معرفی و دانلود رایگان کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1

عکس جلد کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1

کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1 تتالیف و گرآوری محمودرضا ولی خانی، حاوی تلفظ صحیح کلمات "واژه‌نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1" است که در کتابراه منتشر شده است.

کتاب صوتی واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1 در کنار کتاب‌های آموزشی MENSCHEN و برای درک بهتر و بهینه‌تر این کتاب‌ها استفاده می‌شود. در این واژه نامه کلیه لغات جدید (کتاب اصلی و کارِ) کتاب‌های آموزشی MENSCHEN مقاطع B1. 1 و B1. 2 (مجموعاً B1) به صورت درس به درس ارائه شده است.

این واژه‌‌نامه 2000 لغت (مدخل) را دربردارد که در کنار آن اسامی، جنسیت و حالت جمع نیز ارائه شده‌ است.

زبان آلمانی در اغلب دوره‌ها به صورت یک زبانه آموزش داده می‌شود و مدرس تنها به زبان آلمانی آموزش می‌دهد. در این کلاس‌ها زبان‌آموزان معمولاً اجازه پرسش کردن و صحبت کردن به زبان مادری ندارند. این امر باعث می‌شود که زبان‌آموز از درک صحیح بسیاری از لغاتی که مدرس توضیح می‌دهد محروم بماند. از این رو این واژه‌نامه تألیف گردیده است.

همچنین زبان‌آموزان در جستجوی معنی یک لغت در دیکشنری‌های متداول معمولاً با معانی بسیاری مواجه می‌شوند و در یافتن معنی دقیق کلمه در متن کتاب دچار سردرگمی می‌شوند، ولی با در دست داشتن واژه‌نامه آلمانی - فارسی MENSCHEN B1 با صرفه‌جویی در زمان و انرژی، سریع‌تر، دقیق‌تر و مطمئن‌تر به معانی لغات جدید پی می‌برند.

واژه‌ نامه آلمانی - فارسی MENSCHEN B1 در کنار کتاب‌های «دستور زبان آلمانی مختص کتاب MENSCHEN B1» و «کتاب کار دستور زبان MENSCHEN B1» به همراه متون درک مفهومی صوتی و کتبی کتاب‌های آموزشی MENSCHEN Kursbuch مقطع B1 بستری را فراهم کرده است که یک زبان‌آموز مستعد بتواند به تنهایی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در یادگیری زبان آلمانی داشته باشد. این ترکیب می‌تواند برای کسانی که در مناطق دوردست به استاد زبان آلمانی دسترسی ندارند به بهترین نحو کمک کننده باشد.

برای کسانی که دوره‌ی A2 را به پایان رسانیده‌اند واژه‌نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1 در کنار واژه‌نامه‌های MENSCHEN مقاطع A1 و A2 منبعی مطمئن برای دوره‌ی «لغات» آزمون گوته مقطع B1 است.

این واژه‌نامه در کنار کتاب «دستور زبان آلمانی MENSCHEN B1 و «کتاب کار دستور زبان MENSCHEN B1»، کتاب «10 نمونه آزمون گوته مقطع B1» و متون صوتی و کتبی کتاب‌های آموزشی Kursbuch MENSCHEN بستری محکم و قابل اطمینان برای قبولی در آزمون گوته مقطع B1 ایجاد کرده‌ است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲ دقیقه
درس 1
۳ دقیقه
درس 2
۸ دقیقه
درس 3
۲ دقیقه
درس 4
۲ دقیقه
درس 5
۸ دقیقه
درس 6
۲ دقیقه
درس 7
۲ دقیقه
درس 8
۷ دقیقه
درس 9
۲ دقیقه
درس 10
۲ دقیقه
درس 11
۴ دقیقه
درس 12
۲ دقیقه
درس 13
۴ دقیقه
درس 14
۸ دقیقه
درس 15
۲ دقیقه
درس 16
۳ دقیقه
درس 17
۹ دقیقه
درس 18
۲ دقیقه
درس 19
۳ دقیقه
درس 20
۶ دقیقه
درس 21
۴ دقیقه
درس 22
۳ دقیقه
درس 23
۶ دقیقه
درس 24

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1
نویسنده
ناشر صوتیانتشارات راین
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۴ دقیقه
زبانآلمانی
موضوع کتابکتاب صوتی آموزش زبان، کتاب‌های آموزش زبان آلمانی
قیمت نسخه صوتی
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1

Fateme Ahmdi
۱۳۹۹/۱۲/۹
این نسخه‌ی صوتی در واقع مکمل نسخه‌ی اصلی کتاب واژنامه‌ی المانی به فارسیِ، چون نسخه‌ی صوتی فقط تلفظ کلمات رو داره ولی معنی کلمات رو نمیگه اصلا و این عملا بی فایدش میکنه پس بهتره اول نسخه‌ی اصلی کتاب و بعد نسخه‌ی صوتی رو دانلود کنید که در کنار دیدن و خواندن کتاب تلفظ درستش رو هم یاد بگیرید
mona golestani
۱۳۹۸/۹/۷
ای کاش همزمان هم میشد کلمه رو دید و هم تلفظ رو شنید
فاطمه نوحی
۱۴۰۱/۳/۱۲
بنظر من اگر آقای ولیخانی لطف می‌کردن و آرومتر لغاتو می‌خوندن بهتربود. یعنی با فاصله. تا بتونیم فکر کنیم و معنی فارسیش یادمون بیاد. البته من از خودم ویس ضبط می‌کنم و گاهی با ویسهای خودم تمرین می‌کنم. ویس ایشون بیشتر برای یادگرفتن صحیح تلفظ خوبه. بازم ممنون
Gisoo Bahman
۱۳۹۹/۱/۱۷
کاشکی میشد کلمه رو هم زمان دید
خب ما دانلود کردیم ک هم با کلمه آشنا بشیم هم تلفظ
این برای کسایکه ک کتاب و دارن، اما همراه کتاب سی دی هست دیگه، و کلمه رو چرا یکبار میگفت و رد میشد لااقل سه بار باید تاکید بشه
در کل ممنون
قاسم زرنوشه فراهانی
۱۳۹۹/۱/۱۰
بهتر بود معنی لغات بعد تلفظ آلمانی تکرار میشد که بشه با چندین بار گوش کردن، واژهارو به خاطر سپرد. برای زبان آموزهایی تو این سطح تغریبا اصلا کاربردی نداره چون کمتر کسی هست که به این سطح رسیده باشه و نتونه با نگاه کردن به واژه اونو تلفظ کنه
سعیده دانا
۱۳۹۸/۱۰/۸
خوب میشد اگه ترجمه فارسی هم در ادامه کلمه گفته میشد
افشین
۱۴۰۱/۳/۲۲
تلفظ درست واژگان کتاب منشن در سطح B1 همانند دیگر سطوح بسیار حیاتیست، جمع آوری درس به درس واژگان با تلفظ درستشون، در یکجا، کمک شایانی به زبان آموزان این متد، بویژه در بخش گفتگو میکنه!
Sadaf Akhlaghi
۱۴۰۱/۳/۴
بی نظیر
مکمل خیلی عالی کنار کتب آموزشی دیگه ‌ای که جناب ولی خانی ترجمه کردند هست
خیلی راحت و آسان یادمیگیرید
به جرات میتونم بگم از کلاس‌های آنلاین صد درصد بهتره
و تلفظ‌ها کاملا واضح اند
mohammad falavarjani
۱۳۹۸/۱۲/۲
اخه باهوش فکرشو نکردی این کلمات بدون معنیشون به فارسی به چه دردی میخورن
فاطمه حسنلو
۱۳۹۸/۹/۲۱
خیلی خوبه، کاش میشد کلمه‌ها رو هم دید
زری عرب
۱۴۰۱/۶/۱۰
از آقای ولیخانی ممنونم، من آلمانی رو خودخوان با کتاب‌های ایشون یاد گرفتم، و خیلی کتاباشون کاربردی و کاردرست هست، هزاربار ممنون
Mohammadjavad Lotfi
۱۳۹۹/۱۰/۸
من از وقتی این کتابو خوندم کلی از واژه انگلیسی یاد گرفتم من عاشق انگایسی‌ام ممنون از کتابراه بابت این کتاب خوبش
pari sepehry
۱۴۰۰/۱/۵
دوست نداشتم‌
چون با صوت نمیشه کامل یاد گرفت. المانی نوشتار هم اهمیت داره و تلفظ هارو باید درست ادا کنه
زهرا سلیمانی
۱۳۹۹/۴/۲۲
چرا معنی نداره آخه من چطوری یاد بگیرم😿😿
Mohammad Ahmadnezhad
۱۳۹۹/۴/۷
چرا ترجمه لغات رو نگفتین به همراه تلفظ هر لغت؟ ⌚
مشاهده همه نظرات ۶۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1

برای دریافت کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.