معرفی و دانلود کتاب صوتی اردوگاه جاروها

عکس جلد کتاب صوتی اردوگاه جاروها
قیمت:
۵۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اردوگاه جاروها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اردوگاه جاروها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اردوگاه جاروها

کتاب صوتی اردوگاه جاروها نوشتهٔ لوسیل رکت پنر، درباره دختری به اسم «آنی» است که بعد از رفتن به اردوگاهی در تعطیلات تابستانی دلتنگ والدینش می‌شود و برای آن‌ها نامه‌هایی می‌نویسد و درباره اتفاقات روز با آن‌ها صحبت می‌کند. این کتاب جزو مجموعه درخشان مسائل ریاضی است.

موضوع کتاب صوتی اردوگاه جاروها چیست؟

داستان از زبان آنی روایت می‌شود که برای گذراندن تعطیلات به اردوگاه یک‌ماهه‌ای می‌رود و دوستان جدیدی در آنجا پیدا می‌کند. او بعد از گذشت مدتی دلتنگ والدینش می‌شود و شروع به نوشتن نامه برای آن‌ها می‌کند. شما در این داستان نامه‌های او به پدر و مادرش را می‌شنوید.

ماجرا از جایی آغاز می‌شود که آنی مأمور می‌شود تا به همراه دوستانش محل زندگی‌شان را تمیز کنند. در آغاز آن‌ها تصمیم می‌گیرند به سه گروه تقسیم شوند، ولی چون هشت نفر هستند متوجه می‌شوند که هشت نفر را نمی‌شود تقسیم بر سه کرد! بعد از آن متوجه می‌شوند که اگر به چهار گروه دوتایی تقسیم شوند بهتر است. بعد از تقسیم‌بندی، گروهی حمام را تمیز کردند و گروه دیگر رسیدگی به ایوان را بر عهده داشتند.

لوسیل رکت پنر (Lucille Recht Penner) در کتاب اردوگاه جاروها (Clean Sweep Campers) با روایت داستانی جذاب و سرگرم‌کننده به آموزش مسائل ریاضی پرداخته است. مسائلی مثل تفریق، تقسیم و اعداد زوج و فرد به‌خوبی در این داستان به کودکان آموزش داده می‌شود.

درباره مجموعه مسائل ریاضی (Math Matters):

کشف مسائل ریاضی به کمک داستان‌های جذاب! کتاب‌های این مجموعه تابه‌حال بیش از 11 میلیون نسخه در جهان به فروش رفته‌اند. همچنین این مجموعه برنده جایزه به کودکان بین 5 تا 8 سال کمک می‌کند تا مسائل ریاضی را با شور و اشتیاق زیادی یاد بگیرند. هر یک از این کتاب‌ها بر روی مفهوم خاصی تمرکز می‌کنند و مسئلهٔ ریاضی خاصی را آموزش می‌دهند.

نکوداشت‌های مجموعه مسائل ریاضی:

- این مجموعه مثل بلیت ورودی برای تمرین مسائل در خانه و مدرسه عمل می‌کند. (Teaching K-8)
- این عناوین با تصاویری شاد به کودکان کلاس ابتدایی تمرین ریاضی و همچنین خواندن را ارائه می‌دهند. (بوکلیست)
- باوجوداینکه ریاضی بخشی جدایی‌ناپذیر از این داستان‌هاست، تمام آن‌ها را در برنمی‌گیرد. (School Library Journal)

کتاب صوتی اردوگاه جاروها مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 6 تا 8 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند، مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی اردوگاه جاروها می‌شنویم:

پدر و مادر عزیزم. باورتون نمی­شه چه اتفاقی افتاده. ما فراموش کردیم که سرویس بهداشتی رو تمیز کنیم. کسی رو هم مسئول نظافتش نکردیم. هیچ کدوم از گروه­‌ها دلش نمی­‌خواست که حتی نصف سرویس بهداشتی رو تمیز کنه چون خودمون به اندازه کافی کار داشتیم. اون گروه بندی­ای که برای نظافت خوابگاه انجام داده بودیم، به درد نظافت سرویس بهداشتی نمی­‌خوره. ما به یک گروه جدید نیاز داریم. برای همین من به دوست­‌هام پیشنهاد دادم و گفتم:

«بچه­‌ها، بیاین 3تا گروه بشیم. دوتا گروه اول همون خوابگاه رو تمیز کنن. هرکی توی گروه سوم بود هم نظافت سرویس بهداشتی رو برعهده می‌گیره.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۳ دقیقه
اردوگاه جاروها

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اردوگاه جاروها
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهنرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اردوگاه جاروها

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اردوگاه جاروها

برای دریافت کتاب صوتی اردوگاه جاروها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.