معرفی و دانلود کتاب صوتی هدیه آقای لاک پشت

عکس جلد کتاب صوتی هدیه آقای لاک پشت
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هدیه آقای لاک پشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هدیه آقای لاک پشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هدیه آقای لاک پشت

کتاب صوتی هدیه آقای لاک پشت نوشته‌ی لاری دان، درباره‌ی حیوانات جنگلی است که به دنبال راه چاره‌ای هستند تا جنگل از حالت خشکی دربیاید، زیرا سال‌هاست در آن‌جا باران نیامده است.

موضوع کتاب صوتی هدیه آقای لاک پشت (The Tortoise's Gift) چیست؟

در کشور زامبیا سال‌ها باران نیامده بود و هوا بسیار گرم بود. رودهای این سرزمین خشک شده بود، دیگر هیچ گلی رشد نمی‌کرد و حیوانات گرسنه و تشنه بودند. خرگوشِ پیرِ، قصه‌هایی درباره‌ی درختی شگفت‌انگیز وسط جنگل شنیده بود. او به تمام حیوانات گفت که زمانی که باران بیاید، در این درخت گیاهی به سرعت رشد می­‌کند و میوه‌­ی مورد علاقه­‌ی تمام حیوان­ات را می‌توان از آن چید.

حیوانات پس از شنیدن این خبر به آن‌جا رفتند و درخت عجیب را دیدند. اما آن گیاه هیچ شباهتی به درخت کاج یا درخت موز نداشت. حیوان‌ها نمی‌دانستند که این گیاه چه گیاهی است. آن‌ها حدس زدند که شاید همان درخت منحصر به فردی است که خرگوش درباره‌ی آن صحبت کرده بود. اما آن گیاه بسیار ضعیف بود و تا باران بعدی نمی‌توانست میوه بدهد، آن هم میوه‌ی کل حیوانات را. آن‌ها حالا باید چه کاری انجام بدهند؟

کتاب صوتی هدیه آقای لاک پشت مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب است. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان با داستان‌هایی جذاب و هیجان‌انگیز درباره‌ی حیوانات آشنا بشوند، این کتاب به آن‌ها پیشنهاد می‌شود.

کودکان پس از شنیدن این کتاب صوتی یاد می‌گیرند که نسبت به محیط‌ زیست، مصرف آب و خشکسالی بی‌تفاوت نباشند و در صورت امکان راه چاره‌ای در هنگام مواجه شدن با این مشکلات پیدا کنند.

در قسمتی از کتاب صوتی هدیه آقای لاک پشت می‌شنویم:

اون از کار شجاعانه‌ای که کرده بود به خودش افتخار می‌کرد. همش به این فکر می‌کرد که مثل یک قهرمان معروفه و وقتی برگرده میتونه میوه‌ی مورد علاقش رو بخوره. خیلی خوشحال و راضی بود، تصمیم گرفت کنار صخره‌ی قرمز استراحت کنه. کمی بعد، احساس کرد که پشتش خیلی میخاره، پس پشتش رو به اون صخره سابید. انقدر مشغول بود که یکدفعه متوجه شد که اسم درخت رو یادش رفته.

اون با خجالت و ناراحتی پیش دوستاش برگشت. همه گشنشون بود و منتظر بودن هرچه زودتر درخت میوه بده. بعد از دیدن فیل کنجکاو بودن تا ببینن اسم درخت چیه. ازش که پرسیدن، اون با شرمندگی جواب داد که فراموش کرده. وقتِ این بود که یکی دیگه از حیوون‌ها بره. شاید این‌دفعه می‌تونستن اسم درخت رو بفهمن و با گفتنش باعث رشد میوه‌ها بشن. ولی چه کسی؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
16 دقیقه
هدیه آقای لاک پشت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هدیه آقای لاک پشت
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهمحمد طالشیان، مهرانه امروانی، فاطمه فرجی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هدیه آقای لاک پشت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هدیه آقای لاک پشت

برای دریافت کتاب صوتی هدیه آقای لاک پشت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.