. کانیکا با استفاده از بعضی داستان‌های نوشته شده توسط دخترش و تغییر آن‌ها توانست مجموعه داستان‌های تانیا (The Tania Series) را خلق کند. هر یک از کتاب‌های این مجموعه به موضوع خاصی می‌پردازد و در قالب یک داستان بامزه آموزش‌هایی هم در آن زمینه می‌دهد. نخستین کتاب از این مجموعه در سال 2014 منتشر شد.

کتاب تانیا به جشن لباس‌های خاص می‌رود مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای کودکان 7 تا 10 ساله که به داستان‌های کوتاه و در عین حال کمی آموزنده علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

با کانیکا جی بیشتر آشنا شویم:

او همیشه عاشق نوشتن و علم بوده است؛ برای مدت 10 سال در رشته فیزیک به تحصیل و تحقیق پرداخت و در دانشگاه ایالتی واشنگتن در این رشته تحصیل کرد و بر روی نظریات مختلفی کار کرد. بعد از ازدواج و هنگامی که فرزندش، پِل دو ساله شد هم‌زمان با رشد او، شروع به نوشتن داستان‌های کودک و آموزنده کرد تا بتواند مفاهیم مختلفی را با زبان قصه و ساده به او آموزش دهد. سپس نام هنری کانیکا جی (Kanika G) را برای خود برگزید و در طول سال‌ها فعالیتش در نویسندگی کتاب‌های داستان، کتاب‌های تصویری و مقالات تربیتی مختلفی را به رشته تحریر در آورد. او مقاله‌ها و نوشته‌هایی را که به عنوان کتاب منتشر نکرده در سایت شخصی‌اش بارگزاری نموده و در دسترس عموم قرار داده است.

در بخشی از کتاب تانیا به جشن لباس‌های خاص می‌رود می‌خوانیم:

تانیا پرسید:"مامان، جشن لباس محلی چیه؟"

مامان در جواب گفت:"تو باید در جشن لباس خاص یک لباس خاص بپوشی. تو می‌تونی مثل یک شخصیت افسانه‌ای مثل نادی لباس بپوشی. یا می‌تونی مثل فردی که به حرفه خاصی تعلق داره لباش بپوشی، مثل یک دکتر یا یک آتشنشان. یا می‌تونی مثل یک میوه مانند موز یا سبزیجات، یا یک حیوان مثل یک گربه به مهمانی بری. تو می‌تونی هر چیزی رو که می‌خوای انتخاب کنی. البته به شرط اینکه بتونی خودت رو شبیه به اون درست کنی."

تانیا گفت: "اوه! پس من باید شبیه به چی لباس بپوشم؟" مامان گفت: "باید در مورد اینکه دوست داری چطور در جشن ظاهر بشی فکر کنی. وقتی تصمیمت رو گرفتی به من اطلاع بده، بعد می‌بینیم که چطور می‌شه اون لباس رو باهم تهیه کنیم. "

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تانیا به جشن لباس‌های خاص می‌رود
نویسنده
مترجمطوبی مردانی
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-622-641974-1
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب تانیا به جشن لباس‌های خاص می‌رود

برای دریافت کتاب تانیا به جشن لباس‌های خاص می‌رود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.