معرفی و دانلود کتاب صوتی افسانه‌‌ی پاپانوئل

عکس جلد کتاب صوتی افسانه‌‌ی پاپانوئل
قیمت:
4000 تومان - 0.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی افسانه‌‌ی پاپانوئل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی افسانه‌‌ی پاپانوئل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی افسانه‌‌ی پاپانوئل

کتاب صوتی افسانه‌‌ی پاپانوئل اثر تری هوور، درباره‌ی شخصیت معروفی به نام بابانوئل است که در جاهای مختلف دنیا او را با اسم‌های مختلفی می‌شناسند.

به عنوان مثال در کشور انگلستان به بابانوئل؛ سَنتا کلاس (Santa Claus) پدر کریسمس می‌گویند و در فرانسه هم به پِغِ نوئل معروف است. بابانوئل یا پاپانوئل یک شخصیت تاریخی و داستانی در فرهنگ عامیانه کشورهای غربی و مسیحی است. نام بابانوئل با جشن کریسمس آمیخته شده‌ است.

بابا نوئل عمدتاً یک پیرمرد چاق با ریش سفید بلند و لباس قرمز است. معمولاً او یک کیسه پر از هدیه به همراه دارد که در روز کریسمس یا شب قبل از آن برای بچه‌ها می‌آورد. این باور وجود دارد که بابانوئل بچه‌ها را به دسته‌های خوب و بد تقسیم می‌کند و برای کودکانی که رفتار مناسبی در طول سال داشته باشند هدایایی می‌آورد.

پاپانوئل در یک جنگل تاریک و مرطوب که پر از درخت بود زندگی می‌کرد. پاپانوئل آنجا را از هرجایی بیشتر دوست داشت چون خیلی آرام و ساکت بود. او مشغول بررسی و مرتب کردن عروسک‌های کوچولوی چوبی بود و می‌خواست عروسک‌ها را در روز کریسمس به بچه‌ها هدیه بدهد اما یک‌دفعه چیزی را دید که تعجب کرد و…

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
9 دقیقه
داستان افسانه‌ی پاپانوئل

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی افسانه‌‌ی پاپانوئل
نویسنده
مترجممحمد طالشیان
گویندهمهرانه امروانی، محمد طالشیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
4000 ت - 0.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی افسانه‌‌ی پاپانوئل

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی افسانه‌‌ی پاپانوئل

برای دریافت کتاب صوتی افسانه‌‌ی پاپانوئل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.