معرفی و دانلود PDF کتاب اکسل پیشرفته 2019 ویژه بازار کار

عکس جلد کتاب اکسل پیشرفته 2019 ویژه بازار کار
قیمت:
85000 تومان - 8.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب اکسل پیشرفته 2019 ویژه بازار کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اکسل پیشرفته 2019 ویژه بازار کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اکسل پیشرفته 2019 ویژه بازار کار

کامران پورفتحی در کتاب اکسل پیشرفته 2019 ویژه بازار کار نکات و ترفندهای کاربردی اکسل را در بازار واقعی کار برای شما شرح می‌دهد. در این اثر با خواندن بیش از 70 مثال کاربردی به همراه راه‌حل، قابلیت‌های حرفه‌ای اکسل را به‌شکل اصولی می‌آموزید.

درباره‌ی کتاب اکسل پیشرفته 2019 ویژه بازار کار

نرم افزار اکسل یکی از بهترین نرم‌افزارهای گزارش‌گیری است. در صورتی که کار با نرم‌افزار‌های آماده را ترجیح می‌دهید، خوب است بدانید فایل‌های تمامی نرم‌افزار‌های اداری و سازمانی دارای خروجی اکسل هستند و این نرم‌افزار به منزله‌ی زبان مشترک تمامی برنامه‌های محاسباتی محسوب می‌شود.

کامران پورفتحی، در کتاب اکسل پیشرفته 2019 ویژه بازار کار، شما را با صفر تا صد کار با اکسل در سطح حرفه‌ای آشنا می‌کند تا در موقعیت‌های شغلی مورد نیاز از این اطلاعات تخصصی بهره ببرید و به عنوان کاربر اکسل بتوانید گزارش‌ها و محاسبات دلخواه خود را انجام دهید.

با توجه به این‌که امروزه بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها در مصاحبه با افراد متقاضی شغل، سوالات تخصصی متنوعی درباره‌ی کار با اکسل و جنبه‌های مختلف آن می‌پرسند، آشنایی با این نرم‌افزار به شما کمک می‌کند رزومه‌ی کاری خود را غنی کنید.

در کتاب اکسل پیشرفته 2019 ویژه بازار کار با مباحث متنوعی چون نحوه‌ی گزارش‌گیری، ویژگی‌های توابع مختلف، شیوه‌ی کار با ابزارهای تخصصی اکسل و قابلیت‌های جدید آن در نسخه‌ی 2019 آشنا می‌شوید.

این کتاب را موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران منتشر کرده و در دسترس عموم علاقه‌مندان قرار داده است.

کتاب اکسل پیشرفته 2019 ویژه بازار کار مناسب چه کسانی است؟

اکسل قابلیت‌های متنوعی دارد و شما می‌توانید در موقعیت‌های شغلی گوناگونی چون حسابداری، مدیریت، بازاریابی و... از آموزش‌های تخصصی این کتاب استفاده کنید.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: گزارش‌گیری
فصل دوم: گروه توابع Lookup&Reference
فصل سوم: آشنایی با توابع کاربردی Text
فصل چهارم: ابزارها و تکنیک‌های کاربردی اکسل
فصل پنجم:  قابلیت‌های جدید نسخه 2010

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اکسل پیشرفته 2019 ویژه بازار کار
نویسنده
ناشر چاپی موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات115
زبانفارسی
شابک978-622-218-062-1
موضوع کتابکتاب‌های آموزش آفیس
قیمت نسخه الکترونیک
85000 ت - 8.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب اکسل پیشرفته 2019 ویژه بازار کار

برای دریافت کتاب اکسل پیشرفته 2019 ویژه بازار کار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.