معرفی و دانلود PDF کتاب تانیا بر سر دو راهی

عکس جلد کتاب تانیا بر سر دو راهی
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب تانیا بر سر دو راهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تانیا بر سر دو راهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تانیا بر سر دو راهی

کتاب تانیا بر سر دو راهی نوشته کانیکا جی از مجموعه داستان‌های تانیا ماجرای دختربچه‌ای را بازگو می‌کند که مادربزرگش برای عصر شنبه یک مهمانی غافلگیر کننده ترتیب داده است اما هم زمان دوستش هم از او می‌خواهد که با هم به دیدن فیلم مورد علاقه‌شان بروند. تانیا برای اینکه بین مادر بزرگ و دیدن فیلم مورد علاقه‌اش یکی را انتخاب کند دچار مشکل می‌شود.

موضوع کتاب تانیا بر سر دو راهی چیست؟

عصر روز شنبه بود و تانیا به تازگی از خانه مادربزرگ و پدربزرگ برگشته بود. مادربزرگ از او خواسته بود که هفته بعد هم به خانه آن‌ها برود زیرا یک مهمانی غفلگیرکننده بری او ترتیب خواهند داد. تانیا داشت این موضوع را با هیجان برای مادرش تعریف می‌کرد که تلفن زنگ خورد. دوست تانیا پشت خط بود و او را دعوت کرد تا هفته بعد با هم به سینما بروند، یعنی درست همان روزی که مادربزرگ قرار است تانیا را غافلگیر کند. حالا او باید تصمیم سختی بگیرد که کدام برنامه را انتخاب کند.

کتاب تانیا بر سر دو راهی (Tania's Dilemma) ششمین کتاب از مجموعه داستان‌های تانیا است.

درباره مجموعه داستان‌های تانیا:

این مجموعه جذاب دوست داشتنی با استفاده از داستان‌هایی کوتاه، هم کودکان را سرگرم می‌کند و بین آن‌ها و شخصیت اصلی کتاب یعنی تانیا، ارتباط خوبی برقرار می‌کند و هم جنبه آموزشی دارد. پس از این جهت به یکی از دغدغه‌های والدین که فراهم کردن کتاب‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده برای کودکشان است، پاسخ می‌دهد.

شخصیت اصلی کتاب‌های این مجموعه تانیا نام دارد که الهام گرفته از فرزند نخست نویسنده آن یعنی کانیکا جی است. پِل فرزند کانیکا جی از کودکی به نوشتن علاقه‌ داشت و خانم جی، مادرش در این راه کمک بسیاری به او کرد. کانیکا با استفاده از بعضی داستان‌های نوشته شده توسط دخترش و تغییر آن‌ها توانست مجموعه داستان‌های تانیا (The Tania Series) را خلق کند. هر یک از کتاب‌های این مجموعه به موضوع خاصی می‌پردازد و در قالب یک داستان بامزه آموزش‌هایی هم در آن زمینه می‌دهد. نخستین کتاب از این مجموعه در سال 2014 منتشر شد.

مجموعه داستان‌های تانیا برای بلندخوانی و گروهی خوانی توسط والدین، معلم‌ها یا خود کودکان در جمع و برای بحث و گفتگو نوشته شده‌اند، به همین دلیل مصور نیستند.

کتاب تانیا بر سر دو راهی مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای کودکان 7 تا 10 ساله که به داستان‌های کوتاه و در عین حال کمی آموزنده علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

با کانیکا جی بیشتر آشنا شویم:

او همیشه عاشق نوشتن و علم بوده است؛ برای مدت 10 سال در رشته فیزیک به تحصیل و تحقیق پرداخت و در دانشگاه ایالتی واشنگتن در این رشته تحصیل کرد و بر روی نظریات مختلفی کار کرد. بعد از ازدواج و هنگامی که فرزندش، پِل دو ساله شد هم‌زمان با رشد او، شروع به نوشتن داستان‌های کودک و آموزنده کرد تا بتواند مفاهیم مختلفی را با زبان قصه و ساده به او آموزش دهد. سپس نام هنری کانیکا جی (Kanika G) را برای خود برگزید و در طول سال‌ها فعالیتش در نویسندگی کتاب‌های داستان، کتاب‌های تصویری و مقالات تربیتی مختلفی را به رشته تحریر در آورد. او مقاله‌ها و نوشته‌هایی را که به عنوان کتاب منتشر نکرده در سایت شخصی‌اش بارگزاری نموده و در دسترس عموم قرار داده است.

در بخشی از کتاب تانیا بر سر دو راهی می‌خوانیم:

مامان تلفن را برداشت و تانیا را صدا زد. بهترین دوست تانیا، تانیشا، پشت تلفن بود. تانیشا گفت: سلام تانیا، مادرم سه تا بلیط برای تماشای فیلم خرس‌ها گرفته و گفت می‌تونم یکی از دوستام رو هم دعوت کنم. می‌تونی بیای؟ اگر باهم باشیم خیلی خوش می‌گذره.

تانیا گفت: بله من واقعا دوست دارم اون فیلم رو ببینم.
ممنونم که من رو دعوت کردی. من باید از مامان پرسم؟ فیلم کی هست؟
تانیشا گفت: بعدازظهر روز شنبه.
تانیا گفت"بسیار خوب، من به مامان می‌گم و خبرت می‌کنم.
تانیشا گفت: من حالا باید برای شام برم. فردا به من خبر بده. اگر نتونستی بیای، به سونالی زنگ می‌زنم.
تانیا گفت: بسیار خوب، خداحافظ.

همانطور که تانیا داشت میرفت تا از مامان بپرسد با خودش فکر می‌کرد، وای فیلم خرس ها! هورا، هورا، هورا! تانیا از مامان خواسته بود تا او را برای تماشای این فیلم ببرد، اما مامان هنوز بلیط‌ها را تهیه نکرده بود. حالا او می‌توانست آن را در روز شنبه... ببیند. وای نه! شنبه!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تانیا بر سر دو راهی
نویسنده
مترجمطوبی مردانی
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات16
زبانفارسی
شابک978-622-641981-9
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تانیا بر سر دو راهی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب تانیا بر سر دو راهی

برای دریافت کتاب تانیا بر سر دو راهی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.