معرفی و دانلود PDF کتاب جیبی قرابت معنایی - کنکوری

عکس جلد کتاب جیبی قرابت معنایی - کنکوری
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب جیبی قرابت معنایی - کنکوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب جیبی قرابت معنایی - کنکوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جیبی قرابت معنایی - کنکوری

یکی از مهم‌ترین دروسی که در کنکور و در میان همه رشته‌های تحصیلی اهمیت دارد،‌ تناسب مفهومی است. کتاب جیبی قرابت معنایی - کنکوری تالیف سعید بهابادی بهترین منبع دانش‌آموزان برای تقویت مهارت و دانش خود در زمینه قرابت معنایی و تناسب مفهومی است. این کتاب کم‌حجم اما کاربردی شما را برای شرکت در آزمون‌های آزمایشی و کنکور سراسری آماده خواهد کرد.

درباره کتاب جیبی قرابت معنایی - کنکوری

برای آنکه کنکور را به بهترین شکل ممکن پشت سر بگذارید و دروس مهم را با مهارت کافی بیاموزید،‌ باید به تمرین و تکرار روی آورید. کتاب جیبی قرابت معنایی - کنکوری ازجمله منابع بسیار خوب و کاربردی برای یادگیری و مرور مبحث قرابت معنایی است. با استفاده از این منبع از خواندن کتب درسی بی‌نیاز می‌شوید و می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیشترین میزان مباحث را بیاموزید و به خاطر بسپارید.

در این کتاب سه بخش مفهوم،‌ موشکافی مفهوم و تمرین را خواهید خواند که به شکل کاملا تخصصی و دقیق مهم‌ترین معانی و عبارات را از کتاب فارسی در سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم آورده است.

کتاب جیبی قرابت معنایی - کنکوری یکی از بهترین کتب همراه برای همه دانش‌آموزانی است که خودشان را برای شرکت در آزمون کنکور سراسری آماده می‌کنند.

کتاب جیبی قرابت معنایی – کنکوری برای چه کسانی مناسب است؟

همه دانش‌آموزان در تمام رشته‌های تحصیلی علوم انسانی،‌ ریاضی، تجربی و هنر مخاطبان این کتاب هستند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب جیبی قرابت معنایی - کنکوری
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۲۰
زبانفارسی
شابک978-600-230-309-9
موضوع کتابکتاب‌های کنکور کارشناسی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب جیبی قرابت معنایی - کنکوری

فاطمه الماس پور
۱۴۰۱/۵/۸
ی کتاب کوچیک و در عین حال کامل هست که نکات مهم رو گفته
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب جیبی قرابت معنایی - کنکوری

برای دریافت کتاب جیبی قرابت معنایی - کنکوری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.