معرفی و دانلود PDF کتاب باید راستگو باشیم

عکس جلد کتاب باید راستگو باشیم
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب باید راستگو باشیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب باید راستگو باشیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب باید راستگو باشیم

کتاب باید راستگو باشیم نوشته‌ی سارا قهرمانی، با قصه‌ای جالب به کودکان یادآور می‌شود که صداقت و راستگویی بسیار مهم است و وقتی ما کار اشتباهی انجام می‌دهیم باید بدون خجالت کشیدن، واقعیت را بگوییم. این داستان یکی دیگر از جلدهای مجموعه آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان است.

درباره‌ی مجموعه داستان کودک آموزش مهارت‌های زندگی

آشنایی کودکان با مهارت‌های گوناگون زندگی سبب می‌شود عملکرد بهتری در فعالیت‌های روزمره‌ی خود داشته باشند. نقش والدین در تشویق کودکان به یادگیری این مهارت‌ها و لزوم تقویت اعتماد به نفس کودک، به سازگاری بیشتر آن‌ها در انجام وظایفشان کمک‌ می‌کند. به عبارت دیگر محیط خانه و مدرسه می‌تواند بستر مناسبی باشد تا کودک را نسبت به پذیرش مسئولیت‌های تازه و حل تعارضات هر مرحله از رشد آماده کند. در مجموعه کتاب آموزش مهارت‌های زندگی که توسط نشر آبستا منتشر شده، داستان‌هایی با موضوع مهارت‌های مختلف زندگی تالیف شده تا والدین به مدد دنیای ادبیات برای چالش‌های یادگیری کودکان خود راهکارهای مناسبی پیش روی خود داشته باشند.

کتاب باید راستگو باشیم برای چه کسانی مناسب است؟

این قصه‌ی آموزنده برای کودکان 3 تا 7 سال نوشته شده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب باید راستگو باشیم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آبستا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات13
زبانفارسی
شابک978-622-658035-9
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب باید راستگو باشیم

فرزانه نوروزی
۱۴۰۱/۹/۲۶
کتاب خوبی است و با زبانی ساده به کودکان می‌آموزد که راستگویی سودمند است.
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب باید راستگو باشیم

برای دریافت کتاب باید راستگو باشیم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.