معرفی و دانلود کتاب صوتی واگرز دم دراز

عکس جلد کتاب صوتی واگرز دم دراز
قیمت:
۴۵۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی واگرز دم دراز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی واگرز دم دراز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی واگرز دم دراز

کتاب صوتی واگرز دم دراز نوشته استیسی نیکاس، داستان دو برادری است که دوست دارند یک حیوان خانگی داشته باشند و روزی با یک حیوان عجیب روبه‌رو می‌شوند.

موضوع کتاب صوتی واگرز دم دراز چیست؟

مانی و مایکل دو برادرند که می‌خواهند یک حیوان خانگی بخرند. روزی با پدر و مادر خود راهی یک مغازه می‌شوند و در آنجا یک سگ را می‌بینند که دم درازی دارد. این دم بلند همیشه باعث دردسر بود. واگرز همیشه سعی می‌کرد که سگ خوبی باشد. وقتی مانی و مایکل خواستند واگرز را بغل کنند، دم درازش به بقیه توله‌سگ‌ها خورد و آن‌ها را به طرف‌های دیگر پرت کرد. آن‌ها واگرز را با خود به خانه بردند.

کتاب صوتی واگرز دم دراز برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر برای کودکان پیش‌دبستان و دبستانی بسیار جذاب و مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی واگرز دم دراز می‌شنویم:

مانی و مایکل عاشق واگرز دم دراز شده بودن و از مامان و باباشون خواهش کردن تا اون توله‌سگ رو به خونه ببرن. بالاخره اونا راضی شدن و قبول کردن تا واگرز مال اونا بشه. مگه یه دم بلند چقدر می‌تونه دردسرساز باشه؟

واگرز دوست خوبی برای اون خونواده شده بود. توی همه کارها با مانی و مایکل همراهی می‌کرد. حتی یک روز به مانی کمک کرد تا کیک درست کنه. زمان آشپزی همیشه کنار مانی بود و در آخر وقتی کیک حاضر می‌شد واگرز کمی از اونو مزه می‌کرد. کیک‌ها انقدر خوشمزه بودن که واگرز از رضایت دمش رو تکون می‌داد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
واگرز دم‌دراز

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی واگرز دم دراز
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهسارا کمال
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۴۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی واگرز دم دراز

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی واگرز دم دراز

برای دریافت کتاب صوتی واگرز دم دراز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.