معرفی و دانلود کتاب دانش ثروتمند شدن

عکس جلد کتاب دانش ثروتمند شدن
قیمت:
۷۹۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب دانش ثروتمند شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دانش ثروتمند شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دانش ثروتمند شدن

کتاب دانش ثروتمند شدن اثر والاس دلویس واتلز، اصول آفرینش ثروت و زندگی بالنده را به طور کامل شرح می‌دهد. این کتاب نه تنها شامل نکاتی برای رسیدن به ثروت، بلکه برای رسیدن به هر چه که در زندگی می‌خواهید است.

راندا برن، تهیه کننده و مدیر تولید مستند راز درباره‌ی این کتاب می‌گوید:

«در حدود دو سال قبل زمانی‌ که درگیر کوهی از مشکلات مالی، خانوادگی و... بودم به طور تصادفی با کتاب دانش ثروتمند شدن (The Science of getting rich) آشنا شدم. بعد از مطالعه، زندگی من دگرگون شد. دلیل این تغییر را بعد از مطالعه این کتاب خواهید یافت. این دلیل پاسخ به سوالی است که همواره از خودم پرسیده‌ام: "چرا پاره‌ای از مردم غرق در ثروت هستند در حالیکه عده‌ای دیگر با همان میزان توانایی، استعداد و سلامت با کمبود و فقر دست به گریبانند؟"

زمانی‌که مسیر زندگیتان را با کمک این کتاب کوچک تعیین می‌کنید در می‌یابید که این پاسخ فارغ از مقوله‌هایی از جنس تحصیلات، وضعیت، استعداد، محیط اطراف، توانایی‌های ذهنی، قدرت فیزیکی و جغرافیای محل است.»

والاس دلویس واتلز (wallace delois wattles) با بیانی ساده و شیوا شرح می‌دهد که چگونه یک شخص صرف نظر از محیط اطراف و پیشینه خود قادر به جذب ثروت در زندگی خود خواهد بود. کتاب دانش ثروتمند شدن مانند سایر کتاب‌های روانشناسی که در زمینهٔ موفقیت نوشته‌ شده است، فرآیند کسب موفقیت را تشریح و بر نقش تصویرسازی ذهنی برای بخشیدن به هدف تأکید کرده است.

در بخشی از کتاب دانش ثروتمند شدن می‌خوانیم:

اولین اصل برای ثروتمند شدن:

فکر تنها قدرتی است که از ماده اولیه بی‌شکل، ثروت قابل لمس ایجاد می‌کند، این ماده اولیه فکر کرده و از درون آن نتیجه فیزیکی خلق می‌شود. جوهر اصلی بر اساس تفکراتش جابه‌جا می‌شود، هر فرایند و یا هر مخلوقی در طبیعت شاهدی بر وجود تفکر در درون این جوهر اصلی است، زمانیکه این جوهر به یک مخلوقی فکر کند به شکل آن ظاهر شده و زمانیکه به حرکت فکر کند، حرکت را خلق می‌کند. این روش، روش آفرینش تمامی مخلوقات می‌باشد. در واقع ما در دنیای متفکری زندگی می‌کنیم که خود بخشی از یک کائنات فکور است.

تفکر حرکت کائنات تعمیمی از تفکر جوهر اصلی است، بر اساس این تفکر، فکر کردن در مورد اجسام در حال حرکت موجب می‌شود جوهر اندیشمند ساختار سیستم حرکت سیاره‌ها را دریافت کرده و آن‌ها را در وضعیت کنونی نگه دارد. هر فکر در مورد یک شی و یا یک موجود، از قبل در درون ماده اولیه قرار داشته و موجب پیدایش آن مخلوق می‌شود. غالب اوقات این فرایند از مسیر‌هایی از قبل تعیین شده صورت می‌گیرد. اگر فکر یک خانه خاص جوهر اصلی را تحت تاثیر قرار دهد، این فکر منجر به ساخت فوری خانه نخواهد شد، در عوض موجب هدایت انرژی‌های سازنده در زمینه تجارت خانه به مسیرهای از قبل تعیین شده می‌گردد. در صورتیکه چنین مسیری پیدا نشود، خانه مزبور بدون هیچ درنگی مستقیما با کمک جوهر اصلی و یا ماده اولیه ساخته می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
ثروتمند شدن حق شماست
روش علمی ثروتمند شدن
آیا فرصت انحصاری است؟
اولین اصل برای ثروتمند شدن
رشد و اعتلای زندگی
چگونه ثروت به سمت شما سرازیر می‌گردد؟
سپاسگزاری
فکر کردن به روشی ویژه
نحوه استفاده از آرزو
استفاده‌های بیشتر از آرزو
اقدام کردن به روش خاص
اعمال موثر
قرار گرفتن در مسیر شغل مناسب
اثرات رشد
انسان موفق
پاره‌ای از هشدارها و ملاحظات نتیجه‌گیری
خلاصه دانش ثروتمند شدن

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دانش ثروتمند شدن
نویسنده
مترجمسیامک وطنی
ناشر چاپیانتشارات فناوری نوین
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۵۴
زبانفارسی
شابک978-600-7272-14-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۷۹۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دانش ثروتمند شدن

علی شاه محمدی
۱۳۹۸/۲/۱
دانش ثروتمند شدن یا The science of getting richبه نظر من هنوز پس ازنزدیک به یک قرن مهمترین کتاب حوزه تولید ثروت است. این کتاب الهام بخش نویسندگان بزرگی چون راندا برن (نویسنده مجموعه راز) و ناپلیون هیل (نویسنده کتاب مهم بیندیشید و ثروتمند شوید) و بسیاری از نویسندگان دیگر شده. نه تنها خواندن کتاب را به همه علاقه مندان ثروت افرینی و قانون جذب اکیدا پیشنهاد میکنم، بلکه توصیه میکنم یکبار کتاب را برای خودتان رونویسی کنید تا به زاویه‌های ناپیدای کتاب پی ببرید
کاوه جلالی
۱۳۹۸/۷/۲۳
اصلا نمیشه راجب به کتابهایی ازین دست توضیح داد. بنظر من کتابهایی مثل این، راز راندا برن، آرزوی تو دستور توست کوین تورودو و حتی مواردی جانبی نظیر سفر روح مایکل نیوتن، که همگی بحث فیزیک کوانتم رو بشکلی مستند و باور پذیر مرور میکنن، واقعا شبیه قرآن‌ها یا به عبارتی کتب آسمانی قرن جدید هستند... متحول کن هستند این کتابها....
مجید احمدی
۱۳۹۷/۱۰/۲۲
این کتاب واقعا کتاب خوبیه، از این نظر که قانون جذب رو به صورت عمل کردن در کارهای روز مره به خوبی توضیح میده. و خواننده کتاب رو از رویایی بودن بیش از حد بیرون میاره و راه و روش درست ثروتمند شدن رو آموزش میده
علی شاه محمدی
۱۳۹۸/۱/۲۵
کتاب بی‌نظیری که باید از روی سطر سطرش رو نویسی کرد تا بهتر درک بشه. من فعلا مطالعه کتابهای جدید تر رو متوقف کردم و میخوام این کتاب رو چندین بار بخونم. به همه کتابراهیهای عزیز توصیش میکنم.
payam sarkar
۱۳۹۷/۳/۹
این همون کتابی هست که راندا برن نویسنده کتاب راز در اول کتاب در موردش صحبت کرده و گفته که مسیر زندگیم رو تغییر داده
کتاب خوبیه ولی یکم سنگینه و باید چند بار خوندش
Mahdi Asgari
۱۴۰۰/۶/۱۹
کتاب خیلی خوبی هست. جزئیات خواستن ورسیدن رو خیلی خوب وجدی شکافته.
واقعا برای خودم متاسفم که چند سال بعد از انتشار این کتاب به دستم رسید
الهه اکبری
۱۴۰۱/۵/۲۹
واقعا کتاب خوبی هست، متن شیوا، بیانی دقیق و صفحه آرایی فوق العاده، با تشکر فراوان از انتشارات فناوری نوین
roshana h
۱۴۰۰/۱۰/۱۰
کتاب خوبی است. ضمنا این ترجمه در مقایسه با چند ترجمه دیگر از این کتاب که مطالعه کردم بهتر بود
میلاد قاسمی
۱۳۹۷/۱۱/۱۷
کتاب خوبیه یکم قدیمیه فقط
رضا حشمتی
۱۳۹۷/۱۱/۴
کتاب خوبیه پیشنهادش میکنم
هادی فرودی
۱۳۹۷/۹/۱۰
این کتاب و هرکی نخونه نصف عمرش بر فناست
Vajihe Darini
۱۴۰۱/۵/۱۱
این کتاب واقعا بی نظیره
الا .ب
۱۴۰۱/۱/۱۷
کتاب خیلی خوبیه اما ترجمه‌اش خوب نبود
نرگس یداله
۱۴۰۰/۸/۳
عالی بود خیلی چیزها ازش یادگرفتم
امیر محمد ذاکر
۱۳۹۸/۷/۶
خیلی عالی بود کتاب
مشاهده همه نظرات ۱۶

راهنمای مطالعه کتاب دانش ثروتمند شدن

برای دریافت کتاب دانش ثروتمند شدن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.