معرفی و دانلود کتاب صوتی پازل موفقیت نوجوانان: راهنمای کاربردی و بومی برای موفقیت نوجوانان

عکس جلد کتاب صوتی پازل موفقیت نوجوانان: راهنمای کاربردی و بومی برای موفقیت نوجوانان
قیمت:
۵۰۰۰۰ تومان - 9.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پازل موفقیت نوجوانان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پازل موفقیت نوجوانان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پازل موفقیت نوجوانان: راهنمای کاربردی و بومی برای موفقیت نوجوانان

کتاب صوتی پازل موفقیت نوجوانان نوشتهٔ سمیه سادات مهدوی و محمد ترکمان، به نوجوانان یاد می‌دهد که برای تکمیل پازل موفقیت زندگی‌شان چه باید کنند. مطالبی که در این کتاب مفید ارائه می‌شود در مدرسه یا جای دیگری اشاره نمی‌شوند و مهم‌ترین چیزهایی هستند که نوجوانان برای زندگی شاد و موفق به آن‌ها نیاز دارند.

درباره کتاب صوتی پازل موفقیت نوجوانان:

محمد ترکمان، دکترای تخصصی روان‌شناسی و مشاوره و روان‌درمانگر کودک و نوجوان و سمیه سادات مهدوی، دکترای علوم ارتباطات و مدرس مهارت‌های فن بیان و سخنوری در مجموعه کتاب‌های پازل موفقیت نوجوانان راهنمایی کاربردی برای موفقیت نوجوانان تهیه کرده‌اند. این مجموعه در سه جلد مطالعه، کتاب کار و کتاب مدرس توسط نویسندگان عرضه شده است. کتاب حاضر «کتاب مطالعه» از این مجموعه است.

نویسندگان این کتاب عقیده دارند که زندگی به یک پازل شبیه است. درست همان‌طور که باید قطعات پازل را باظرافت و دقت کنار هم چید، در زندگی نیز باید با افزایش مهارت‌های مختلف و دانش، نقشه‌ای کلی چید تا به همه اهدافی که در نظر داریم برسیم. همانطور که می‌دانید نوجوانان در یک مقطعی از زندگی خود دچار بحران هویت می‌شوند و در تلاش‌اند تا ابزارهای لازم برای رسیدن به موفقیت را پیدا کنند.

سؤالی که ممکن است برای نوجوانان در این مقطع مهم زمانی پیش بیاید این است که چطور می‌توان پازل موفقیت زندگی را کامل کرد؟ آن‌ها در پی راهی هستند که بتوانند این دوران را به بهترین نحو سپری کنند و مسیر زندگی سعادتمندانه خود را هموار سازند. مهارت‌ها و تمرین‌هایی که در این کتاب ارائه شده‌اند، بسیار کاربردی و مهم هستند و با انجام آن‌ها نوجوانان می‌توانند خود را برای یک زندگی شاد و موفق آماده کنند.

کتاب پازل موفقیت نوجوانان به شکل داستانی ارائه شده و در قدم اول مخاطب را با دوره نوجوانی آشنا می‌کند و پس از آن درمورد تغییراتی که هنگام رشد رخ می‌دهد، صحبت می‌کند. در بخش‌های بعد می‌توانید درمورد رازهای موفقیت نوجوانان، نحوه رسیدن به خودآگاهی، افزایش اعتمادبه‌نفس، چگونگی کنترل خشم، مقابله با استرس، نحوه ایجاد ارتباط مؤثر و تصمیم‌گیری‌های مهم زندگی یاد بگیرید.

کتاب صوتی پازل موفقیت نوجوانان مناسب چه کسانی است؟

تمامی نوجوانان و والدینی که قصد دارند مسیر موفقیت را در زندگی خود هموار سازند، می‌توانند از آموزه‌های این کتاب بهره‌مند شوند.

در بخشی از کتاب صوتی پازل موفقیت نوجوانان می‌شنویم:

جلسهٔ دیگری از راه رسید. بچه‌ها بعد از چند جلسه ارتباط صمیمانه‌ای با یکدیگر پیدا کرده بودند. بعد از آمدن بچه‌ها و سلام و احوالپرسی، آقای دکتر گفت: «بچه‌ها این جلسه می‌خوایم راجع به ارتباط با جنس مخالف صحبت کنیم. آیا قراره ما با همه دوست بشیم؟ بچه‌ها سوالی که خیلی از نوجوونا می‌پرسن اینه که آیا باید با همه دوست بشیم و همه رو دوست داشته باشیم؟ نظر شما چیه؟»

فاطمه گفت: «به نظر من نمیشه با همه دوست شد. چون بعضی افراد خلافکار هم هستند که متاسفانه همون اول نمی‌شناسیم و نمی‌دونیم که چه برخوردی با اونا داشته باشیم.»

آقای دکتر گفت: «بچه‌ها فرض کنید که مادرتون می‌خواد غذا درست کنه. به نظر شما آب بهتره یا روغن؟»

سکوت کلاس را فراگرفت و سپس اکثر بچه‌ها گفتند: «هردو لازمه که غذا درست بشه. پس هم آب خوبه هم روغن.»

آقای دکتر دو عدد لیوان آورد که در یکی آب بود و در دیگری روغن. پرسید: «اگه این دو مایع با هم مخلوط بشن چه اتفاقی میوفته؟»

فرشید گفت: «اتفاق خاصی نمیوفته. با هم قاطی میشن.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
مقدمه
۹ دقیقه
سخنی با والدین
۱۶ دقیقه
بخش اول: آشنایی با نوجوانی
۵۰ دقیقه
بخش دوم: رشد و تغییرات اساسی در نوجوانان
۲۷ دقیقه
بخش سوم: رازهای موفقیت نوجوانان
۲۷ دقیقه
بخش چهارم: خودآگاهی
۱۵ دقیقه
بخش پنجم: اعتمادبه‌نفس
۴۴ دقیقه
بخش ششم: ارتباط و ارتباط موثر
۳۸ دقیقه
بخش هفتم: ارتباط با جنس مخالف
۲۳ دقیقه
بخش هشتم: جرئت‌ورزی
۲۹ دقیقه
بخش نهم: حل مسئله
۲۵ دقیقه
بخش دهم: تصمیم‌گیری
۳۰ دقیقه
بخش یازدهم: مدیریت خشم
۲۸ دقیقه
بخش دوازدهم: استرس
۵۲ دقیقه
بخش سیزدهم: خلاقیت
۲۴ دقیقه
بخش چهاردهم: تفکر نقادانه
۲۱ دقیقه
بخش پانزدهم: تاب‌آوری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پازل موفقیت نوجوانان: راهنمای کاربردی و بومی برای موفقیت نوجوانان
نویسنده،
گویندهواحد اجاقی
ناشر چاپیانتشارات سخنوران
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۴۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های روانشناسی کودک و نوجوان
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰۰ ت - 9.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پازل موفقیت نوجوانان

عادل آتشین
۱۴۰۱/۳/۳۱
در این زمینه کتابی کامل و کاربردی و برای هر خانواده که در ان نوجوان در حال رشد دارن همانند وجود قرآن در خانه، وجود این کتاب و بکارگیری اون الزامیست،،،
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پازل موفقیت نوجوانان

برای دریافت کتاب صوتی پازل موفقیت نوجوانان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.