معرفی و دانلود کتاب صوتی تمام آنچه هرگز به تو نگفتم

عکس جلد کتاب صوتی تمام آنچه هرگز به تو نگفتم
قیمت:
۳۸۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تمام آنچه هرگز به تو نگفتم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تمام آنچه هرگز به تو نگفتم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تمام آنچه هرگز به تو نگفتم

کتاب صوتی تمام آنچه هرگز به تو نگفتم روایتی است از انتظارات برآورده نشده که چیزی جز درد برای صاحبان خود به همراه ندارند... این اثر پرفروش نیویورک‌تایمز که نامزد جایزه‌ی گودریدز نیز شده است، برای سلست اینگ افتخارات بسیاری را به همراه آورده و به دلیل نمایش مشکلات مهاجرین تحسین شده است. این کتاب سرگذشت خانواده‌ای را روایت می‌کند که فرزندشان را در یک حادثه از دست می‌دهند و بعد از آن هرگز به وضعیت قبل برنمی‌گردند...

درباره‌ی کتاب صوتی تمام آنچه هرگز به تو نگفتم

سال 1977 میلادی، آمریکا. خانواده‌ی لی ترسیده و نگران منتظر یافتن خبری از دختر گمشده‌شان هستند. لیدیا، دختر وسط خانواده که با چشم‌های آبی‌اش از ژنتیک آسیایی‌اش سرپیچی کرده و فرزند محبوب پدر و مادرش بود ساعت‌هاست که به خانه برنگشته است. در دبیرستانی شلوغ که نوجوان‌هایش مدام حاشیه می‌آفرینند و با قانون‌شکنی‌های خود خبرساز می‌شوند، لیدیا آخرین فردی بود که انتظار می‌رفت یک روز از خانه فرار کند یا ناپدید شود. اما زندگی قابل پیش‌بینی نیست و سلست اینگ در کتاب صوتی تمام آنچه هرگز به تو نگفتم (Everything I Never Told You) نشان می‌دهد که زندگی می‌تواند حتی از ترسناک‌ترین کابوس‌های ما بی‌رحم‌تر باشد.

شاید تصور کنید این رمان یک داستان جنایی ساده درباره‌ی دختر ساده و درس‌خوانی است که روزی گم می‌شود و خب، گمشده یا پیدا می‌شود یا نمی‌شود! اما داستان مبهوت‌کننده‌ی سلست اینگ روایتی خطی نیست که بتوان آن را به راحتی در دسته‌ی خاصی قرار داد. این کتاب برنده‌ی جایزه و تحسین شده، شاهکاری است از روابط میان آدم‌ها، به خصوص افرادی که عضوی از یک خانواده هستند و به دست تقدیر، در کنار هم قرار گرفته‌اند.

هر خانواده‌ای دارای رازهای سیاهی است که هیچ کس درباره‌ی آن‌ها حرف نمی‌زند. ممکن است مادر فرد خودخواهی باشد که همه‌ی دارایی خانواده را برای خودنمایی از دست بدهد، شاید پدر مدت‌هاست که با همسر دیگری زندگی می‌کند یا بعید نیست فرزند آن‌ها به راحتی والدین خود را با خشونت جسمی و کلامی آزار دهد! اما خانواده‌ای که در کتاب صوتی تمام آنچه هرگز به تو نگفتم با آن‌ها آشنا می‌شویم، شرایطی خاص دارند که همه‌ی مشکلات معمولی را پیچیده‌تر می‌کند: اختلاف نژادی.

ازدواج جیمز با اصالتی چینی و مریلین آمریکایی از آغاز همراه با مخالفت و ناراحتی بود. در جامعه‌ای که نگاه خوبی نسبت به چشم بادامی‌ها ندارد این زوج نامتناسب نگاه‌های خیره‌ی فراوانی را تحمل کردند، اما آتش عشق معمولا بر فشارهای بیرونی می‌چربد و این زوج جوان با اصرار زندگی مشترک خود را شروع و ادامه دادند. آن‌ها از همه‌ی موانعی که انتظارشان را می‌کشند آگاه بودند، اما شاید بیش از حد به آینده‌ی فرزندانشان در جامعه‌ی آمریکایی خوش‌بین بودند. زندگی با افرادی که نقص‌های خود را نمی‌بینند مهربان نیست و در روایت تکان‌دهنده‌ی کتاب صوتی تمام آنچه هرگز به تو نگفتم، این فرزندان هستند که باید تاوان اشتباهات والدین خود را پس بدهند...

افتخارات کتاب صوتی تمام آنچه هرگز به تو نگفتم

- کتاب سال آمازون
- پرفروش نیویورک تایمز
- نامزد جایزه‌ی گودریدز
- برنده‌ی جایزه‌ی کتاب ماساچوست
- نامزد جایزه‌ی CWA New Blood Dagger
- نامزده جایزه‌ی Prix Relay des Voyageurs
- برنده‌ی جایزه‌ی ALA Alex

نکوداشت‌های کتاب صوتی تمام آنچه هرگز به تو نگفتم

- ممتاز و تأثیرگذار. (Los Angeles Times)
- تأملی دقیق در عواطفی چون نومیدی و اندوه. (Boston Globe)
- در عین لطافت از بی‌رحمی‌ای خاص آکنده است. (Jesmyn Ward)

کتاب صوتی تمام آنچه هرگز به تو نگفتم مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به ادبیات روز جهان در کنار دوست‌داران داستان‌های معمایی و رازآلود، اصلی‌ترین مخاطبان این شاهکار شنیدنی‌اند.

با سلست اینگ بیشتر آشنا شویم

سلست اینگ (Celeste Ng) نویسنده‌ی اهل آمریکا است که اصالتی چینی دارد. او بر خلاف خانواده‌ی خود علاقه‌ی بسیاری به هنر و ادبیات داشت و از سن کم به حوزه نویسندگی وارد شد. از اینگ تا کنون دو رمان و تعدادی داستان کوتاه منتشر شده که به زبان فارسی نیز ترجمه شده‌اند. اثر دیگر او «همه‌جا آتش‌های خُرد» نام دارد.

در بخشی از کتاب صوتی تمام آنچه هرگز به تو نگفتم می‌شنویم

پلیس بهشان می‌گوید که نوجوانان زیادی بی‌خبر از خانه می‌روند. آن‌ها می‌گویند اغلب اوقات دخترها از دست والدین‌شان عصبانی است و پدر و مادرها اصلا روح‌شان هم خبر ندارد. نات آن‌ها را که دارند توی اتاق خواهرش می‌چرخند تماشا می‌کند. او منتظر دیدن پودر تالک و برس‌های ساخته شده از پر، سگ‌های جست‌وجوگر و ذره بین‌های بزرگ است. در حالی‌که پلیس‌ها فقط نگاه می‌کنند: به پوسترهای دیوار بالای میز لیدیا، به کفش‌های روی زمین، به کوله‌پشتی نیمه‌باز. سپس پلیس جوان‌تر کف دستش را روی در صورتی گرد شیشه‌ی عطر لیدیا می‌گذارد، انگار با دستش سر کودکی را بادکش می‌کند. پلیس مسن به‌شان می‌گوید در اغلب موارد دخترهای گمشده ظرف بیست و چهار ساعت حالشان بهتر می‌شود و با پای خودشان به خانه برمی‌گردند. نات می‌گوید: «این یعنی چی؟ اغلب؟ این یعنی چی؟»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶۱ دقیقه
فصل اول
۷۵ دقیقه
فصل دوم
۴۷ دقیقه
فصل سوم
۵۹ دقیقه
فصل چهارم
۵۱ دقیقه
فصل پنجم
۸۶ دقیقه
فصل ششم
۹۰ دقیقه
فصل هفتم
۵۳ دقیقه
فصل هشتم
۵۶ دقیقه
فصل نهم
۳۱ دقیقه
فصل دهم
۵۵ دقیقه
فصل یازدهم
۳۹ دقیقه
فصل دوازدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تمام آنچه هرگز به تو نگفتم
نویسنده
مترجممرضیه خسروی
گویندهتایماز رضوانی
ناشر چاپیانتشارات کتاب کوله پشتی
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ ساعت و ۴۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۳۸۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تمام آنچه هرگز به تو نگفتم

برای دریافت کتاب صوتی تمام آنچه هرگز به تو نگفتم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.