معرفی و دانلود کتاب همیشه در ماه عسل باشیم

عکس جلد کتاب همیشه در ماه عسل باشیم
قیمت:
۹۵۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب همیشه در ماه عسل باشیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب همیشه در ماه عسل باشیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب همیشه در ماه عسل باشیم

کتاب همیشه در ماه عسل باشیم اثر امیرحسین سالمی، در مورد بهبود روابط عاطفی است. در این کتاب زوجین با زبان عاطفی خود و همسرشان آشنا می‌شوند. زبان عاطفی یا عشق در افراد مختلف گوناگون است.

کتاب همیشه در ماه عسل باشیم مناسب زوج‌هایی است که رابطه عاطفی قابل قبولی با همسرشان دارند اما این عشق و صمیمیت با آنچه در عشق دوران نامزدی و شروع زندگی مشترک فاصله زیادی دارد و حالا می‌خواهند رابطه روزمره و تکراری خود با همسرشان را بهبود دهند و طعم عشق حقیقی را دوباره تجربه کنند.

در فصل اول کتاب با انواع زبان‌های عاطفی (یا عشق) در افراد مختلف آشنا می‌شوید. مهم‌تر از آن می‌آموزید که چطور بفهمید زبان عشق خودتان چیست. زبان عشق یا عاطفی همسرتان را کشف کنید. و چطور با زبان عاطفی همسرتان با او رفتار کنید تا یک رابطه عاطفی پویا و عاشقانه را بسازید.

در فصل دوم با شخصیت شناسی MBTI با زبانی بسیار ساده و جذاب و در قالب داستان آشنا می‌شوید. بسیاری از اختلافات زوجین ریشه در تفاوت شخصیت آن‌ها با هم دارد. چون زوجین از این مسئله آگاه نیستند، آن‌ را حمل بر لجبازی همسر خود می‌کنند.

در فصل سوم مطالبی در خصوص تیپ ادراکی افراد ذکر شده است. افراد به سه دسته دیداری، شنیداری و لمسی طبقه‌بندی می‌شوند. زوجین با شناخت تیپ ادراکی همسرشان می‌آموزند که ارتباط موثرتری با همسرشان برقرار کنند.

فصل چهارم کتاب به نوعی جمع‌بندی سه فصل اول است که در آن می‌آموزیم که چطور به همسرمان عشق بورزیم که بیشترین اثر را بر روی او داشته باشد و مخزن عشق او لبریز شود.

در فصل پنجم راهکارهایی ساده اما مؤثر جهت بهبود روابط عاطفی بیان شده است مانند قرار عاشقانه و ابراز علاقه و ...

د رفصل ششم قاتلان خاموش روابط عاطفی بیان گردیده است. مانند توهین، غرولند، شبکه‌های مجازی و ...

د رفصل هفتم در نهایت در مورد حل اختلافات زناشویی با قانون طلایی بحث شده است و مثال‌های متعددی بیان شده است.

ویژگی ممتاز کتاب همیشه در ماه عسل باشیم این است که از گفتن مطالب کلیشه‌ای در آن پرهیز شده است. مطالب کاربردی و قابل اجرا با مثال‌های گوناگون است.

فهرست مطالب کتاب

این کتاب برای چه کسانی کاربرد دارد؟
چرا این کتاب را تألیف کردم؟
هدیه‌تان از نویسنده کتاب دریافت کنید!
فصل 1: پنج زبان عشق
فصل 2: شخصیت‌شناسی زوجین با روش MBTI جهت بهبود روابط عاطفی
فصل 3: شناخت افراد به لحاظ تیپ ادراکی
فصل 4: چگونه مطابق با تیپ شخصیتی همسرم به او عشق بورزم؟
فصل 5: مولتی‌ویتامین‌های روابط عاطفی
فصل 6: قاتلان خاموش و غده‌های سرطانی روابط عاطفی
فصل 7: حل اختلافات و مسائل خانوادگی با روش طلایی!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب همیشه در ماه عسل باشیم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سخنوران
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۷۶
زبانفارسی
شابک978-600-455-044-4
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
۹۵۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب همیشه در ماه عسل باشیم

صدیقه عبدالهی
۱۳۹۸/۸/۲۸
کتاب بسیار عالی و کاربردیست. اشتباه اکثر ما اینه که فکر میکنیم بعد از داشتن یه زندگی مشترک طولانی و بدون‌مشکل نیاز به اگاهی روانشناختی درباره زندگی مشترک و روابط زوجین نداریم. در حالیکه این تصور صددرصد اشتباهه. فکر میکنیم دیگه بعد از سالها اصطلاحا قلق همسرمون دستمون اومده! این اشتباهه
زبان عشق و در
تفاوت این‌زبان هر‌فرد چیزیه که به جرات میگم همه ما نسبت بهش ناآگاه هستیم. مطمئنم آموزه‌ها و روشن‌گری‌های این‌کتاب‌بسیار در زندگی مشترک و بهبود رابطه م‌به من کمک خواهد کرد. ممنون از نویسنده و از کتابراه
مهدی صالح نیا
۱۳۹۷/۱۱/۱۴
باسلام
به نظر من کتاب بسیار خوبی بود. به خصوص فصل دوم شخصیت شناسی mbti را با داستان و تصاویر خیلی جذاب توضیح داده است و من خیلی خوب از آن در روابط دوستانه و کاری استفاده کرده‌ام و باعث شده که خیلی بهتر طرف مقابلم را درک کنم.
فصل سوم کتاب باعث تعجب من شد فکر نمیکردم که افراد به لحاظ تیپ ادراکی این قدر باهم متفاوت باشند.
برای برقراری ارتباط بهتر و درک بهتر طرف مقابل این کتاب را توصیه میکنم
mahsa ۷۱
۱۳۹۷/۳/۱۱
من نسخه نمونه کتاب و خوندم دقیقا کتاب ۵زبان عشق نویسنده چاپمن برام تداعی شد. یکم بنظر میرسه این کتاب کپی باشه با آب و تاب ایرانی
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب همیشه در ماه عسل باشیم

برای دریافت کتاب همیشه در ماه عسل باشیم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.