معرفی و دانلود کتاب صوتی خرخاکی‌ها

عکس جلد کتاب صوتی خرخاکی‌ها
قیمت:
4500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خرخاکی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خرخاکی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خرخاکی‌ها

کتاب صوتی خرخاکی‌ها نوشته‌ی مونیکا کاراترو، درباره‌ی خانواده‌ای از خرخاکی‌ها به نام پلی‌ها است که بسیار پرجمعیت هستند و با یکدیگر در زیرزمین یک ساختمان بزرگ زندگی می‌کنند.

موضوع کتاب صوتی خرخاکی‌ها (Roly Polies) چیست؟

در سال‌های بسیار دور و در شهری پر سر و صدا، خانواده‌ای به نام پلی‌ها زندگی می‌کردند که تعدادشان 55 نفر بود و سال‌های قبل تعداد آن‌‌ها خیلی بیشتر از این عدد بود. مادربزرگ این خانواده به نوه‌های خود اجازه نمی‌داد که درون دیوارها خانه بسازند و اتاق‌ها را بیشتر کنند چون از هوای آزاد بیشتر خوشش می‌آمد.

کتاب صوتی خرخاکی‌ها مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب است. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان با داستان‌هایی آموزنده آشنا بشوند، این کتاب به آن‌ها پیشنهاد می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی خرخاکی‌ها می‌شنویم:

همون‌طور که گفته بودم، اون­‌ها توی زیرزمین یک ساختمون پر سر و صدا زندگی می­‌کردند و درست بالای سقف خونه­‌شون، سالن اجرای نمایش بزرگی قرار داشت. بزرگ­‌ترین ستاره­‌های عرصه‌­ی نمایشِ دنیا روی صحنه­‌ی این سالن هنرشون رو برای مردم به نمایش می‌گذاشتند.

از اون‌جایی که برنامه­‌های این سالن در طولِ شب برگزار می‌­شد و صدای موسیقی و خنده خیلی زیاد بود، خانواده­‌ی پُلی تصمیم گرفتن که روزها وقتی نمایشی برگزار نمی­‌شد بخوابن و در شب به کارهاشون برسن.

من مطمئنم که چندین سال زندگی کردن توی زیرزمینِ یک سالن نمایش، قطعا روی خانواده­‌ی پُلی تاثیرگذار بوده، چون همشون یک استعداد خاص داشتند و تبدیل به بازیگر، خواننده و شعبد‌‌ه‌­باز خیلی خوبی شده بودند. او‌ن‌­ها توی یکی از سالن‌های قدیمی، یک لُژِ خانوادگی داشتن که قبلا متعلق به خانوم کُرنِلیا بود و سال­‌ها بود که کسی ازش استفاده نمی‌کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
خر خاکی‌ها

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خرخاکی‌ها
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندهشقایق گیلانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
4500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خرخاکی‌ها

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خرخاکی‌ها

برای دریافت کتاب صوتی خرخاکی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.