معرفی و دانلود کتاب صوتی افسانه ویسکانسین

عکس جلد کتاب صوتی افسانه ویسکانسین
قیمت:
۴۵۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی افسانه ویسکانسین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی افسانه ویسکانسین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی افسانه ویسکانسین

کتاب صوتی افسانه ویسکانسین نوشته‌ی کتی جور وارگین، درباره‌ی خرگوش بزرگی به نام نانابوش است که در زمان‌های دور در جنگلی بزرگ زندگی می‌کرد. این اثر برای کودکان گروه سنی (الف) و (ب) تهیه شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی افسانه ویسکانسین می‌شنویم:

اما خرگوش مقداری هم حقه‌باز بود. می‌توانست هر وقت که بخواهد شکل خودش را تغییر بدهد و به موجودات دیگری تبدیل بشود. بعضی روزها با آدم‌ها و حیوان‌های اولیه شوخی می‌کرد و در عوض آن‌ها هم باهاش بازی می‌کردند. آن کارها برای بیشترشان جالب و سرگرم‌کننده بود. اما یک سگ آبی بزرگ به نام آهمیک بیشتر از همه از کارهای خرگوش لذت می‌برد.

یک روز نانابوش لبه‌ی برکه‌ی بزرگ شمالی نشسته بود و از زیبایی دشت پهناور لذت می‌برد. آن‌جا از پیچ و خم رود بزرگ مخصوص ماهی‌گیری، جایی که آهمیک زندگی می‌کرد، دور نبود. کمی که گذشت نانابوش متوجه شد که آب رودخونه داره بالا میاد...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
افسانه ویسکانسین

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی افسانه ویسکانسین
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهنفیسه فتحی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۴۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی افسانه ویسکانسین

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی افسانه ویسکانسین

برای دریافت کتاب صوتی افسانه ویسکانسین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.