معرفی و دانلود کتاب صوتی قورباغه و دوستان، ماجرای پرواز

عکس جلد کتاب صوتی قورباغه و دوستان، ماجرای پرواز
قیمت:
7000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قورباغه و دوستان، ماجرای پرواز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قورباغه و دوستان، ماجرای پرواز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قورباغه و دوستان، ماجرای پرواز

کتاب صوتی قورباغه و دوستان، ماجرای پرواز نوشته‌ی ایو بانتینگ، سه داستان کوتاه از یک قورباغه دوست‌داشتنی را به تصویر می‌کشد که در هر یک از آن‌ها اتفاقات هیجان‌انگیز و جالبی می‌افتد.

موضوع کتاب صوتی قورباغه و دوستان، ماجرای پرواز چیست؟

یک گل برای قورباغه، نام داستان اول کتاب قورباغه و دوستان، ماجرای پرواز (Frog and Friends Flying Adventure) است. روزی از روزها، لابه‌لای چمنزارها چیزی به رنگ قرمز توجه قورباغه را به خود جلب می‌کند. او نزدیکش می‌رود و می‌فهمد که آن چیز قرمز یگ گل سرخ است که میان چمن‌ها رشد کرده. قورباغه خیلی سریع دوستانش را خبر می‌کند تا به دیدن این گل قرمز بیایند.

نام داستان دومی که ایو بانتینگ (Eve Bunting) برای این کتاب نوشته، پرواز قورباغه است. یک روز مرغ دریایی، یکی از دوستان قورباغه، به دیدنش می‌آید. او به قورباغه می‌گوید که دوست دارد اسب و گاو را از نزدیک تماشا کند تا با ظاهرشان آشنا شود اما از آنجایی که آن‌ها خیلی از برکه دور هستند، او نمی‌تواند آن‌ها را ببیند. مرغ دریایی پیشنهاد می‌دهد که قورباغه بر پشتش سوار شود و با او پرواز کند تا به دیدار اسب و گاو بروند.

وقت خواب قورباغه، داستان سوم است و درباره بی‌خوابی قورباغه در دو شب مداوم قصه‌ای را تعریف می‌کند. کمی بعد دوستانش تصمیم می‌گیرند به خانه‌اش بروند تا به او کمک و تلاش کنند تا قورباغه خواب راحتی را پشت سر بگذارد.

کتاب صوتی قورباغه و دوستان، ماجرای پرواز برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان‌های دلچسب و دلنشین، محبت و مهربانی و دوستی را به کودکان 6 تا 8 ساله می‌آموزند.

در بخشی از کتاب صوتی قورباغه و دوستان، ماجرای پرواز می‌شنویم:

قورباغه ناراحت بود. اون به حدی نگران دوستش بود که حتی غذا نمی‌خورد. حشرات، پروانه‌ها و کنه‌ها از بالای برکه‌ش پرواز می‌کردن ولی اون حتی سعی نمی‌کرد که شکارشون کنه چون همه فکر و ذکرش پیش گل بود.

روز بعد، لبه‌های برگ‌های گل قهوه‌ای شد و اکثر گلبرگ‌هاش ریختن.

همه دوست‌های قورباغه به عیادت گل اومدن. آفتاب‌پرست گفت: "باید براش آواز بخونیم. شاید این کارمون حالش رو بهتر کنه."

همه دور هم جمع شدن و با هم برای سلامتی گل آواز خوندن. ولی اون همونجا بی حرکت موند، بعد ساقه‌ش کمی خم‌تر شد و باقی گلبرگ‌هاش هم ریخت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
15 دقیقه
قورباغه و دوستان - ماجرای پرواز

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قورباغه و دوستان، ماجرای پرواز
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهغزل قنبرزاده، محمد قدم پور مقدم، امیرحسین صداقتی، مبینا آقاجانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
7000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قورباغه و دوستان، ماجرای پرواز

برای دریافت کتاب صوتی قورباغه و دوستان، ماجرای پرواز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.