معرفی و دانلود کتاب صوتی روباه و خرس در دامنه‌های شمالی

عکس جلد کتاب صوتی روباه و خرس در دامنه‌های شمالی
قیمت:
8500 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روباه و خرس در دامنه‌های شمالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روباه و خرس در دامنه‌های شمالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی روباه و خرس در دامنه‌های شمالی

کتاب صوتی روباه و خرس در دامنه‌های شمالی نوشتهٔ اولا ساینیو داستان شگفت‌انگیز خرس قهوه‌ای را تعریف می‌کند که در یک روز سرد زمستانی تصمیم به ماهی‌گیری می‌گیرد. اما متاسفانه آب دریاچه هنوز یخ نزده و او دوست دارد با دریل یخ‌ها را سوراخ کند تا به ماهی‌ها برسد.

موضوع کتاب صوتی روباه و خرس در دامنه‌های شمالی چیست؟

یکی از روزهای سرد فصل زمستان، یک خرس قهوه‌ای در یک جنگل زندگی می‌کرد. یکی از روزها که او خیلی گرسنه شده بود، وسایلش را برداشت تا به دریاچه برود و ماهی بگیرد. خرس قهوه‌ای هرچیزی را که برای ماهی‌گیری در یخ لازم بود، برداشت و به سمت دریاچه رفت. اما وقتی به آن‌جا رسید، متوجه شد که به دلیل بارش باران، آب دریاچه هنوز یخ نبسته است.

خرس قهوه‌ای که خیلی از این بابت ناراحت بود، با ناراحتی گوشه‌ای نشست و به دست‌هایش خیره شد. در این میان دوستش که روباه کوچولو به آن‌جا آمد و با دیدن ناراحتی او تصمیم گرفت به دوستش کمک کند؛ بنابراین به او پیشنهاد داد تا به قطب شمال بروند تا بتوانند از دریاچه‌های یخی و پر از برف ماهی بگیرند. آن‌ها در آخر برف را پیدا می‌کنند اما با یک غافلگیری مواجه می‌شوند...

ولا ساینیو (Ulla Sainio) در کتاب روباه و خرس در دامنه‌های شمالی (Bear and Fox: The Northern Trail) داستانی جذاب و شگفت انگیز تعریف می‌کند و در آن درباره دوستی و دنبال کردن رویاها به کودکان می‌آموزد.

کتاب صوتی روباه و خرس در دامنه‌های شمالی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند، مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی روباه و خرس در دامنه‌های شمالی می‌شنویم:

خلاصه، رفتن و رفتن و رفتن تا به جنگلی رسیدن که پوشیده از برف بود. اما از اونجاییکه مسیر زیادی رو بدون استراحت طی کرده بودن، تصمیم گرفتن برای مدت کوتاهی زیر یک درخت استراحت کنن. کمی که گذشت ناگهان برف شروع به باریدن کرد... خرس قهوه‌ای که با دیدن این صحنه به شدت هیجان زده شده بود، درحالیکه دور خودش می‌چرخید گفت: «داره برف میاد... برف!»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
13 دقیقه
خرس و روباه در دامنه‌های شمالی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی روباه و خرس در دامنه‌های شمالی
نویسنده
مترجمشیوا شاکری
گویندهشیوا شاکری، عارف امیری، محمد طالشیان، نرگس داغمه چی، شهربانو حسینی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
8500 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی روباه و خرس در دامنه‌های شمالی

برای دریافت کتاب صوتی روباه و خرس در دامنه‌های شمالی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.