معرفی و دانلود کتاب صوتی کلید موفقیت‌های استثنایی

عکس جلد کتاب صوتی کلید موفقیت‌های استثنایی
قیمت:
۳۸۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کلید موفقیت‌های استثنایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کلید موفقیت‌های استثنایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کلید موفقیت‌های استثنایی

لری آیورسان در کتاب صوتی کلید موفقیت‌های استثنایی، راهبرد‌هایی را برای ارتباط بهتر و موفقیت به شما می‌آموزد که می‌توانید همین حالا آن‌ها را به کار ببندید و درهای بستۀ پیش رویتان را باز و تغییرات شگرفی در زندگی شخصی و شغلی خود ایجاد کنید.

دربارۀ کتاب صوتی کلید موفقیت‌های استثنایی:

آیورسان در این کتاب به هدایت شما از طریق آموزش مهارت‌هایی در جهت بهبود شخصیت‌تان می‌پردازد. او به شما کمک می‌کند و راهکارهایی برای کنترل ذهن و زندگی‌تان ازائه می‌دهد.

در این کتاب هشت راز موفقیت برای دستیابی به مراحل بالاتر در زندگی‌تان را می‌آموزید که موجب می‌شوند از یک فرد معمولی و متوسط به بهترین فرد برای انجام دادن کاری که انتخاب کرده‌اید تبدیل شوید.

با کلیدی که شما در این کتاب صوتی می‌یابید می‌توانید درهای موفقیت‌های بیشتر در زندگی را به روی خود باز کنید. این اثر مهارت‌هایی را به شما آموزش می‌دهد که بتوانید از طریق آن‌ها در حوزۀ مالی، سلامتی، به وجود آوردن ارتباطات قوی و دستیابی به اهداف مهم پیشرفت‌های قابل توجهی داشته باشید.

کتاب صوتی کلید موفقیت‌های استثنایی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر برای پیش رفتن و حرکت به جلو به انگیزه نیاز دارید و می‌خواهید به هدف‌هایی که برای خود تعیین کرده‌اید هر چه سریع‌تر دست پیدا کنید، این کتاب برای شماست.

در بخشی از کتاب صوتی کلید موفقیت‌های استثنایی می‌شنویم:

یک راه دیگر برای ایده پیدا کردن این است که سؤال بپرسید. هر چه سؤالات بیشتری بپرسید، بیشتر یاد می‌گیرید. یک راه دیگر برای ایده‌پردازی حل مسئله است. به خودتان بگویید «خب این جوری کار می‌کنه اما اگه یه مشکلی پیش بیاد چی می‌شه؟ اگه اون جوری که باید، کار نکنه برای چی کار کنم؟» حل مسئله. با این روش فکرتان به کار می‌افتد. با افراد مختلف حرف می‌زنید. دنبالش می‌روید. مطالعه می‌کنید. در مورد راه‌های ممکن فکر می‌کنید تا بتوانید آن مشکلی که در ذهن‌تان دارید حل کنید.

یک راه دیگر برای ایده‌پردازی این است که با افراد، مفاهیم، ماشین‌آلات ارتباط برقرار کنید. هر چه بیشتر با اطرافیانتان ارتباط برقرار کنید وقت بیشتری هم برای تفکر دربارۀ چیزهای مختلف صرف می‌کنید. هر چه زمان بیشتری برای صحبت، تفکر، حل مسئله و ارتباط در این جهان صرف کنید ایده‌های بیشتری در مورد کارهایی که باید انجام بدهید و نحوۀ انجامشان به ذهن‌تان می‌رسد.

از استراتژی‌های افراد فوق موفق، پشتکار است. ممکن است کارهایی را خیلی خوب انجام ندهید. شاید کارها آن گونه که می‌خواهید پیش نرود. شاید خراب‌کاری کنید اما باز هم باید ادامه بدهید.

محققان دانشگاه آکسفورد می‌گویند یک آدم به طور متوسط هر روز هشت تا ده بار اشتباه می‌کند. حتی اگر به طور منظم انقدر اشتباه نمی‌کنید باز هم در برنامه‌هایتان به آن دقت کنید. این در ذات بشریت است چون معنایش این نیست که شکست خوردید، می‌دانید شکست این است که متوقف شوید پس باید ادامه بدهید. پشتکار داشته باشید. به جلو حرکت کنید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۷ دقیقه
قسمت اول
۵ دقیقه
قسمت دوم
۵ دقیقه
قسمت سوم
۹ دقیقه
قسمت چهارم
۷ دقیقه
قسمت پنجم
۷ دقیقه
قسمت ششم
۷ دقیقه
قسمت هفتم
۷ دقیقه
قسمت هشتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کلید موفقیت‌های استثنایی
نویسنده
مترجمسپیده حاتمی
گویندهبهنام قربانی
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۸۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کلید موفقیت‌های استثنایی

میثم محمد حسینی
۱۴۰۰/۴/۱۸
چیز خوبی ازش نفهمیدم فقط چیز‌های تکراری
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کلید موفقیت‌های استثنایی

برای دریافت کتاب صوتی کلید موفقیت‌های استثنایی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.