معرفی و دانلود PDF کتاب سینما

عکس جلد کتاب سینما
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سینما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سینما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سینما

کتاب سینما به قلم استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، ابتدا فرآیند ساخت یک فیلم را به تصویر کشیده و سپس اطلاعاتی در مورد مراحل پخش فیلم در سینما را در اختیار کودکان قرار می‌دهد.

موضوع کتاب سینما (Le cinéma) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در این کتاب با استفاده از تصاویر زیبا و جذاب نکات ارزشمندی را در مورد طراحی لباس، گریم، نوشتن فیلم‌نامه، فیلم‌برداری، مونتاژ، صداگذاری و... به کودکان می‌آموزد.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و ...

کتاب سینما برای چه کسانی مناسب است؟

استفانی لودو در این کتاب اطلاعات کامل و مفیدی را در اختیار تمامی کودکان دبستانی علاقه‌مند به حوزه‌ی سینما و فیلم‌سازی قرار می‌دهد.

در بخشی از کتاب سینما می‌خوانیم:

وقتی فیلمی را تماشا می‌کنیم، احساس می‌کنیم که داستانش واقعی است. اما، در حقیقت عوامل گوناگونی این فیلم را ساخته‌اند. در ابتدا، فیلم نامه نوشته می‌شود؛ سپس جزئیات تصاویر و شخصیت‌های فیلم را تهیه می‌کنند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سینما
نویسنده
مترجمپریسا قبادی اصل
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-7839-18-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سینما

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب سینما

برای دریافت کتاب سینما و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.