معرفی و دانلود کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت

عکس جلد کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت
قیمت:
6500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت

کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت نوشته‌ی زمانل، درباره‌ی هیولایی است که دلش می‌خواهد با انسان‌ها دوست باشد اما آن‌ها هر وقت او را می‌بینند وحشت می‌کنند و پا به فرار می‌گذارند.

موضوع کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت (The Monster Who Wanted To Be Loved) چیست؟

هیولای پشمالویی به تنهایی زندگی می‌کند و تنها دوستانش پرندگان هستند. این پرنده‌ها برای او از آدم‌ها و زندگی آن‌ها می‌گوید و این موضوع برای هیولای داستان اهمیت پیدا می‌کند تا این‌که یک روز بالاخره تصمیم می‌گیرد از غار خود بیرون برود و آدم‌ها را از نزدیک ببیند. او ساعت‌ها پیاده‌روی کرد تا این‌که دو بچه‌ی آدم را می‌بیند و... .

کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت مناسبت چه کسانی است؟

زمانل (Zemanel) تلاش می‌کند به کودکان 3 تا 7 سال علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و تخیلی مفاهیم ارزشمندی مانند پذیرش تفاوت‌ها، قضاوت نکردن از روی ظاهر، زیبایی درون و... آموزش بدهد.

در کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت می‌شنویم:

زن ماهیتابه رو پرت کرد و محکم به سر هیولا خورد. هیولا با سر باد کرده روی زمین افتاد. زن هم به همراه دوتا بچه‌ی موطلاییِ چشم قهوه‌ای، توی خونه دوییدن. هیولا با وجود سر دردش از جاش بلند شد و با خودش فکر کرد: «خب ایرادی نداره. این آدم‌ها حتما آدم‌های عجیب و غریبی بودن. همه‌شون که اینطور نیستن.»

اون به راه افتاد و از دور جاده‌ای رو دید که به سمت دهکده می‌رفت. پس به مسیرش ادامه داد و بعد از مدت کوتاهی وارد دهکده شد. وقتی به میدون رسید، سه تا دختربچه رو دید که اطراف میدون بازی می‌کردن و مثل پرنده‌ها آواز می‌خوندن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
9 دقیقه
هیولایی که نیاز به محبت داشت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهپرستو دهقان، امیرحسین صداقتی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
6500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت

شبنم طبایی
۱۴۰۲/۲/۱۶
محتوی خوبی داره پسر من استنباطش از هیولاها موجودات ترسناک بود ولی این داستان خیلی جالب یاد میده که مهربونی و محبت حتی هیولاها رو هم از موجودات ترسناک تبدیل به موجودات خوب میکنه
Zahra Khoramian
۱۳۹۹/۱۰/۱۹
عالی. کلا توی نه دقیقه محتوای خیلی خوب و مناسب کودکان و حتی بزرگسالان رو ارائه میده. من از شنیدنش خوشحال شدم...
arshiy khodaverdi
۱۴۰۰/۱/۳
سناریو تقریباً خوبی داشت
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت

برای دریافت کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.