معرفی و دانلود PDF کتاب کودک سالم: شاهزاده خانم شیشه‌ای

عکس جلد کتاب کودک سالم: شاهزاده خانم شیشه‌ای
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کودک سالم: شاهزاده خانم شیشه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کودک سالم: شاهزاده خانم شیشه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کودک سالم: شاهزاده خانم شیشه‌ای

کتاب کودک سالم: شاهزاده خانم شیشه‌ای، قصه‌ی شاهزاده خانمی را روایت می‌کند که مانند بسیاری از شاهزادگان افسانه‌ها، درون قصری اسیر شده است. او در قلعه‌ای شیشه‌ای و دور از دسترس دیگران زندگی می‌کند. درختان بامبو که اطراف این قصر را محاصره کرده‌اند به او اجازه‌ی خروج نمی‌دهند.

موضوع کتاب شاهزاده خانم شیشه‌ای چیست:

روزی روزگاری قصری شیشه‌ای در دل جنگلی سرسبز قرار داشت و شاهزاده خانمی بسیار زیبا در آن روزگار می‌گذراند. او در این قصر اسیر بود و نمی‌توانست خارج شود و کاری جز دعا کردن از دستش برنمی‌آمد. بامبوهای غول‌پیکر راه خروجی را بسته بودند اما دوست شاهزاده که یک پری بود موفق به فرار می‌شود و... .

کتاب شاهزاده خانم شیشه‌ای مناسب چه کسانی است:

داستان جذاب و خواندنی شاهزاده خانم شیشه‌ای (Glassy princess) به کودکان درس امید و شجاعت می‌دهد و برای دبستانی‌ها بسیار لذت‌بخش خواهد بود.

در بخشی از کتاب شاهزاده خانم شیشه‌ای می‌خوانیم:

روزی پری کوچکی که دوست شاهزاده خانم بود، توانست از قلعه فرار کند. پری هم مثل شاهزاده خانم در قلعه زندانی شده بود. او به سختی از میان بامبوها پرواز کرد و از قلعه بیرون رفت.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کودک سالم: شاهزاده خانم شیشه‌ای
نویسنده
مترجمناهید رحیمی
ناشر چاپیانتشارات دادجو
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۶
زبانفارسی
شابک978-622-6210-24-9
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب کودک سالم: شاهزاده خانم شیشه‌ای

برای دریافت کتاب کودک سالم: شاهزاده خانم شیشه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.