معرفی و دانلود کتاب صوتی بهترین اسباب‌ بازی دنیا

عکس جلد کتاب صوتی بهترین اسباب‌ بازی دنیا
قیمت:
۴۰۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهترین اسباب‌ بازی دنیا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهترین اسباب‌ بازی دنیا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بهترین اسباب‌ بازی دنیا

کتاب صوتی بهترین اسباب‌ بازی دنیا از لارنس فی، داستانی شیرین و بامزه درباره‌ی بابانوئل و هشت فرزند دوست‌داشتنی اوست. با گوش دادن به این قصه یاد می‌گیرید که توی این دنیا هیچ چیز قشنگ‌تر از مهربانی نیست.

موضوع کتاب صوتی بهترین اسباب‌ بازی دنیا چیست؟

بابانوئل و مامان نوئل هشت تا بچه داشتن. کوچیک‌کوچیکه که اسمش لئون بود، از هفت تا بچه‌ی دیگه به باباش شبیه‌تر بود. البته این باعث نمی‌شد بابانوئل فرقی بین لئون و بقیه بذاره؛ برای بابانوئل همه‌ی بچه‌ها به یه اندازه شیرین و دوست‌داشتنی‌ان. حتی بچه‌های دیگران. ولی خب نمی‌شد انکار کرد که لئون یه خرده باهوش‌تر از بقیه‌ی بچه‌ها بود، یه ذره هم بانمک‌تر.

سرگرمی مورد علاقه‌ی لئون، اسباب بازی درست کردن بود. در واقع اگه لئون نبود، بابانوئل نمی‌دونست شب کریسمس چی بذاره زیر تخت بچه‌ها! خلاصه، این لئون داستان ما یه دوره‌ای حسابی سرش گرمِ درست کردن یه اسباب بازی خاص شد. بعد که کم کم کار به آخراش رسید، یه اتفاق خیلی عجیبی افتاد: بابانوئل اشتباهی اسباب بازی رو برداشت، گذاشت تو سورتمه و دِ برو که رفتیم! بله، اسباب بازی مخصوص لئون، نصفه و نیمه رفت قاطی کادوهای شب کریسمس بچه‌ها. حالا لئون باید یه فکری می‌کرد. مخصوصاً که... خب، شاید استثنائاً لئون دوست نداشت این اسباب بازی رو به کسی کادو بده. حتی اگه کامل بود. حالا به نظر شما، لئون می‌تونه بهترین اسباب‌ بازی دنیا (The Best Toy in the World) رو پس بگیره؟ ولی اگه بگیره، به نظرتون قلب اون دختر کوچولو یا پسر کوچولویی که اونو به عنوان هدیه‌ی شب کریسمس گرفته، نمی‌شکنه...؟

لارنس فی (Laurence Fey) با این قصه‌ی شیرین و جذاب، بهتان یاد می‌دهد مهربانی‌ای که در قلب آدم‌هاست، از همه‌ی دارایی‌هایشان باارزش‌تر است.

کتاب صوتی بهترین اسباب‌ بازی دنیا مناسب چه کسانی است؟

کودکان 3 تا 7 سال مخاطبین اصلی این داستان‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی بهترین اسباب‌ بازی دنیا می‌شنویم:

بین فرزندان بابانوئل، لئون باهوش‌ترین و خلاق‌ترینشون بود. اون موهای بلند و مشکی و چشم‌های گرد و درشتی داشت. اعضای خانواده عاشق طراحی‌ها و اختراعات لئون بودن. پسر کوچولو توی وقت‌های آزادش اسباب بازی‌های متنوعی رو طراحی کرده بود. اون موفق شده بود یک قطار آبی اختراع کنه که می‌تونست زیر آب حرکت کنه؛ یک خرس عروسکی که توش پر از شکلات و شیرینی بود. یک عروسک که دور خودش می‌چرخید و یک هلیکوپتر رقصنده که هم پرواز می‌کرد و هم توی هوا حرکات موزون انجام می‌داد. همه‌ی اینها طرح‌هایی بودن که لئون توی وقت آزادش آماده می‌کرد و در اولین فرصت دست به ساختشون می‌زد.

اما اون سال، پسرک تمام وقتش رو فقط برای یک اسباب بازی خاص گذاشته بود. اسباب بازی سحرآمیزی به نام مجیکو. مجیکو یک روبات هوشمند بود که می‌تونست کارهای زیادی بکنه...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
بهترین اسباب بازی دنیا

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بهترین اسباب‌ بازی دنیا
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهعارف امیری، محمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۴۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بهترین اسباب‌ بازی دنیا

مونا فتحی نژاد
۱۴۰۱/۲/۷
پسر من، عاشقش شد. منم خیلی ازش خوشم اومد😍🙏
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بهترین اسباب‌ بازی دنیا

برای دریافت کتاب صوتی بهترین اسباب‌ بازی دنیا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.