معرفی و دانلود PDF کتاب عروسک‌ها

عکس جلد کتاب عروسک‌ها
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب عروسک‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب عروسک‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عروسک‌ها

کتاب عروسک‌ها نوشته استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، به انواع عروسک‌ها و بازی‌هایی که کودکان می‌توانند با آن‌ها انجام دهند، می‌پردازد.

موضوع کتاب عروسک‌ها (Les poupees) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در این کتاب، از بازی‌هایی می‌گوید که کودکان می‌توانند با عروسک‌ها انجام دهند و انواع عروسک‌ها از کشورهای مختلف را به کودکان معرفی می‌کند.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب عروسک‌ها برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال بسیار آموزنده و سرگرم‌کننده است و اطلاعات خوبی درباره بازی‌های مختلف با عروسک و مدل‌های گوناگون آن به کودکان می‌دهد.

در بخشی از کتاب عروسک‌ها می‌خوانیم:

بسیاری از افراد، عروسک دوران بچگی خود را از صمیم قلب دوست دارند. چه عروسکی که مامان‌بزرگ داده باشد یا بابانوئل آورده باشد و چه آنکه از مامان به ارث رسیده باشد.

در کشور گواتمالا، بچه‌ها عروسک‌های خوشبختی را زیر بالش‌های خود می‌گذارند. صبح روز بعد، دیگر نگرانی‌های کوچک آن‌ها برطرف شده است! عروسک‌ها کمی جادویی هستند. شما این‌گونه فکر نمی‌کنید؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب عروسک‌ها
نویسنده
مترجممجید مجیدی
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-7839-86-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب عروسک‌ها

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب عروسک‌ها

برای دریافت کتاب عروسک‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.